Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Tahle situace uz se nebude opakovat,mnel jsem moc moznosti,ale vzdy mi to dojde pozde

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Nevim proc ale treba sousedka chodi v sukince nebo v domaci dlouhe halence jenom tak k nam na kafe,sedi tak za ji vidim az do krku a nejak mne to nerajcuje tolik jak mamka

luci (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

To je právě ten oidipovský komplex . / Podle Oidipa , syna thébského krále Laia a Lokasty , podle řecké mytologie Oidipos zabil svého otce a oženil se se svou matkou / . Sousedka tě zřejmě až zas tak nevzrušuje , ne že bys na ní nemohl vykonat soulož , ale touha po matce je větší .

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Jo silena,mozna i proto ze jeste dnes kdyz si honim tak vzpominam na jeji kalhotky jak voneli,malicko moci ale byla to uzasna vune a chtel bych ji lizat tak moc ze uplne silim z predstavy jak stoji a ja se snazim jazykem dostat do ni,jsem idiot blbej ze jsem to nezkusil

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Chtel bych byt tvuj syn

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 10:12)

Luci,dekuju,zazila jsi to nekdy?

luci (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Zažila jsem leccos , a když tam stříkl stý , tak jsem to přestala počítat . Život se má prožít , ne přežít .

Maja (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Dvakrat do stejny reky nevstoupis,to vis tak treba se ji zase neco rozbyje,nebo bude mit jineho instalatera

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Jsem debyl,a byla asi cerstve vyholena,nevim co delat,nadrzenej jsem jak priklepova vrtacka,lizal bych ji strasne moc,je nadherna,ten pohled chci opakovat

Maja (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

No to asi jsi,jestli je dlouho sama tak ji nenech cekat,prilezitost jsi promarnil

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Vcera jsem byl u mamky delat odped v koupelne,mnela na sobe dlouhe volne tricko a vytahane teplaky s prodrenou dirkou mezi nohama,presne a zretelne jsem videl ze je na ostro kdyz musela mne obkrocit a postit vodu,ja lezel po ni,krasa nadhera neuveritelne,jak ji pukla kdyz se musela ptedklonit,nevedel jsem jestli jsem mnel zastrcit jazyk,nic jsem neudelal a pri tom tam stala dlouho,jsem debyl asi

Maja (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Tak holky,mamky pojdte psat co delate se synem,co vam on dela a jak si uzivate to teploucke seminko,chtela bych to zazit,v budoucim zivote chci byt nekoho syn a uzivat si doma s maminkou

luci (St, 4. 12. 2019 - 09:12)

Užívej si teď , nevěř na pohádky církví a náboženských spolků a sekt . Druhá šance , tak jak ji prezentují neexistuje .

Maja (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Tahovym blbinam neverim,musime zit tet a tady a naplno a kazda z nas vi co chce

Maja (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

No presne to je ono,pritahuje proto ze to je syn,ze kdyz ho od narozani pipla,pecuje,stara se venuje mu veskery cas a hlavne vidi jak vyrusta a dospiva pri tom je stale s nim,tak je jasne ze musi byt vzrusena z toho pindi co ho pretahovala a myla a ted uz nemusi ale chce

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

To ja teču při představě že ho zasouvám do mamy

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

Možná to ženy přitahuje, prave proto, že je to jejich syn

maja (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

mam silene predstavy,vzdy když jsem doma z naší babske sleziny a honi se mi hlavou co jsme probirali tak se vlastne tem holkam nedivim ze jsou vzrusene s vlastnich synu,to co vypravi kolik semena ma ten a jak je ohnuty penis tohodle a varlata a velky nebo maly žalud,jsou vyholeni jako miminka,tak tecu jak dunaj a strasne jim zavidim ale jsem s nima moc rada

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

Jee to miluju když je žena mokrá a heka blahem

maja (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

žena si vždy poradi a dosahne vždy to co chce,proti tomu se neda bojovat,to musite jako normalni chlap predce vedet

Reklama

Přidat komentář