Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

snad nejrozsáhlejší informace jsou zde: http://www.biotox.cz/enpsyro/obshrosts.html

V tabulce je "Coffea arabica" uvedena jako rostlinná droga - stimulancium. Legální samozřejmě. Ale droga. S Boží svatostí se něco takového nemůže srovnat. Bůh je svatý.

Rakato (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Bůh je svatý? No co to je? Naznačuješ snad, že může být nesvatý? Takto o bohu nemůžeš hovořit, protože posvátnost je jeho podstatou, a proto je jeho svátost nezpochybnitelná. Ty ji ale zpochybňuješ tím, že o ní píšeš. ----------------------------
Zřejmě si neuvědomuješ, že Jehova bývá někdy prchlivý. Vůbec bych se nedivil, kdyby ti za to zakázal ještě vepřové.

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Kofein je i v čaji a v čokoládě. Mně Pán zapověděl zatím pouze kávu, protože tam je obsah kofeinu z těchto komodit nejvyšší. Je to jako s alkoholem. Silná koncentrace alkoholu v krvi (která vede k opilosti) již Pánem není schválena. Samotný alkohol v přiměřené míře však je dovolen (1Tim 5,23).

Rakato (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Doufám, že si uvědomuješ, že tě Jehova zákazem kávy zkouší. Není to tak silná zkouška jak u Joba nebo u Ježíše v poušti, ale rozhodně bych ji nepodceňoval. Pan ví, co dělá. A až oddělí zrní od plev, bude soudit, a bude nekompromisní.

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

No vidíš, ale ty ani nevíš, že za účinek čokolády není odpověden kofein, ale teobromin. Myslím, že tvůj zákonický postoj nemá s Boží milostí nic společného. A podle toho, co píšeš to vypadá, že nemáš vůbec o Boží moci ponětí. Bůh totiž není omezován ničím co člověk vypije nebo sní, může si udělat co chce a kdy chce.

Tonda Vlas (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Zákoník on je zcela excelentní. Ještě jeho tady tak trochu.

Tonda Vlas (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Proč iritoval Mare? Protože bedlivě zákonicky bazíroval na jednom výroku apoštola Pavla: ŽENA AŤ V CÍRKVI MLČÍ!!!

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 16:12)

Tohle jsem občas taky zneužil, když se mi to zrovna hodilo. Ale bylo to jenom z emocí člověka.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Tony, tak, jak to podáváš ty, je to jen polopravda. Ženy mají ve své službě vymezené hranice.

Tonda Vlas (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Tak to nepodávám já, tak to podává Greg. Věřící ženy musí podle něho chodit zahalené. Ačkoliv muslimům nemůže jinak vůbec přijít na jméno, tak v tomto jediném bodě se s nimi shodne.--------------Tu je nový ale já ho znám dlouho odjinud.

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

I když musím říci, že káva je jen slabým čajíčkem proti supersatanistckému čarodějnickému filmu Harry Potter. Více nečistý film na této planetě asi těžko najdete. Mít tento film doma na videokazetě nebo DVD nebo jiném nosiči, znamená mít spolu s ním doma i početné legie démonů. Je to chytrý plán toho Zlého, jak masově dostat malé děti do svého zajetí a jak jim nainfikovat mysl zálibou v čarodějnictví. Již jen masová rozšířenost a hloubka šílenství Potterománie svědčí o tom, kdo za tím stojí. Rowlingová je satanova apoštolka.

Rakato (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Pravda, démoni číhají všude, jsou to zákeřní tvorové, a chtějí tvou duši. Kdo nenosí ochranný amulet, je ve velkém nebezpečí. Když se tvůj velký stříbrný krucifix na prsou zahřeje, znamená to, že na tebe prohlédla nečistá bytost. Věřící se někdy diví, že se jim to stane i v kostele, a neuvědomují si, že stojí v blízkosti pedofilního kněze.

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Ať si každý pije, co chce. Je to jeho osobní věc. Všechno je dovoleno, ale NE všechno prospívá. Já jen říkám, co Pán zapověděl mně osobně a také proč.

Rakato (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Je to zcela v souladu s božím záměrem, že ti zakázal kafe. Tak to prostě Jehova dělá, aby odlišil své lidi od nevěřících. Židům zase zakázal vepřové.

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Kachnu se zelím zapíjíš čím? Například takový Prazdroj prospívá žaludku, neboť je zasaditý. Je někde v Písmu psáno, že víno je Boží dar a také ho Ježíš udělal z vody. Obsahuje však alkohol, což je také droga, co ty na to? Když to tak vezmeš, tak každá látka, obsahuje jed, záleží jenom na dávce, takže tvoje řeči o duchu jsou nesmysly. Kdybys byl křesťan, nepsal bys takové hovadiny.

Tonda Vlas (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Ne, to mu vůbec nevatí. Takovou Mare svými názory těžce iritoval.

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Mně prostě Pán skrze rozlišení duchů řekl, že pokud budu pít kávu (nebo servírovat), tak nebudu mít Boží moc. Což mi také názorně hned potom dokázal. Jednou jsem se napil, hned poté, co mi to Pán při přiložení šálku k ústům řekl (nechtěl jsem Pánu věřit), a od té doby jsem na dva roky ztratil Boží moc. Naštěstí to bylo jen dočasné.

Rakato (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Ty nejsi špatný a sem se skvěle hodíš. Takže kafe ti vzalo božskou moc? Pěkné. A jaké zázraky umíš? Víno si kupuješ, nebo vyrábíš z vody? A jak s Jehovou komunikuješ - nonverbálně jako ostatní? Nebo mu píšeš kneemaily?

Gregorios777 (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Jak říká jedna reklama: "Černá jako peklo". Káva je prostě satanův nápoj. A jak známo, satan se v tomto světě vždy snaží, aby jeho věci zde byly masově rozšířené. Je jedno jestli je to Harry Potter nebo káva.

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Už to, že sleduješ reklamy a Harryho Pottera. Satan na tebe působí přes televizi a ty jak vidno věříš hloupostem a taky je potom píšeš. O tv se taky říká, že je ďáblův nástroj. S tebou je legrace. Ještě něco?

Reklama

Přidat komentář