Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Skoro důchdce (St, 4. 12. 2019 - 22:12)

Moje babi říkala, když nemůžeš říct nic hezkýho, mlč. Proč se tady do Milči navážíte, nevím. Ví někdo jaký je rozdíl mezi depresí a leností? Zažil někdo z vás sociální fobii, kdy musíte z přeplněného autobusu utéct? Že necháte vozík s nákupem - a kabelkou - stát v uličce marketu a musíte vyběhnout ven, abyste se neudusili nebo neomdleli? To jsou hrozný stavy, viděl jsem to na vlastní oči. A nejhorší na tom je, že pak ti lidi mají blok se do toho obchodu nebo autobusu vrátit. Ten děs, že se to stane znovu. Tak se začnou izolovat. Milča dnes utekla z domu, aspoň na chvíli, ale už teď mluví o samotě. Jak by chtěla být sama. Mrzí mě, že jak sem píše má srdce na dlani a najdou se hajzlíci, co si jen kopnou. Milčo, zítra je čtvrtek, uvidíš sama jak to půjde. Když ne, doktor by byl určitě vhodný. Nebo zatím jít cestou nejmenšího odporu a nechat si u praktika napsat Xanax SR či Neurol SR na paniku. Brát 0,5 mg denně a pokusit se přežít do jara. Moc ti fandím. Andrea je moc milá. Kača je asi K.O. z nemoci a Radka doufám píše aspoň na profil. Myslím na tebe, drž se.

velice se mýlíš (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

Miluna zdaleka není jediná, kdo zde má deprese. Ale je jediná, která s tím nic nedělá.

a je to tady (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

já chci důchod, já chci důchod, běž do háje. Vždyt jsi přece zdravá, k doktorovi chodit nemusíš tak co bys chtěla? A když můžeš takhle vypisovat, tak ti houby je.

Miluno (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

do prdele co si myslíš? Že řekneš já chci a někdo ti přičaruje důchod?????? Ty si zasloužíš tak jednu po rypáku.

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Kurva chci se zas před nim někam schovat a tou zkurvenou zimou neni kam!!!!!!! Sakra dnes mi bylo líp když sem byla sama a jen sem si ležela.

nojo (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

to by ti šlo, celý dny se jen válet.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

jo tak to věřím jen tak si ležet :( a howno dělat

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Je to to video s názvem od deprese k invalidnímu důchodu...Já nevim jestli ten odkaz je dobrej tak sem napsala i název videa.

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

https://m.youtube.com/watch?v=svssFsh3f-Y ..............
..........tohle video mi zarazilo.Jakej je rozdíl mezi tou holkou a mnou??? Vylezlo mi to samo v nabídce na stránce.Má podobný problemy jako já a jí důchod dali a to mi otevřelo oči že bych tam chodit k doktorum měla jak píše Bianka.Asi sama sebe ošizuju a trpim ať v práci v kolektivu nebo ve vztahu.

hehe (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

To myslíš vážně? ty se srovnáváš s touhle paní???

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Viděl si to stejný co já? Video s názvem Od deprese k invalidnímu důchodu..jakej je rozdíl mezi ní a mnou? Jestli si poslouchal co říká.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Ta hnědovlasá paní s drdolem a sponou, co vystudovala střední i vysokou školu,dostala se do dobřan, pracuje a bere k tomu nějaký ID? Co má endogenní depresi?

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

A má šedý triko s dlouhym rukávem? Jo něco vystudovala nevim jestli to dokončila.Nevim co je endogenní a jestli pracuje sem tam neslyšela jen vim že jí důchod dali a říká tam že někteří by si ho zasloužili víc než ona.

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Jo jenže to mi doporučili když nevěděli o těhle stavech.Tenkrát mi řešili muj emoční kolaps kvuli vztahum.Byla sem posedlá Aličkou a oni mi chtěli přivéct na jiný myšlenky.Že se tam kreslilo a tvořilo a prostě odpoutávání pozornosti,jenže tam jsme byli parta,všichni nějak nešťastný a zničený.Ale zkutečnej život že někam chodíš mezi různý povahy,kde vznikaji konflikty a kritika a prostě musíš fungovat denně a s lidma to právě nezvládam.To stejný ve vztahu.Sem jiná a musim si přiznat že nemocná a tak teda potřebuju chodit na kontroly a důchod.Už mam na to tenhle pohled.Jen teď tam budu muset docházet a tim to začínam vidět jako Bianka a Kača.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Každej je jinej nikdo není stejnej. A fungovat denně a s lidma neboli pracovat tě naučí psychiatr a psycholog, to není žádná nemoc.

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Kdyby to bylo tak jednoduchý a šlo to naučit tak proč to nenaučili i tu holku z videa? Dovedeš si představit co je to být na nervy??? Že jen blbá hudba v krámu a hlasy lidí se mi začnou vrývat do mozku,následuje huční v hlavě,bušení srdce,třes v těle,horší dýchání a musim pryč.K tomu depresivno,plačtivosti,hysterie.Vážně to jde těhle hnusů se zbavit??? Proč to teda nejde té holce z videa a dostala důchod???

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

JAK0 BERES LEKY, HYSTERKO?

bianka (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Jinak těch duš. chorob a poruch je spousta a každý to prožívá jinak. Já jsem někdy zlá, když člověk, viz. Miluna o tom ví, že je něco jinak a nechodí za lékařem, nechce si pomoct, jen se pořád lituje.

ááá (St, 4. 12. 2019 - 15:12)

už se hlásí tlaky.

Miluna (St, 4. 12. 2019 - 15:12)

Ne to ne jen mam potřebu pořád někoho objímat a dotýkat se a nevim proč (jen žen)

Reklama

Přidat komentář