1626 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Tento příběh se mi stal a je
Mě doma mamka moc nebila, když jo, tak pár rukou na holou nebo facka. Za to u babička jsem si užila. Jezdila jsem tam dost často na prázdniny, víkendy atd. Výprask přes holou byl i každý den. a jestli u toho někdo byl nebo ne, bylo babičce jedno. Prostě kalhoty dolu a bylo.
26. Listopad 2019 - 6:57
Olina (anonym)
Odpověď na U nás na vsi, pravda před
Kluci, víte že švihání pomlázkou přes sukni bolí mnohem míň než přes kalhoty?
4. Prosinec 2019 - 16:21
Obrázek uživatele kony83
kony83
Odpověď na Kluci, víte že švihání
Víme, ale sukně se dá snadno vyhrnout a pak to bolí mnohem víc než přes kalhoty :-)
4. Prosinec 2019 - 18:41
Lucka (anonym)
Odpověď na Víme, ale sukně se dá snadno
Tak tak, u nás to bývalo vždy na holou. Což různýma pomlázka opravdu není příjemné.
5. Prosinec 2019 - 7:13
Jan (anonym)
Odpověď na Tak tak, u nás to bývalo vždy
Ale kecáš, holky, kterým to příjemné není, na ´Velikonoce zpravidla odjíždí pryč nebo nikomu neotvírají.
5. Prosinec 2019 - 9:52
Lucka (anonym)
Odpověď na Ale kecáš, holky, kterým to
No já neměla na výběr ;-) u nás na vesnici to tak prostě je. Máti by mě nepustila.
5. Prosinec 2019 - 10:30
Olina (anonym)
Odpověď na Víme, ale sukně se dá snadno
Když tě někdo drží násilím v hlubokém předklonu, tak mít sukni není dobré, to se tak nějak samo vyhrne, kalhotky máš miniaturní, jasně. Ale když je holka stále v pohybu, tak spousta těch švihnutí skončí v sukni nebo aspoň moc nebolí.
5. Prosinec 2019 - 10:41
Lucka (anonym)
Odpověď na Když tě někdo drží násilím v
no já byla v pohybu víceméně, ale tak pak ssi mě vždy přidrží sukně jde nahoru a mám to přes holou prdel
5. Prosinec 2019 - 10:49
mia (anonym)
Odpověď na Když tě někdo drží násilím v
sukně je určitě lepší, ale nesmí to být mini, aspoň ke kolenům. navíc, když se naši kluci vyřádili, ta se od holky očekávalo, že si sukni sama vyhrne a ukáže, jaké má na sobě kalhotky.
6. Prosinec 2019 - 9:15
Lenka (anonym)
Odpověď na sukně je určitě lepší, ale
a ne aby ukázala, jak má zmalovaný zadek ? :)
6. Prosinec 2019 - 9:44
Mia (anonym)
Odpověď na a ne aby ukázala, jak má
Tak o ukázání zadeču šlo jistě také, ale hlavně se hodnotily kalhotky, které se tehdy normálně nosily, z dnešního pohledu, dosti velké až babské, takže vidět něco malého s krajkou se vysoce hodnotilo.
7. Prosinec 2019 - 9:46
Lenka (anonym)
Odpověď na Tak o ukázání zadeču šlo
jasný no. Pravda, dnes jsou tanga a nic víc :)
9. Prosinec 2019 - 7:15
Ivan (anonym)
Holky v létě u bazénu běžně ukazují celé své holé zadky jen se šňůrkou uprostřed a v pase. Takže vyhrnout si sukni o velikonocích mi nepřijde nijak hrozné a ponižující. Zažil jsem holky, které klidně ukázaly bobříka a nechaly si ho sešvihat.
9. Prosinec 2019 - 16:53
Lenka (anonym)
Odpověď na Holky v létě u bazénu běžně
Mně ani nevadí holý zadek, to vůbec ne. Mám ho hezký :) ale to jak to po holé prdeli bolí!!!
10. Prosinec 2019 - 7:21
Obrázek uživatele kony83
kony83
Odpověď na Mně ani nevadí holý zadek, to
Tak řekni že ten, od koho tě to bude nejmíň bolet, od tebe dostane odměnu :-)
10. Prosinec 2019 - 18:09
Lenka (anonym)
Odpověď na Tak řekni že ten, od koho tě
no odměnu mám já na prdeli týden :)
11. Prosinec 2019 - 7:13
Vlasta (anonym)
Odpověď na Holky v létě u bazénu běžně
Jde o to, že na té plovárně se sama dobrovolně nějak méně či více odhalím a nechám se dobrovolně očumovat, nebo se neodhalím a zůstanu doma. Když mi kluci o velikonocích bez dovolení vyhrnou sukni a ještě se mi snaží sešvihat prdel nějakými pruty, tak to se mi nelíbí.
11. Prosinec 2019 - 11:00
Lenka (anonym)
Odpověď na Jde o to, že na té plovárně
no prutem na holou prdel je to dost bolestivé a hlavně pak ty jelita
13. Prosinec 2019 - 7:17
tabak (anonym)
Odpověď na Já ne , ale viděla jsem jak
Zažil jsem to samé, jen ne rákoskou, ale řemenem. Zajímají mě podrobnosti napiš mi Luci prosím na tabakj@seznam.cz. Dík
13. Prosinec 2019 - 13:23
Tomáš (anonym)
Zdravím všechny, aniž bych to zamýšlel, tak jsem se stal svědkem výprasku, když jsem nesl k příbuzným od mamky v tašce nějaké věci pro jejich mamku, moji vzdálenou tetu.
13. Prosinec 2019 - 20:14
KATKA (anonym)
Já uvidím výprask dnes,synek už poněkolíkáté dostal poznámku a nyní i s poznámkou třídní důtku.Ve třetí třídě dost brzy.Za první dvě poznámky měl různé zákazy ale nepomohlo to.S manželem jsme se domluvili,že až se synek vrátí dnes od babičky tak si opět promluvíme ale tentokrát dostane výprask.Dostane řemenem,asi to uděláme na holou.
14. Prosinec 2019 - 7:26
Pedro (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny, aniž bych to
A kdo dostával?? Trošku to rozveď..
14. Prosinec 2019 - 7:51
Pedro (anonym)
Odpověď na Já uvidím výprask dnes,synek
Ahoj no to začíná pěkně brzy s dutkama :/ .. Rozhodně na holou oblečení za nic nemůže ..
14. Prosinec 2019 - 7:52
Tomáš (anonym)
Odpověď na A kdo dostával?? Trošku to
Dostával bratranec, já jsem to nesl k nim do kuchyně a viděl jsem skrz dveře do obýváku. On je mladší než já, letos mu bylo 12.
14. Prosinec 2019 - 9:35
Pedro (anonym)
Odpověď na Já uvidím výprask dnes,synek
Katy tak jak to dopadlo ??
14. Prosinec 2019 - 20:52
KATKA (anonym)
Včera odpoledne,když se vrátil od babičky,tak jsme si ho zavolali k sobě do pokoje.Když přišel všiml si žákovské na stole a bylo vidět,že má strach.Záčal vzlykat a tvrdil.,že nic neudělal,že za nic nemůže.Vysvětlili jsme mu, že to neni poprvé co dostal poznámku a navíc ted i třídní důtku.Zákazy jak je vidět nepomohli,tak musíme přistoupit k přísnějšímu trestu a to je bohužel výprask,stará osvědčená metoda.Manžel si vytáhnul z kalhot pásek,synek si klekl na koberec a prosil.Marně stali jsme za svým.Výprask řemenem na holý zadek.Po chvilce to vzal ohnul se přes stolek trenky šly dolů .Dostal šest pořádných šlehů.Má na zadku pěkný pruhy.Myslím,že na včerejší výprask dlouho nezapomene.
15. Prosinec 2019 - 7:52
Pedro (anonym)
Odpověď na Včera odpoledne,když se
Tak to jste udělali dobře.. Poučení a pak trest . Snad si z toho něco vzal a bude nějaký čas klid ..
15. Prosinec 2019 - 8:15
Jan (anonym)
Odpověď na Tak to jste udělali dobře..
To je pravda, zas na druhou stranu, manželka taky chtěla, abych dával synovi výprask, za třídní důtky a podobně. Což jsem ji poslechl, alenestalo se to mockrát. Nicméně už jí to přešlo, protože si vzala tajně půjčku u nebankovní společnosti a nechala to pak dojít až skoro k exekuci. Tak dostala výprask řemenem na holou a tyhle nápady ji už přešly.
18. Prosinec 2019 - 11:30
Aleš (anonym)
Odpověď na To je pravda, zas na druhou
Tak to muselo být boží. Ony se ženy zbytečně stydí, ale i ty nad padesát mají často prdelky pěkné a při výprasku na holou je na co se dívat.
20. Prosinec 2019 - 9:32
Vojta (anonym)
Odpověď na Tak to muselo být boží. Ony
A některé se ani nestydí. Mám takovou občasnou známost, paní učitelku, 48 let, které nevadí, že jí občas zmaluji prdelku. Už ji má sice trochu baculatou, ale stále je to vzrušující podívaná pro mě a taky to asi bude zážitek pro ní, jinak by si to asi nenechala dělat.
20. Prosinec 2019 - 15:09

Stránky

Přidat komentář