Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 10:12)

Je doma,vstava ruzne,nemusi nikam spechat,ja jsem v praci,mamka je nezamnestnana,nevim co je na tom tak divneho,nechces se divit i tomu ze je dnes ctvrtek?

Radek (Čt, 5. 12. 2019 - 10:12)

Hej, cvoku zprávu jsi napsal dnes v 7:22 rano a kdy se má jako probudit :D to jsi trošku nedomyslel

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 08:12)

Nenechal jsem na ni nic mokreho,vsechno jsem vylizal a v posteli si jeste ocuchaval prsty,je to uzasna vune,holky vonite fakt bozsky

Maja (Čt, 5. 12. 2019 - 08:12)

To ti teda vazne fandim,muselo to byt neco,stihl si vsechno vylizat nebo si ji nechal mokrou,to bych asi byla nastvana

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Sedim v kuchyni u stolu,mamka v te kosilce zady u linky a rekla tak divne tise,bylo to moc hezke,uz dlouho jsem to chtela,dekuju a breci

Cvok (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Tak jsem to udelal,kdyz vylezla z koupelny v kosilce sel jsem hned ja,byl jsem vzruseny jak byk a nez jsem vylezl ven jestejsem si ocuchal jeji kalhotky a bylo rozhodnuto,byla v obyvaku naklonena u kresla a skladala pradlo,vazne jsem sel do kolen,chytil ni za boky a klavu zarazil na picku,vyjekla co delas prestan,nech toho a za chvilku uz jenom tise vrnela nech toho a vic se prohla,musela to strasne chtit protoze jak strasne tekla a tlacila zadek na mne,nevydrzel jsem a udelal se v podrepu na podlahu,nevim kolikrat se udelala ale klepala se dlouho a dychala do kresla a mlcela,ja jsem odesel spat,bojim se co bude az ted rano vyleze z loznice

Cvoku, (St, 4. 12. 2019 - 22:12)

a co takhle si najít ženskou, sexuálně pošilhávat po mámě je dost perverzní, uvědomuješ si to?

luci (St, 4. 12. 2019 - 23:12)

Ale o deviaci a perverzi tahle diskuze je .

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 19:12)

Neda se to ani rict,je uzasna a ja jsem nadrzenej,asi mne zmlati ale ja to zkusim,za chvili si bere kosilku,je v koupelne

Jirka (St, 4. 12. 2019 - 21:12)

Vyzkoušej to

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Asi zkusim az bude treba zase v kosilce a ohnuta tak se za ni kleknu a zaborim do ni klavu a budu tak lizat ze se zblazni,nebo mi da par facek

Jirka (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

To bych nedělal, spíš bych na to šel v klidu, povídat, hladit, možná říct jak ji to sluší ale nic rychlého, kolik jí je?

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 19:12)

Je ji 57 let a je pro mne uzasna,trosku zadek ale takovej krasnej,jako pootevrenej,jak maji mlade zeny,ne splaclej jako stare baby,tak kdyz se predkloni tak se pootevre pipina,super,krasa

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Tak to jsme na tom dost podobne az ze ty si ji to napsal,to ja ne,ja zatim stale nic

Jirka (St, 4. 12. 2019 - 15:12)

Když mám možnost a jsem s ní sám tak cítím z ní nervozitu, když jí obejmu nebo pohladim tak pak řekne , bez už spát. Je mounr, že má strach abych raději něco nezkoušel, nebo ji to bere také a brání se tomu, vím že četla tu zprávu tehdy

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Bojim se a pri tom to strasne chci,tak mi porad co delat

Maja (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

No cvoku,jsi cvok kdyz to nevyuzijes,a jak pises tak mam dojem ze se maminka predvadi,myslym si ze na to ceka az neco udelas,ale co,co miluje,lizani,nebo hlazeni nebo prsteni,to musis vedet sam ale za mne urcite lizani,to chceme kazda je to slast pro nas

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Luci,vzdy se zachovam spravne,teda mravne a potom toho lituju,kolik krat uz byla v nocni kosilce predklonena a skladala pradlo,nebo rano sedi v kuchyni a vim ze pod kosilkou nic nema,proc mi treba nespadne lzicka,jsem asi jinej

luci (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Jedna servírka řekla klukům : šukali by jste , ale neřeknete si .Jedno staré přísloví praví : Líná huba , holé neštěstí .

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Svata pravda,a ani nevis jak mne to mrzi

Reklama

Přidat komentář