Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

To Miluna Milunka musí být odděleně ne u sebe.Jestli máš email tak ti to musí jít.Příhlásíš se na Lide.cz tim emailem.Jen mi naposledy nešlo najít celkově Lide.cz, šlo to jedině přes google.

Miluno (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

je jen jedno východisko. Zavolej si na 155 pověz jim o svém stavu a sebevražedným sklonům a nech se odvést do léčebny. Je nejvyšší čas, než si něco provedeš. Tam tě snad dají do pořádku. Sama to nezvládneš.

no tak (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Radka ta jí určitě nepomůže. Ta čeká v závětří až bude líp a bude si moci z Milunou zasexovat. Koukám, že žádný z příznivců Miluny, ti mladí, se zde ani neukáží. Nezajímá je, že Miluna je v perdeli, to číst nechtějí. Zato ty její excesy, ty je baví. Ty, co jí radily jak si počít nazvali duchny a starý báby, který nerozumí dnešním mladým.

skoro důchodce (Út, 3. 12. 2019 - 11:12)

Jaký mladý máš konkrétně na mysli?

Zina (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

Nevíte někdo jak se dostat na lidé.cz, vůbec to nejde

No (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Musíš se tam přihlásit mailem který tam chceš používat.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Já když jsem na Seznamu, tak mě to tam pustí automaticky, nikde se nepřihlašuju

Jo (Út, 3. 12. 2019 - 11:12)

Tazatelka asi seznam nemá, když jí to nešlo.

Fernando (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

Já Seznam běžně používám, ale nikdy se mi to nepodařilo. Na Lidé.cz mi automaticky naskočí samé seznamování a jestli chci holku do 20 let nebo jinou, z kterého kraje atd. Zadání MilunaMilunka nefunguje. Už dávno mi zmizely diskusní servry, které tam dřív byly a kde jsem měl různé známé.

TAKY (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

mě to nejde.

a (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

Miluno co to máš za fotku na profilu, to asi nikdo neuhádne co to je.

Miluna (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

Já nevim proč sem to tak nechala.Vždycky to pak přešlo a říkala sem si každej má občas krize.Ale tohle už je takový divný teď.Cítim uvnitř sebe křik a pláč a bojim se co mi bude Sergej vyčítat.Já se hádat nechci,bojim se že zas bude do mě rýt a já nevim jak se mam bránit.Už se mi tu zavíraji oči a bojim se spát protože až přijde bude chtít mluvit o nějaký práci kam dnes šel a řešil i to auto.Ale já nemam sílu ani něco mluvit,je mi totálně divně.Cítim se slabá.Já vás chci objímat.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 00:12)

Tak snad to dobře dopadlo. Jestli má Radka auto, měla by Milu vzít do Budějovic na psychiatrii. Milu má už deprese. Pomohla by jí práce, ale to v depresi nejde.

jj (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

Radka (anonym)
Odpověď na není ti trapné, že tady v
Jak by to Milče mohlo být trapný když se ve vás nedá vyznat? Myslíš že Milča se ve vás anonymech vyzná? Jak se může někoho zastat když splýváte? A já jí někam vezmu za pár dní až budu mít auto,teď to taky nejde.A s léčením nesouhlasím,je to v povaze.Nemocná je jen atakama a občasnýma nervozitama ale jinak všechno je v povaze.Kdo to nezná tak to nepochopí.Momentálně si asi se Sergejem už lezou na nervy a má dostat MS tak proto trpí.

Miluna (Po, 2. 12. 2019 - 18:12)

Andy tak to máme stejný a obě nejíme při starostech.Do mě to vůbec nechce lézt.Musim se nutit abych aspoň něco snědla.A anonyme jak si mi psal kočko,tak je to hezký od tebe a já teda se pokusim aspoň polívku sníst.Tak to musíme zkusit viď Andy něco sníst.Já teď dala zas rivotril jestli se mi ty nervy uklidní.Sergej na mě vyjel v telefonu a já hádky nezvládam proto ani ne v kolektivech.Nevim proč to nedávam a jak se semnou začne někdo hádat a spustí kritiku tak mi okamžitě naskočí depresivno a pocity na sebevraždu.Chci se objímat tady s váma mě už nikdo jinej nezajímá než ta moje L.a vy a děti.Já sem tak překvapená jak třeba napsal o mě ten pán s podpisem skoro důchodce.To je tak krásně a citlivě ke mě napsáno že mi to dojalo prostě.Já se bojim v jakym stavu Sergej přijde a jestli to urovná nebo ne.On má taky trochu pravdu ale já za sebe nemůžu že mi nejde fungovat jak on potřebuje.Už mi i řekl že mi jen pořád něco je a že jen skuhram:'( Ale já fakt za to nemůžu že sem taková že sem rozbitá.Asi si opravdu zkusim najít novýho psychiatra abych se mu mohla vypovídat a ať mě třeba i někam nechá ubytovat.Já už sama cítim že už nemůžu že už to táhne k hranici kterou už nedávam.

asi (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

si zkusím najít novýho psychiatra - asi-asi-asi ..............a stejně kulový. Nebude z toho zase nic.

Miluno (Po, 2. 12. 2019 - 19:12)

proč jsi to nechala dojít tak daleko, řekni proč !!!!!!!!! Radám zde jsi se vysmívala, nebo je hned zavrhla, nemusela jsi takhle skončit !! Ted trpíš jako pes a zbytečně. Kde jsou ti radílci, kteří se rozčilovali, když se ti zde psalo, že potřebuješ odbornou péči ?! Holka nezávidím ti nynejší stav.

Skoro důchodce (Po, 2. 12. 2019 - 18:12)

A ještě jsem si při tom nočním čtení všim, že skoro každý tu má problémy s rodiči. Mladí i staří.

bianka (Po, 2. 12. 2019 - 17:12)

Sany o té mouce je to tak, jak jsem psala. Je více druhů mouky a za tu lepší je si třeba připlatit. I místo Marketu si můžeš zajít do nějaké dobré pekárny, kde ten chleba dělají tak jako dřív. V tom je jiná dnešní doba, že si můžeš vybrat, ale bohužel připlatit. Už jdu raděj k jiné zábavě.:-)

Fernando (Po, 2. 12. 2019 - 15:12)

Sany, obrovský dík za dnešní krásné příspěvky! Musím s Tebou ve všem souhlasit; navíc je tam cenný i pohled z té druhé, "západoevropské" strany. Bylo by to samozřejmě na delší povídání, ale musím teď odjet a nemám moc času ani soustředění na psaní, tak snad později. Ještě jednou dík a nenech se strhnout k žádné vyhrocené polemice.

Reklama

Přidat komentář