78836 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To myslíš vážně? ty se
Viděl si to stejný co já? Video s názvem Od deprese k invalidnímu důchodu..jakej je rozdíl mezi ní a mnou? Jestli si poslouchal co říká.
4. Prosinec 2019 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Viděl si to stejný co já?
Ta hnědovlasá paní s drdolem a sponou, co vystudovala střední i vysokou školu,dostala se do dobřan, pracuje a bere k tomu nějaký ID? Co má endogenní depresi?
4. Prosinec 2019 - 17:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Kurva chci se zas před nim někam schovat a tou zkurvenou zimou neni kam!!!!!!! Sakra dnes mi bylo líp když sem byla sama a jen sem si ležela.
4. Prosinec 2019 - 17:47
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ta hnědovlasá paní s drdolem
A má šedý triko s dlouhym rukávem? Jo něco vystudovala nevim jestli to dokončila.Nevim co je endogenní a jestli pracuje sem tam neslyšela jen vim že jí důchod dali a říká tam že někteří by si ho zasloužili víc než ona.
4. Prosinec 2019 - 17:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kurva chci se zas před nim
jo tak to věřím jen tak si ležet :( a howno dělat
4. Prosinec 2019 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno (anonym)
do prdele co si myslíš? Že řekneš já chci a někdo ti přičaruje důchod?????? Ty si zasloužíš tak jednu po rypáku.
4. Prosinec 2019 - 18:17
Obrázek uživatele Návštěvník
nojo (anonym)
Odpověď na Kurva chci se zas před nim
to by ti šlo, celý dny se jen válet.
4. Prosinec 2019 - 18:18
Obrázek uživatele Návštěvník
a je to tady (anonym)
já chci důchod, já chci důchod, běž do háje. Vždyt jsi přece zdravá, k doktorovi chodit nemusíš tak co bys chtěla? A když můžeš takhle vypisovat, tak ti houby je.
4. Prosinec 2019 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Milča, není zdravá, potřebuju pomoc lékaře,ona to ví.Nikdo co jsme tu, nemáme takové stavy jako ona tak nám nepřísluší ji soudit a už vůbec ne urážet
4. Prosinec 2019 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
velice se mýlíš (anonym)
Odpověď na Milča, není zdravá, potřebuju
Miluna zdaleka není jediná, kdo zde má deprese. Ale je jediná, která s tím nic nedělá.
4. Prosinec 2019 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
je to pořád (anonym)
dokola. Skučí zde, dostane pár rad a co s tím? Nic, protože k doktorovi nepůjde, prášky brát nebude, protože by přišla o tlaky a hlásá, že jí AD nepomůžou, tak co s ní. Tentokrát zase nepůjde, zase se na něco vymluví. Mohla jít už v pondělí, nikde není napsaný, že si ji tam nechají. A šla? Zase nešla.
4. Prosinec 2019 - 18:41
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Děkuji Andy že mi chápeš,sem ti fakt vděčná.Víš co teď dělam? Z nouze před nim sem utekla abych na něj nemusela se dívat celej večer.Utekla sem o kus dál do osmipatráku a sedim v cizim paneláku na chodbě na schodech nebo jezdim dokola výtahem:-( nenapadlo mi kam jinam jít když je venku zima a nádraží mam celkem daleko ale lepší než celej večer koukat na něj a čuchat ty jeho smradloviny.
4. Prosinec 2019 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Milča, není zdravá, potřebuju
Ano, není zdravá.má vážný problém se sexualitou, ale lenost, nezájem o práci z ní doktoři nevyženou. Mohla by se změnit psychoterapiema, ale ona nechápe, že lidem se kterými nesouhlasíme se neskáče po krku a neškrtí se. Léky na sexualitu AD a hormony ano. Fetování , nezodpovědné chování, nezájem a neplacení na děti z ní taky nikdo nevyžene, nemáš to lehké ale podporuj
4. Prosinec 2019 - 18:43
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na dokola. Skučí zde, dostane
Ale pujdu tam.Koukala sem a ambulanci tam maji nonstop.
4. Prosinec 2019 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Dobrý by bylo, kdyby tahle sociální troska říkala doktorovi, že jí vadí elektronické cigarety
4. Prosinec 2019 - 18:46
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Dobrý by bylo, kdyby tahle
No tovíže mu to taky řeknu,proč to neříct když mi z toho taky hrabe.
4. Prosinec 2019 - 18:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Miluško to je hrozný chudáčku.Tak jsi na chodbě v nějakém paneláku? To je smutný.Je vidět že se v bytech s někym fakt dusíš když takhle utíkáš a radši jsi někde na chodbě.A to utíkáš kvůli smradu nebo se hádáte? Ale už zase chodí do práce? Andy je fakt hodná jak to chápe taky jako já.Já se ještě z nachcípanosti taky nevyhrabal.
4. Prosinec 2019 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miluško to je hrozný chudáčku
Můžeš mi říct, proč, když s tebou Miluna souloží, jí nezaplatíš na týden ubytovnu někde? A pak bys viděl, jestli by to k něčemu bylo?
4. Prosinec 2019 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno (anonym)
Odpověď na No tovíže mu to taky řeknu
udělej rozhodnutí o léčení hned. Ne až někdy. To budeš sedět na schodech až do zítřka? Utíkáš na chvilku a pak se zase vracíš do konfliktu. Jaký to má význam?
4. Prosinec 2019 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ota (anonym)
Odpověď na Můžeš mi říct, proč, když s
Jak to myslíš jestli by to k něčemu bylo? Mít peníze tak jí samozřejmně zaplatim ale co by řekla Sergejovi kde je? On je takovej prudčí jak jsem ho poznal a chce jí mít pod kontrolou.Bojim se ho kdybych šel proti němu.Člověk neví co on udělá.
4. Prosinec 2019 - 19:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jak to myslíš jestli by to k
aha, no jo
4. Prosinec 2019 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli myslíš duševní nemoci,
Kdo neprožil, nepochopí.
4. Prosinec 2019 - 22:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Skoro důchdce (anonym)
Odpověď na Ano, není zdravá.má vážný
Moje babi říkala, když nemůžeš říct nic hezkýho, mlč. Proč se tady do Milči navážíte, nevím. Ví někdo jaký je rozdíl mezi depresí a leností? Zažil někdo z vás sociální fobii, kdy musíte z přeplněného autobusu utéct? Že necháte vozík s nákupem - a kabelkou - stát v uličce marketu a musíte vyběhnout ven, abyste se neudusili nebo neomdleli? To jsou hrozný stavy, viděl jsem to na vlastní oči. A nejhorší na tom je, že pak ti lidi mají blok se do toho obchodu nebo autobusu vrátit. Ten děs, že se to stane znovu. Tak se začnou izolovat. Milča dnes utekla z domu, aspoň na chvíli, ale už teď mluví o samotě. Jak by chtěla být sama. Mrzí mě, že jak sem píše má srdce na dlani a najdou se hajzlíci, co si jen kopnou. Milčo, zítra je čtvrtek, uvidíš sama jak to půjde. Když ne, doktor by byl určitě vhodný. Nebo zatím jít cestou nejmenšího odporu a nechat si u praktika napsat Xanax SR či Neurol SR na paniku. Brát 0,5 mg denně a pokusit se přežít do jara. Moc ti fandím. Andrea je moc milá. Kača je asi K.O. z nemoci a Radka doufám píše aspoň na profil. Myslím na tebe, drž se.
4. Prosinec 2019 - 22:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Tak to skoro důchodce děkuji,Milu, vidíš,je nás víc,co na tebe myslíme,Otiku,jak je v práci,snad lepší,jak v té minulé.Ja po trápení se synkem,jsem relativně v pohodě,jen bych potřebovala od někoho tak 5 kilo,jsem zase zhubla.Jo a zítra se těším,budu péct cukroví,hoooodne cukroví, já prostě Vánoce miluju, mám asi milion dárečků,já jsem zkrátka svatkomil.Milu,snad jsi někde v teple a přemýšlíš co se životem, máš tak šikovné děti, zdravé, mají tě rádi
4. Prosinec 2019 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale pujdu tam.Koukala sem a
To je dobrý rozhodnutí.
5. Prosinec 2019 - 1:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kača (anonym)
Ahoj Milu. Tak jsem se probudila po 8 hodinovém spánku. Řekla jsem si, že na hodinku a najednou koukám, 3 ráno...Jsem hloupá, že jsem to minule přechodila, teď mám angínu, znovu antibiotika, ta zatím nezabrala, tak pořád spím. Aspoň mi máma dala pokoj. Můj muž na ní platí, on mě od ní v mládí zachránil. Strašně nás se sestrou mlátila. Až jsme radši byly schované ve skříni nebo se schovávaly venku. Táta byl zlato, ale byl hodně v práci, tak jí nemohl kontrolovat. To ty jsi zlatá máma, proto musíš fungovat...už kvůli dětem. Na zuby jde máma až v pondělí, tak to musím vydržet. A muž jí taky řekl, že nedostane na zuby od nás ani korunu. Jak Sergej, má teda práci? Je mi líto, když čtu jak sedíš sama v cizím paneláku...se bojím myšlenek, co se ti honí hlavou. Jak to vypadá s novým bytem? Chápu tě, že ti už asi leze Sergej na nervy, ale drž se ho. Dokáže vydělat a zná tě. Sttejně by se ti po něm brzy stýskalo. Moc tě prosím jez. Hodně jez. Pár brambor, trochu zeleniny a levná polévka je na světě. Nebo trochu masa na vývar. A nudle drahý nejsou. Chleba se sádlem a škvarky :), to prý tělo posiluje. Teď, co platíme dluh za matku, tak koukám vařit levně. Ale v únoru po 10 letech poslední splátka! Se asi štěstím opiju :). Trápí mě, že nejíš. Andrejka, chudák taky problémy, a 5 kg dole. Radka bez práce, Otík pořád nastydlý,...nějak se nám nedaří. Začínám chápat Bianku...asi tě hodně podporovala, ale už si neví rady, tak musela přitvrdit. Skoro důchodce píše pohodově, ten se má nejlépe. Ale ty mi děláš starost... Co vlasy, pořád padají? S doktorem uvidíš jak se budeš cítit, vím, že se to nedá lámat přes koleno. Ale mysli na děti...Objímám tě a také na tebe myslím.
5. Prosinec 2019 - 3:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Pilsnerka (anonym)
Skorodůchodce - ty mi mluvíš z duše a děkuju ti, že jsi to tak pěkně napsal a tím Milču podpořil. Ráda bych to udělala taky, ale nemám vůbec čas psát, padám na hubu. Sany, tobě samozřejmě později napíšu, ale už to nebude mít návaznost, ta nit se přetrhla. Kačo, tebe obdivuju, že po takovém dětství jsi tak hodná dcera. Všechny zdravím a Milu, ty se drž, víš že tě děti potřebují! Myslím na tebe.
5. Prosinec 2019 - 6:35
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Kdo neprožil, nepochopí.
Mám blízko sebe autistu, schizofrenika, ADHD......depresivního člověka. Umím se vžít. Každý ví, že se s ním něco děje, že je jiný, ale tvrdí, že lékaře nepotřebuje. Káčo.. děkuji.Ale já doopravdy i když se umím vžít, jak vidím, že to jinak nejde, ani po dobrém, ani po zlém, vnitřně nejsem v klidu. Stav takových nemocných lidí roste, a když nemají snahu si pomoci, nikoho to nezajímá. Dokud se něco nestane....Snad se vám dovede Milunu navézt a dostat k lékaři. Já to vzdávám.
5. Prosinec 2019 - 7:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Touha (anonym)
Zdravím Pils, už aby sis mohla oddechnout, vánoce to sití :) Andreo, myslím na tebe, aby tvůj chlapeček byl už vpořádku.., krásně píšeš o vánocích....Jinak Skorodůchodce, spousta z nás sem chodí, protože nějakou tu zkušenost s úzkostma, panikou, depresí a podobnými lahůdkami máme sami nebo naši blízcí. Ne nejsme jen "nezkušení" kolemjdoucí :), jak jinak bychom se na této diskuzi ocitli Kačo, ať se té anginy brzy dostaneš a jak píš Pils , jsi hodná dcera, to víš ani naše rodiče nejsou ideální, obdivuji tě, jak mamince stále pomáháš. Dobré ráno všem, i Romanovi a hlavně Fernandovi P.S, někam nám zmizela Mia, asi ji mrzelo co se tady v poslední době psala, ale ona se tady zase určitě ukáže.
5. Prosinec 2019 - 7:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Lalla (anonym)
Odpověď na Zdravím Pils, už aby sis
omlouvám se, použila jsem nick z jiných diskuzí
5. Prosinec 2019 - 8:00

Stránky

Přidat komentář