77936 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já nevim proč sem to tak nechala.Vždycky to pak přešlo a říkala sem si každej má občas krize.Ale tohle už je takový divný teď.Cítim uvnitř sebe křik a pláč a bojim se co mi bude Sergej vyčítat.Já se hádat nechci,bojim se že zas bude do mě rýt a já nevim jak se mam bránit.Už se mi tu zavíraji oči a bojim se spát protože až přijde bude chtít mluvit o nějaký práci kam dnes šel a řešil i to auto.Ale já nemam sílu ani něco mluvit,je mi totálně divně.Cítim se slabá.Já vás chci objímat.
2. Prosinec 2019 - 20:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nevim proč sem to tak
Tak snad to dobře dopadlo. Jestli má Radka auto, měla by Milu vzít do Budějovic na psychiatrii. Milu má už deprese. Pomohla by jí práce, ale to v depresi nejde.
3. Prosinec 2019 - 0:52
Obrázek uživatele Návštěvník
a (anonym)
Miluno co to máš za fotku na profilu, to asi nikdo neuhádne co to je.
3. Prosinec 2019 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Zina (anonym)
Nevíte někdo jak se dostat na lidé.cz, vůbec to nejde
3. Prosinec 2019 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
TAKY (anonym)
Odpověď na Nevíte někdo jak se dostat na
mě to nejde.
3. Prosinec 2019 - 9:57
Obrázek uživatele Návštěvník
no tak (anonym)
Radka ta jí určitě nepomůže. Ta čeká v závětří až bude líp a bude si moci z Milunou zasexovat. Koukám, že žádný z příznivců Miluny, ti mladí, se zde ani neukáží. Nezajímá je, že Miluna je v perdeli, to číst nechtějí. Zato ty její excesy, ty je baví. Ty, co jí radily jak si počít nazvali duchny a starý báby, který nerozumí dnešním mladým.
3. Prosinec 2019 - 10:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Miluno (anonym)
je jen jedno východisko. Zavolej si na 155 pověz jim o svém stavu a sebevražedným sklonům a nech se odvést do léčebny. Je nejvyšší čas, než si něco provedeš. Tam tě snad dají do pořádku. Sama to nezvládneš.
3. Prosinec 2019 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
No (anonym)
Odpověď na Nevíte někdo jak se dostat na
Musíš se tam přihlásit mailem který tam chceš používat.
3. Prosinec 2019 - 10:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Musíš se tam přihlásit mailem
Já když jsem na Seznamu, tak mě to tam pustí automaticky, nikde se nepřihlašuju
3. Prosinec 2019 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jo (anonym)
Odpověď na Já když jsem na Seznamu, tak
Tazatelka asi seznam nemá, když jí to nešlo.
3. Prosinec 2019 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
skoro důchodce (anonym)
Odpověď na Radka ta jí určitě nepomůže.
Jaký mladý máš konkrétně na mysli?
3. Prosinec 2019 - 11:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jenomze "mila, zlata"m, i
Milá, zlatá, ale to bylo selhání systému. To nebyla chyba jednotlice, ale "já na bráchu, brácha na mě". Bylo to stejný jako teď. Na ty nahoře se nesmělo, ale chudý člověk ukradl rohlík a měl zavařeno do konce života.
3. Prosinec 2019 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Fernando (anonym)
Odpověď na Tazatelka asi seznam nemá,
Já Seznam běžně používám, ale nikdy se mi to nepodařilo. Na Lidé.cz mi automaticky naskočí samé seznamování a jestli chci holku do 20 let nebo jinou, z kterého kraje atd. Zadání MilunaMilunka nefunguje. Už dávno mi zmizely diskusní servry, které tam dřív byly a kde jsem měl různé známé.
3. Prosinec 2019 - 13:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To Miluna Milunka musí být odděleně ne u sebe.Jestli máš email tak ti to musí jít.Příhlásíš se na Lide.cz tim emailem.Jen mi naposledy nešlo najít celkově Lide.cz, šlo to jedině přes google.
3. Prosinec 2019 - 13:48
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
To sem tam jen vyfotila ještě moje černý kalhoty že ty maji prozměnu díru na vnitřní straně stehna.Ale to je jedno.Zatim mi nedopřáli klid abych to šla řešit samu sebe.Musim teď kvuli dětem do školy řešit to jak končí devítku,tak se to tam bude řešit.Máma řekla že tam MUSIM tak se chystam a bojim se aby mi tam něco nechytlo.Rivotril sem dala ale zatim nezabral tak sem přihodila ještě kousek.Uplně se třesu a polejvá mi horko,mam na to hodinu aby to zabralo.Pak musim ještě jet večer se Sergejem řešit ještě nějaký věci ohledně toho auta a do toho asi bude mluvit s rodičema tak se bojim,chce s nima mluvit.Prostě sem na sračky a nevim co aby už pochopili že nefunguju,Sergej to nechápe a deptá ho to.Až s nima ještě něco dovyřešim tak nevim jestli se příští týden nemam koncem týdne sebrat a jet do té nemocnice i sama.Netušim jestli by to řešili lékama nebo jestli by mi tam nechali ležet.Teď ještě týden mi potřebujou abych se nějak udržela s rivotrilama.Držte mi pěstě prosim ať to zvládnu v té škole.Mam strach aby se tam nemuselo stát protože to nevydržim v tomhle stavu stát na místě a nevim co bych tam řekla.
3. Prosinec 2019 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Milu, vydrž, myslím na tebe, zvládneš to, já ti věřím,dnes vyřešis děti a pak budeš řešit sebe, drž se,je nás víc co ti drží palce
3. Prosinec 2019 - 14:22
Obrázek uživatele Návštěvník
JJ (anonym)
Odpověď na To sem tam jen vyfotila ještě
Také ti držím pěsti. Určitě to zvládneš. Klidně si i sedni, to není nic špatného. A kdyby něco, tak řekni, že ti není dobře. Co natom sejde.
3. Prosinec 2019 - 14:42
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, vydrž, myslím na tebe,
Ještě tak týden mi potřebujou abych řešila věci.Nejspíš on našel i normálnější byt,jen chybí kus kauce a chce to probrat s rodičema jestli nedopujčí.Ale práci už od včera má.Ale já se třeba i bojim aby se nepohádali.Babi je sama úzkostná a na nervy a táta už mi přijde že je tim chycenej taky.Bojim se už všeho.A on by teď mi pořad někam tahal a když nechci tak se rozčiluje a vyčítá mi to že jen ležim a mě je pak ještě hůř.Takovej začarovanej kruh,potřebovala bych se od všech odpoutat a ať už mi daji všichni pokoj.Nemůžu za sebe že sem na tom takhle.Fakt Andy hrůza tohle být taková sračka.A čim mi něco vyčítaj tim se mi dělá hůř.Mam výčitky ze sebe že nefunguju.Už asi rivotril zabírá už trochu třes povoluje ale bez něj mi to vyděsilo jak sem už na tom.Andy líbam tě,drž se zas kvuli synkovi,asi to co cítim já ty zase cítíš takový dušení kvuli synkovi si myslim že to bude podobný viď:'(
3. Prosinec 2019 - 14:43
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Také ti držím pěsti. Určitě
Tak dík.Udělam to takhle.Já se vždycky za to stydim ale kdyby něco tak jim to tam řeknu teda.
3. Prosinec 2019 - 14:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Až dneska sem pochopila že jste měli pravdu a že to bez léčby nejde.Ono je to chvíli dobrý a pak to udeří takhle silně a mam po všem.V těhle stavech už na mě neplatí nic ani ta Lucinka ,udeřilo to tak silně že už to nejde nic.No už tam jdu,do školy.
3. Prosinec 2019 - 14:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Milu, drž se, svět není jen černý,je černobílý, máme všichni starosti,ty to máš o to horší, že jsi měla úchylnou mámu a babku,to oni tě v dusicce pokazily
3. Prosinec 2019 - 15:21
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Až dneska sem pochopila že
Nevím Milu, jestli my duchny ti máme věřit. Některé doufají, protože ví, že to potřebuješ. Doufají, že se rozhodneš a půjdeš za tím, co ti nejvíce pomůže. Nevím, jak to máš se svým psych., protože doopravdy jak jsi psala, je jich málo, málo těch dobrých a všichni nepřibírají. Ale ty to potřebuješ. Léčbu. Jsem ráda, že to teď chápeš a cítíš. Jen nevím, jestli mě a nás, co jsme ti držely palce a možná pořád držíme, opět nezklameš. Protože to je dlouhá cesta. Odkazů tu bylo dost, záleží jen na TOBĚ. Pořád se z toho všeho můžeš dostat, jen se nebát jít správnou cestou a nepřestat. Tolik bych ti chtěla věřit.
3. Prosinec 2019 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
bianko (anonym)
Odpověď na Nevím Milu, jestli my duchny
u Miluny stačí drobná změna a všechna předsevzetí jsou pryč. " Skoro důchodce " jí tady napsal takovým povzbudivým otcovským stylem a Miluna byla "jen" dojatá a chtěla objímat. Nic proti, ale u ní je nutná akce hned. Nebo snad chce na psychárnu, až bude úplně mimo? To už tady bylo a ani dnes to nevypadá jinak. Miluna neklame nás, ale sama sebe
3. Prosinec 2019 - 16:28
Obrázek uživatele bianka
bianka
Máš pravdu, proto píšu, že bych jí chtěla tolik věřit.
3. Prosinec 2019 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
já (anonym)
Odpověď na Máš pravdu, proto píšu, že
ji nevěřím. Kdyby jí bylo opravdu zle, tak pádí vyhledat pomoc. Je to zase jen hra na city. Řešení zase odložila, její problém, sama na to doplatí.
3. Prosinec 2019 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Kača (anonym)
Odpověď na Milu, drž se, svět není jen
Jenom jestli tohle doktoři vědí. Dnes je úterý, proč nejede na psychiatrii hned zítra? Vůbec bych nešla k tomu starýmu doktorovi, ale jela na psychiatrii do Českých Budějovic. Ten její doktor jí dá antidepresiva a pošle jí domů. Než zaberou, tak se Milu zblázní. Milu, musíš do nemocnice. A být upřímná - jdi se vším ven: dětství, sex, děti - oni jsou zvyklý na feťáky a alkáče, ty nic takovýho nejsi, nemáš se za co stydět, ale už si potřebuješ odpočinout "sama od sebe". Od svých myšlenek, které tě ničí. Promiň, že nepíšu, třeští mě hlava z horečky, sotva koukám. Jsem v pracovní neschopnosti, vidíš, myslela jsem, že to přechodím a teď jsem padla na hubu. Tak mě nenapodob! Táta by s tebou do Budějovic nezajel? Objímám tě aspoň na dálku, moc na tebe myslím...
3. Prosinec 2019 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
depresi vystřídá mánie a kdyby se Miluna dovalila k psychiatrovi, tak se bude stejně domáhat k tomu rivotrilu ještě neurol.
3. Prosinec 2019 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Radka (anonym)
Já jsem taky v hajzlu.Práci už nemám,k tomu hádky s manželem.Sama nevím co dělat.Je mi vás líto Kačo,Andy,koukám že jsme všichni tak nějak v prdeli.
3. Prosinec 2019 - 20:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Skoro důchodce (anonym)
Milu, žiješ? Snad jsi v pořádku.
3. Prosinec 2019 - 20:44
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Odpověď na Já jsem taky v hajzlu.Práci
Co Miluna, té tě není líto?
3. Prosinec 2019 - 20:59

Stránky

Přidat komentář