91884 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Mě se na Hřibovi líbí, že
Peking se chová ke Praze vzpupně,vzpurně,drze a arogantně...vyhrožuje a tyká varovně prostem...no to oni ale fakt myslej,že ČR spadá pod tu jejich Čínu a bude skákat,jak Pekong píská...bo co?!.....Tady není žádný Honkong!...At si strčej ty své prachy co západ dal a může vzít někam...bude nám dobře i bez nich..já jahoda si myslím,že americký břidlicový plyn a ropa to zajistí.Nu...vlhký sen prognostiků se kácí a mlžavě po otevření víček odchází v niveč a zapomění...že Čína zde v ČR nastolí stabilizaci společnosti a tak....prdlačky nastolí..NATO je u nás v NATO ukrutně spoooustu kverulantů
4. Prosinec 2019 - 19:36
Obrázek uživatele Návštěvník
4.12. (anonym)
Nejvyšší žalobce znovu obvinil Babiše v kauze Čapí hnízdo.
4. Prosinec 2019 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
Odpověď na Peking se chová ke Praze
lidí s jednoduchou maturitou, jako jsi ty
4. Prosinec 2019 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
4.12. (anonym)
Odpověď na "KOMENTÁŘ: Postavička - Josef
To určitě.
4. Prosinec 2019 - 19:43
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Nejvyšší žalobce znovu
nu...tak to má teda blbé a neochrání ho před tím ani mafie bratrstva pracky z pražského hradu....přece jenom...pan prezident Zeman odchází po druhém volebním období do věčných politických lovišt objímat stromy na Vysočinu a pan Drahoš jako prezident nikoho krýt nebude
4. Prosinec 2019 - 19:46
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na taky bys potřeboval posadit
jako praktik s logikou inteligenta bych volil Tygra královského s kanonlauf88mm oproti T-34...ale jako ideolog s příkladným táhnoucí idolem bych přece jenom radši seděl v T-34 a alespoň na moment bych si na sobě vychutnal ruskou uniformu...já si myslím,že by toto netrvalo dlouho a byl bych na cimpcampr...nejsem rozpolcený,neb právě takto uvažuje nadpoloviční většina Čechů...pro CA za světové války a proti CA v roce 68,tak co s tím uděláme?...Nic..tak to prostě je a čím více budou ubíhat roky a desetiletí,tím více lidem to bude naprosto ukradené a budou volit orla bělohlavého,ten jako ikona a vzor nikdy nezklamal
4. Prosinec 2019 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
nechceš (anonym)
Odpověď na jako praktik s logikou
si na svojí zrezavělou felicii namontovat americký kanon?
4. Prosinec 2019 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "KOMENTÁŘ: Primátor Hřib má
Zavřít Hřiba za rozvracení vztahů mezi státy? To ty bys byl v teplácích už nejmíň rok.
4. Prosinec 2019 - 20:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na pražský vypatlanec, kterého
I blázen někdy řekne nebo udělá něco správného. A mám proto Hřiba za to také zatratit? ---------------------------------------------------------- Jsem tak objektivní, až se musím sám obdivovat.
4. Prosinec 2019 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
4.12. (anonym)
Odpověď na nu...tak to má teda blbé a
Ten řetěz můžeš dát mezi každé slovo,protože to tak je.nu...tak...to...má...teda...blbé...a...neochrání...ho...před...tím...ani.. mafie...bratrstva...pracky...z...pražského...hradu...přece.. jenom...pan...prezident...Zeman...odchází...po...druhém...volebním...období...do...věčných...politických...lovišt...objímat...stromy...na...Vysočinu...a...pan...Drahoš...jako...prezident...nikoho...krýt...nebude.
4. Prosinec 2019 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "František Podškubka, Ostrava
Gréta ráda pluje lodí. To je celé. Nedivil bych se, kdyby v rámci svého koníčka odplula do Středomoří zachraňovat imigranty. To už by dozajista dostala tu Nobelovku. -------------------------------------------------------------------------------Škoda holky. Jak pořád lítá po světě a neučí se ve škole, bude blbá jak tágo. A švédská sociálka mlčí. Hlavně že unesla české i jiné děti. Švédové jsou zvrhlíci.
4. Prosinec 2019 - 20:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Dobré pivo dobře pění.
4. Prosinec 2019 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Tygr byl lepší....se svým
A znáš tu historku, jak Němci ukořistili v Africe Shermana, opravili jej a v Evropě poslali do boje, a pak jej zase ukořistili Američané, a vyjeli s ním znovu proti Němcům? -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Z Wiki: V době prvních bojů byl Sherman lépe vyzbrojen i opancéřován než libovolné německé tanky, proti nejrozšířenějším strojům Panzerkampfwagen IV a Sturmgeschütz III zůstal efektivní až do konce války, ale s nejtěžšími tanky protivníka se nemohl měřit.
4. Prosinec 2019 - 21:29
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na "Odstupte, rezignujte,
Je až dojemné jak pravicová opozice zachraňuje čtyři sta padesát milionů , když tady během svého působení nechala rozkrást miliardy a pochopitelně na tom participovala .
4. Prosinec 2019 - 23:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Češi mají Čapí hnízdo, Slováci mají Čaputovou...
5. Prosinec 2019 - 0:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zeman vrátil stíhání, Zeman udělí abolici. Být cizinec, tak jsem z toho blázen.
5. Prosinec 2019 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na si na svojí zrezavělou
Mercedese je auto ruské mafie.
5. Prosinec 2019 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mercedese je auto ruské mafie
V této verzi by řidič požádal kolemjdoucí o čas a zabil je, když se přiblížili k autu, aby odpověděli. V jiné verzi legendy by oběť zemřela ve stejný čas o den později. (Řidič říká: „Zítra zemřeš v tuto hodinu.“) Byla však účinná obranná metoda. Když se vás řidič zeptá: „Kolik je hodin?“, Musíte odpovědět: „Je čas Boží“. Potom auto rychle odejde.
5. Prosinec 2019 - 0:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ovšem, když v autě sedí pekelná jeptiška a vy odpovíte na otázku : "Kolik je hodin?" větou : "Je čas boží" tak je to právě asi blbě a zemrete. Každopádně penalizovaný jste když špatně vidíte, tam vidím cynismus k zrakově postiženým a nekorektnost a zrakově postiženostní xenofobii.
5. Prosinec 2019 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Rakato praví: Když tě někdo bude chtít zabít, zabije te. Ale co máš z toho, stejně bys zemřel, jen později.
5. Prosinec 2019 - 0:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Minulou neděli křesťané oslavili 1. Adventní svátek, který je oznámením příchodu Vánoc, nejdůležitějšího křesťanského svátku v roce, který oslavuje narození Ježíše Krista. Jenže ve Švédsku, tedy v zemi, kde globalisté zničili tradiční rodinu, probíhají úplně jiné procesy. Média přinesla totiž informaci, že Švédská církev ve svém kostele Sv. Pavla ve městě Malmö minulou neděli během zahájení Adventu odstranila z oltáře v kostele tradiční obraz Adama a Evy v Rajské zahradě a nahradilo ho obrazem švédské LGBT aktivistky Elisabeth Ohlson Wallin, která je lesbička. Obraz totiž zachycuje transgenderovou Rajskou zahradu. Na obrázku je běloch a černoch pod stromem, jak se dotýkají. Vedle stojí běloška a arabská žena, také se vzájemně dotýkají, vpravo stojí mladý egyptský žrec s egyptskou ženskou plochou korunou, což symbolizuje transvestitu a na stromě je místo hada žena, resp. muž přešitý na ženu v šatech připomínajících kůži hada.“ (https://aeronet.cz/news/transgenderove-vanoce-jak-je-neznate-svedska-cirkev-v-kostele-sv-pavla-v-malmo-vymenila-na-1-adventni-nedeli-na-oltari-obraz-adama-a-evy-za-transgenderovou-malbu-lesbicke-umelkyne-a-aktivistky/) --- Není co dodat… snad jen – mrkněte na ten „vobraz“, je součástí článku, a je fakt náramnej.
5. Prosinec 2019 - 4:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„V Evropském parlamentu poučovala patnáctiletá autistka přítomné dospělé o nadcházející klimatické apokalypse. V regionálním španělském parlamentu zase zdejší zvolené zástupce poučovala osmiletá transsexuálka o diskriminaci všech asi padesáti „pohlaví“. České dospělácké zabedněnce zase poučoval (zatím jen skrze média) dvanáctiletý mudrc o nesmyslnosti czexitu a příznivce odchodu České republiky z Evropské unie označoval za hlupáky.  --- Vše nasvědčuje tomu, že současný politický a mediální mainstream se učil od těch nejlepších a poslal do první linie na barikády opět děti. Politické neziskovky se ze všech stran pravidelně slétávají jako supi na vzdělávací instituce a čekají na své mršiny. Zejména ve školách ve větších městech tak fungují desítky hrůzostrašných  projektů, které nemají s klasickou výukou a vzděláním nic společného.  Za to mají mnoho společného s ideologiemi multikulturalismu, politické korektnosti, genderismu a klimatického šílenství. --- Uvědomělé „neziskové“ děti brzy zastoupí před tabulí ideově závadné učitele. K čemu by měli naslouchat nějakému bílému heterosexuálnímu učiteli matematiky, který neklečí před Gretou Thunbergovou a páteční stávky za budoucnost chce nahradit nějakými hloupými rovnicemi?“  (http://www.protiproud.cz/politika/4792-eurolide-se-s-tim-nemazou-deti-do-prvnich-bojovych-linii-vyrabeji-neziskovky-ve-skolach-nove-pavliky-m-v-bystrci-se-rodice-vzbourili-tanecnice-z-ct-po-nich-sekla-jestli-se-rozzlobime-budeme-zli.htm) ----- Blížej se doby, kdy spratci s palicema, vymytejma neziskovou verbeží a oficiální propagandou, budou udávat svý rodiče, jako známej Pavlík Morozov, kterej měl udat svýho tátu (wikina nabízí i jiný verze). --- Ať už to s Pavlíkem bylo jakýkoliv, není vůbec vyloučený, že se udávání rodičovstva rozjede i v Evropě – třeba udání táty, kterej si půjde v černočerný tmě zapálit dlouho schovávaný ilegální cígo (ilegální, protože banda vykurvenejch zelenejch ekoteroristů prosadila svý šílený vize vo nulový uhlíkový stopě,… v černočerný tmě, protože je vypnutej elektrickej proud, a aby taky nebyl, když ta zelená verbež dosáhla svýho, zastavila tepelný a jaderný elektrárny, a velký překvapení… foukání větříčku a svícení sluníčka nestačí…, a taky lze vočekávat zákazy vycházení, jako za války).
5. Prosinec 2019 - 4:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Z rozhovoru na PL: „Jsou věci, které nám Česká televize nikdy neukáže. Kdykoli se sejde jakákoli, byť sebemenší demonstrace proti Putinovi, kamery a redaktor ČT tam nechybějí. Nepamatuji se ale, že by naše veřejnoprávní televize někdy odvysílala seriózní reportáže o demonstracích tzv. nesmrtelného pluku. Je proto možné, že mnozí u nás ani nevědí, co to je. Prakticky každá ruská rodina má své mrtvé z Velké vlastenecké války. Nesmrtelný pluk je, když lidé jdou s jejich fotografiemi a uctívají tím jejich památku. Bývá to statisícová demonstrace a ten pochod je vskutku impresivní, až vám běží mráz po zádech. Rusa nemůžete víc urazit, než když jakkoli sáhnete na památku obětí Velké vlastenecké války, jak oni říkají druhé světové válce. Právě tohle Novotný či Kolář z Prahy 6 programově dělají.“ --- --- A ještě k teroristickýmu útoku v Londýně: „Kdyby vražda dvou lidí nebyla tak strašně smutná a tragická věc, vyznělo by aranžmá tohoto případu jako dokonalý vtip. Po konferenci o začleňování imigrantů zavraždí jeden takto začleněný, kriminálem napravený a předčasně propuštěný dva organizátory této konference. A programově odzbrojené obyvatelstvo vraha likviduje za pomoci hasičáku a narvalího rohu. To nevymyslíš.“  (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Nevratna-skoda-Co-zpusobil-Pavel-Novotny-a-co-nam-CT-nikdy-neukaze-Petr-Stepanek-o-potycce-s-Rusy-605773)
5. Prosinec 2019 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Zjistili jsme nesprávné hodnocení důkazů i nedokonalé vyhodnocení evropské judikatury. Rozhodnutí u pana Babiše bylo zrušeno jako nezákonné, předčasné, protože nebyl dostatečně objasněn skutkový stav,“ prohlásil vrchní žalobce. Případ se tak vrací na začátek k policejním vyšetřovatelům.“ (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/Abolice-Zlodej-Megalhar-Belobradek-tvrde-do-Babise-Zato-jinde-ve-Snemovne-605837) ----- Jak dlouho se v tý kauze vrtali, čtyry roky? A po tý době se všechno vrací znovu na začátek? Neskutečný… --- Už jsem to tady psal, nejsem a nebudu Babišovým voličem, zejména pro bujarý a stále větší, nesmyslný rozhazování anosocanský vlády… ale ten hon na něho je vodpornej. Kdejakej šíbr zas jak živou vodou politej strká rypák před kameru a mikrofon, kdejakej představitel některý pidismečky vybízí k Babišovu vodstoupení – a tím k pádu vlády, není snad zavedený, že s premiérem se poroučí celá vláda? Pokud bych si moh tipnout, Babišovi tyhle nechutný móresy voliče spíš přihoděj, než seberou… --- Jsem si taky jistej, že Čapí hnízdo bylo dobře ošéfovaný, ani úpornej tlak na vorgány, činný v trestním řízení, nepovede k jinýmu vejsledku ani v druhým kole týhle tragikomedie. To samý zemědělský dotace pro firmy, sdružený v Agrofertu… takovýho řevu, vo jaký prachy jde, a žádnej z těch řvounů férově nepřizná, že ty dotace bejvaj vztažený na jednotku plochy, takže se to nasčítá… --- A žádnej z těch řvounů taky nevystupuje proti dotacím jako takovejm… nevadí, že dotace kurvěj trh, že v podstatě brání dovozům africký produkce, takže tam (nejen) Evropská socialistická unie sere neskutečný prachy a fasuje plaváčky v nekončícím proudu, ne, to nevadí… mnohý z těch řvounů byl na dotace zvyklej a snaží se nacpat ke žlabu, aby se k nim moh dostat zpátky,… a to je podstatnej důvod dlouholetýho boje proti panu Babišovi.
5. Prosinec 2019 - 5:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
A ještě doplněk k tý neurvalý kampani proti panu Babišovi - Neviditelnej Pes píše: "...Kdyby se Pavel Zeman ztotožnil s rozhodnutím dozorujícího státního zástupce Jaroslava Šarocha, měl by na krku hlavní proud žurnalistiky a ulici, která si přeje nezávislou justici konající podle diktátu pana Mináře z Milionu chvilek. Kdyby poslal Babiše a Mayerovou k soudu, nastala by nekončící právní bitva doprovázená tlakem hlavního proudu žurnalistiky (ten už dávno ví, jak má rozsudek vypadat) a ulice s hlavním řečníkem panem Minářem. Rozhodl se s vědomím politické odpovědnosti a našel řešení, které společnost v nejmenší možné míře destabilizuje. Takže odsunul horký brambor tam, kde ho upekli, a v podstatě vyzval policii, aby přišla s něčím, co by lépe objasnilo skutkový stav v rozsahu nezbytném pro rozhodnutí, jakož aby bylo možné odůvodnit některé podstatné otázky v oblasti skutkového i právního hodnocení. Z této jednoduché formulace je jasné, že kauza je uvařena z vody, a že dosavadní tříleté bádání nepřineslo nic, co by obstálo u soudu. Má fantazie spisovatele sci-fi je slabá na to, abych si představil, co nového v té věci může i po dalších třech letech ochotný detektiv Nevtípil přinést. Nebo po pěti? Nebo po deseti letech? Bylo by to směšné, kdyby to nebylo k pláči." (https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/statnicky-cin-pavla-zemana.A191204_195815_p_cirkus_nef) ----- Jo, jo,... k tý bandě řvounů přidat ještě dopisy rozhořčenejch pracujících kolektivů, nějaký to "psovi psí smrt", jak v padesátejch letech minulýho století, a bude to dokonalý. Řek bych, že ten hodně horkej brambor, hozenej zpátky detektivům, ten je vůbec nepotěšil... a jsem zvědavej, jak budou další roky bádat... s řevem pražský kavárny za zády a vobdenníma demostracema Miliónovýho chlívku to vopravdu nevypadá na "klid na práci"... --- Je celkem přehledný a jasný, že řvát budou především ti, který byli dlouhý roky u žlabů a koryt - takže především a hlavně modrý ptactvo, černoprdelnictvo a z něho vyhřezlý topáctvo, pochopitelně se přidá i starostenstvo a ta smečka, která se nazvala podle těch, co byli dřív věšený na ráhna lodí... socani ovšem nejspíš budou držet hubu, vždyť si nejspíš užívaj poslední vobdobí ve vládě, a možná i v poslanecký sněmovně, a komunisti budou držet huby taky, bejt jazejčkem na vahách se jim už příště taky nepoštěstí... --- Podtržený a sečtený - čekaj nás dlouhý měsíce a možná i roky blbejch kydů, ještě brutálnější rozhazování anosocanskýho cirkusu, určený k lapání mozkově méně schopnýho, ba i zcela bezcennýho voličstva... vždyť prachy rostou na polích a stromech, stačí je jen natrhat... nebo snad ne?
5. Prosinec 2019 - 5:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Zjistili jsme nesprávné
Babiš je něco jako vlk vegetarián, nebo svině co dodržuje přísnou hygienu dutiny ústní. Nevěřím na křišťálově čisté české polistopadové miliardáře. Babiš chce udělat město úředníků za Prahou, to je komunistická psychologie, hlubinou psychologií by změnil vyznění sametu, tudíž jsem protiů. Babiš je pravdoláska.
5. Prosinec 2019 - 10:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Z rozhovoru na PL: „Jsou věci
Novotný je jako va Gogh, kreslý umělecká díla světové publicity a ty pak prodává. Dle ohlasu a sledovanosti a realizovatenosti jeho děl (a tím může být i ten pomník)m nelze přitom hodnoti kvalitu díla.
5. Prosinec 2019 - 10:18
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na A ještě doplněk k tý neurvalý
Máš pravdu , dovolil si přespříliš , přerušil jim penězovody a to nemohou strpět . Montují se do něho ze všech stran , rýpou jak staří kanci . Nejlepší jsou páni Piráti , pěkná křivá , podrazácká a udavačská sebranka . Udavač to je ten nejodpornější tvor na světě , ale je jich dost , soudě podle jejich preferencí . A šašek milionů chvilek tak dostane na Letnou statisíce hlupáků , kteří demonstrují a pořádně nevědí proti čemu , ale jsou propagandou přesvědčení o tom , že jejich protest spasí republiku . Jedno přísloví praví : stokrát nic porazilo vola . Takže rýt , otravovat . konstruovat vymýšlet podrazy , udávat do Bruselu a to by bylo , že by jsme se ho nezbavily , že . Jiné přísloví totiž říká : tomu kdo vytrvá , nic není nesnadné . Pamatuj : jedinou ranou dub nepadne ! Destruktivní opozice se prostě snaží nepracovat pro blaho lidu této země , ale především pro sebe a proto co nejvíc klacků naházet vládě pod nohy , aby už konečně padla . A destruktivní politika začala svým strůjcům přinášet ovoce .
5. Prosinec 2019 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Novotný je asi jako početnost nejšílenějšího Rachmaninova koncertu a jeho posluchačů, kteří přijdou na ten koncert v malém městě,který hraje symfonický orchestr a fan club Vlasty plamínka, který do kulturáku přijde se zábavnou Show Diviké bubnováníčko.
5. Prosinec 2019 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
"Německo podle Churchila přeměnit po II. světové válce na zemědělskou oblast,bez jakéhokoli státu, žádný průmysl, ať pěstují brambory.Češi ať vaří pivo a párky. Měli jsme jim po válce poslat 100 000 armádu a odvézt od nich veškerý průmysl, jsou to soukromníci, žádný socialisti, a drželi by hubu, ještě 100 let." Vladimír Žirinovskij
5. Prosinec 2019 - 10:26

Stránky

Přidat komentář