Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Tak to jsme na tom dost podobne az ze ty si ji to napsal,to ja ne,ja zatim stale nic

Jirka (St, 4. 12. 2019 - 15:12)

Když mám možnost a jsem s ní sám tak cítím z ní nervozitu, když jí obejmu nebo pohladim tak pak řekne , bez už spát. Je mounr, že má strach abych raději něco nezkoušel, nebo ji to bere také a brání se tomu, vím že četla tu zprávu tehdy

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Bojim se a pri tom to strasne chci,tak mi porad co delat

Maja (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

No cvoku,jsi cvok kdyz to nevyuzijes,a jak pises tak mam dojem ze se maminka predvadi,myslym si ze na to ceka az neco udelas,ale co,co miluje,lizani,nebo hlazeni nebo prsteni,to musis vedet sam ale za mne urcite lizani,to chceme kazda je to slast pro nas

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Luci,vzdy se zachovam spravne,teda mravne a potom toho lituju,kolik krat uz byla v nocni kosilce predklonena a skladala pradlo,nebo rano sedi v kuchyni a vim ze pod kosilkou nic nema,proc mi treba nespadne lzicka,jsem asi jinej

luci (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Jedna servírka řekla klukům : šukali by jste , ale neřeknete si .Jedno staré přísloví praví : Líná huba , holé neštěstí .

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 13:12)

Svata pravda,a ani nevis jak mne to mrzi

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Tahle situace uz se nebude opakovat,mnel jsem moc moznosti,ale vzdy mi to dojde pozde

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Nevim proc ale treba sousedka chodi v sukince nebo v domaci dlouhe halence jenom tak k nam na kafe,sedi tak za ji vidim az do krku a nejak mne to nerajcuje tolik jak mamka

luci (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

To je právě ten oidipovský komplex . / Podle Oidipa , syna thébského krále Laia a Lokasty , podle řecké mytologie Oidipos zabil svého otce a oženil se se svou matkou / . Sousedka tě zřejmě až zas tak nevzrušuje , ne že bys na ní nemohl vykonat soulož , ale touha po matce je větší .

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Jo silena,mozna i proto ze jeste dnes kdyz si honim tak vzpominam na jeji kalhotky jak voneli,malicko moci ale byla to uzasna vune a chtel bych ji lizat tak moc ze uplne silim z predstavy jak stoji a ja se snazim jazykem dostat do ni,jsem idiot blbej ze jsem to nezkusil

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Chtel bych byt tvuj syn

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 10:12)

Luci,dekuju,zazila jsi to nekdy?

luci (St, 4. 12. 2019 - 11:12)

Zažila jsem leccos , a když tam stříkl stý , tak jsem to přestala počítat . Život se má prožít , ne přežít .

Maja (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Dvakrat do stejny reky nevstoupis,to vis tak treba se ji zase neco rozbyje,nebo bude mit jineho instalatera

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Jsem debyl,a byla asi cerstve vyholena,nevim co delat,nadrzenej jsem jak priklepova vrtacka,lizal bych ji strasne moc,je nadherna,ten pohled chci opakovat

Maja (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

No to asi jsi,jestli je dlouho sama tak ji nenech cekat,prilezitost jsi promarnil

Cvok (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Vcera jsem byl u mamky delat odped v koupelne,mnela na sobe dlouhe volne tricko a vytahane teplaky s prodrenou dirkou mezi nohama,presne a zretelne jsem videl ze je na ostro kdyz musela mne obkrocit a postit vodu,ja lezel po ni,krasa nadhera neuveritelne,jak ji pukla kdyz se musela ptedklonit,nevedel jsem jestli jsem mnel zastrcit jazyk,nic jsem neudelal a pri tom tam stala dlouho,jsem debyl asi

Maja (St, 4. 12. 2019 - 07:12)

Tak holky,mamky pojdte psat co delate se synem,co vam on dela a jak si uzivate to teploucke seminko,chtela bych to zazit,v budoucim zivote chci byt nekoho syn a uzivat si doma s maminkou

luci (St, 4. 12. 2019 - 09:12)

Užívej si teď , nevěř na pohádky církví a náboženských spolků a sekt . Druhá šance , tak jak ji prezentují neexistuje .

Reklama

Přidat komentář