Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

je to jedno (St, 4. 12. 2019 - 10:12)

Miluna živoří a libuje si v tom. Mám podobné problémy jako ona, narozdíl od ní se léčím, pravidelně docházím na psych., a daří se to zvládat. Ne, že by nebyly propady, ale nejsou tak drastické jako u Miluny. Ona se dávno rozhodla, že se léčit nebude, je to jejé rozhodnutí, její život, její trápení. Pomoci se jí nedá.

bianka (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Noční anonyme, myslím si, že to, co dělá psych. nemoc s mozkem víme. Krom rýpavých anonymů.

Ivana (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Bianko, taky seš nemocná?

bianka (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Jestli myslíš duševní nemoci, něco málo o tom vím. Jinak mě trápí asi jen artroza. :-) Za týden budu vědět podle snímků.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 22:12)

Kdo neprožil, nepochopí.

bianka (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Mám blízko sebe autistu, schizofrenika, ADHD......depresivního člověka. Umím se vžít. Každý ví, že se s ním něco děje, že je jiný, ale tvrdí, že lékaře nepotřebuje. Káčo.. děkuji.Ale já doopravdy i když se umím vžít, jak vidím, že to jinak nejde, ani po dobrém, ani po zlém, vnitřně nejsem v klidu. Stav takových nemocných lidí roste, a když nemají snahu si pomoci, nikoho to nezajímá. Dokud se něco nestane....Snad se vám dovede Milunu navézt a dostat k lékaři. Já to vzdávám.

Lalla (Čt, 5. 12. 2019 - 08:12)

Bianko, na tebe jsem nezapomněla, správně to popsala, je to tak

bianka (Čt, 5. 12. 2019 - 08:12)

Lallo.... jsme každý jiný, co člověk to jiný názor, pohled... vše je o toleranci druhého a o diskusi, která je nám tady nabídnuta. Musím zase jít, mějte hezký den.

bianka (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Nevěřím tomu, že tam půjde bude to jak píše:Tak sem zvědavá další dny jestli se to bude obnovovat nebo se mi udělá líp. A když se zhroutí, možná tam půjde, ale podepíše v nemocnici revers a na amb. docházet pravidelně nebude, protože se jí třeba udělá líp, že. Ale tak nemocný člověk musí být pořád pod kontrolou. Takže je doopravdy zbytečná nějaká podpora, které říkáš nahánění. Jen, když se třeba rozhoduje, člověku to nedá, aby jí v tom rozhodování pomohl a navedl tam, kde doopravdy patří. Poslední tvé věty anonyme nebudu komentovat, protože dlouhodobý čtenář ví. --- Ona půjde, až bude moct, nebo až se zhroutí. Stačilo by pár dní si jít orazit, zklidnit se, ujasnit si jak moc chce žít se Sergejem, pak jít domů a zase žít. Teď nežije a je to škoda. Hlavně ji nesuďte.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 01:12)

Hodně lidí Milunu peskuje, že není spolehlivá, že věci odkládá. Ale věřte, že psychická nemoc je 100x horší, než zlomenina ruky. Mozek si dělá co chce a neporučíte mu. Psychicky nemocní jedinci jsou většinou z těch, kteří prožili trauma v dětství a také ti, co mají zkušenosti s drogami. Jestli to má Miluna takto, musí to pro ní být hodně složité. Ono stačí podělané dětství a člověk začne trpět fobiema, panickou atakou, strachem z uzavřených prostor, je toho hodně a moc to bolí. Jednu chvíli je člověk pro něco nadchnutý, ale za 5 minut leží a nemůže se ani pohnout. Tak jí prosím nenahánějte k doktorovi s tím, že už víte, že vás zklame. Ona půjde, až bude moct, nebo až se zhroutí. Stačilo by pár dní si jít orazit, zklidnit se, ujasnit si jak moc chce žít se Sergejem, pak jít domů a zase žít. Teď nežije a je to škoda. Hlavně ji nesuďte.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Ty to tady moc neznáš, viď? Ani Milunin život.

a (Út, 3. 12. 2019 - 23:12)

nebude to dlouho trvat a dorazí tlaky

Miluna (Út, 3. 12. 2019 - 22:12)

Tak sem to ve škole tak nějak zvládla.Ještě že se tam sedělo.Pak volali rodiče podle jmén dětí ke stolu pro podpis tak sem tam došla.Tak sem zvědavá další dny jestli se to bude obnovovat nebo se mi udělá líp.Je pravda že vždycky taky hůř je mi po Sergejovi,po nějaké neschodě.Já vůbec nevim co to s tim Sergejem mam,je to takový rozpolcený.Takový že být trvale bez něj by se mi nechtělo ale s nim moc taky ne.Tíží mi to v sobě určitě taky.Zvlášť když mi chytnou potřeby že chci mít svuj klid.Taky sem mu říkala že chci jít do nemocnice a on myslí že je to na ambulantně.Říká že přece nejsem takovej prdlouš abych tam musela ležet? Tak nevim co si myslet a jak to vůbec bere když sám nezvládal náš možnej předchozí rozchod.Kači co to teda máš že se ti to takhle vrátilo?? Nějak si to nedoléčila nebo nezabíraji léky?? A co máma?? Bianko já vim že už mi ani nevěříte ale vidim že dneska bych už bez rivotrilu ani nemohla vylézt a tak jim tam řeknu že se to děje občas.A zdravim toho pána skoro důchodce,teď na matraci je mi líp ale člověk neví kdy se to zas objeví.

Radka (Út, 3. 12. 2019 - 21:12)

Je mi jí hrozně líto a psala jsem jí na profil.

Skoro důchodce (Út, 3. 12. 2019 - 20:12)

Milu, žiješ? Snad jsi v pořádku.

Radka (Út, 3. 12. 2019 - 20:12)

Já jsem taky v hajzlu.Práci už nemám,k tomu hádky s manželem.Sama nevím co dělat.Je mi vás líto Kačo,Andy,koukám že jsme všichni tak nějak v prdeli.

A (Út, 3. 12. 2019 - 20:12)

Co Miluna, té tě není líto?

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 17:12)

depresi vystřídá mánie a kdyby se Miluna dovalila k psychiatrovi, tak se bude stejně domáhat k tomu rivotrilu ještě neurol.

bianka (Út, 3. 12. 2019 - 16:12)

Máš pravdu, proto píšu, že bych jí chtěla tolik věřit.

(Út, 3. 12. 2019 - 16:12)

ji nevěřím. Kdyby jí bylo opravdu zle, tak pádí vyhledat pomoc. Je to zase jen hra na city. Řešení zase odložila, její problém, sama na to doplatí.

Reklama

Přidat komentář