Reklama

Vzrušení z vlastního syna

maja (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

ono to je skoro vždy tak že si syn najde něco jak dat mamce na vedomi ze se o ni zajima jako o zenu,ale jedna zase nasla pod posteli svoje kalhotky cele od semena,asi je klicik pouzival dloudo.tak je sebrala chtěla ho poradne servat no ale nedalo ji to a párkrát si přičichla k semenu a uz si je vzala pod polstar,chvili se nic nedelo az za nejakou dobu když zase vecer chtěla přičichnout tak byli mokre,sla za nim teda do pokoje a kalhotky v ruce,jenom rekla ze vi ze je uz velky a ze si potřebuje ulevit ale nemusi ji to delat do kalhotek,ma se sverit a všechno se da resit jen se nesmí stydet mluvit

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

No tak ale počítám, že toto jsou puboši co neví coby , ale co ti starší po 30 letech

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

Nebo 40 když už víš co dělat se ženou

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

Nevim co rict,radilka moc dobra nebudu,jenom to co se bavime s holkama,co se ktere lidy a kak ale jsme vsechny u neznosti,ten nadrzeny penis si musi zaslouzit nasi vsimavost,jsme predce lidi a zeny a ne nejake stroje na sex

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 09:12)

To se opravdu bavíte i o takových věcech? Máš i kamarádku co má syna a chtěla by, jen neví jak to udělat

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

No tak pri tom otirani treba vyckejte az se otoci zády a pritisknete se na ni a obejmne ji prez brisko,zkuste ji dychat do zátylku a hladit pomalu az na prsa,kdyz se otoci jako prekvapenim,tak ji okamzite zacnete libat at neni schopna nic rict,uz nevim co vam poradit,neznam ani vas a ani vasi maminku

Jan (Ne, 15. 12. 2019 - 04:12)

Já to udělá yak že sem ji drbala záda a zajel do předu a chytil ji prsa, ona se nebránila tak sem ji je máckal až se mi postavil a máckal ji do zad. Sundala si to triko řekla ať si sednu na klín a zacla mi honit.

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Hodně krát jsem jí ze zadu chytil, třeba jak se dívala z okna, nic nenamítala, ale asi bych se neodvážil více, počítám, že sama od sebe to neudelá, nemám vůbec jistotu, navíc není sama, takže kdyby se naštvala tak je v rodině peklo

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

No tak ceka na neco vic ale musi to byt v tu pravou chvili,to poznate podle situace,napeti,vzruseni,pohledy atd.

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Pomalu a z lehka, možná když četla to co jsem psal, tak možná byla i vzrušená a možná že je na tom stejně jak já, má strach, já blbec jak jsem jí to napsal, hned jsem ji bloknul, hned ráno, jak jsem vystřízlivel, ale vím že bylo zobrazeno

(Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Mě je 22 a ji 49 a už je to tak 2 nebo 3 roky co se mi zacla teda fakt libit

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Mě už dlouhou dobu, myslím si, že jak to tady ty ženy čtou tak musí kroutit hlavou

Mamca (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Nemyslim si ze kroutime hlavou,spis si to uvedomujeme a potom si to vlastne uzivame tim ze si to tady muzeme rict,ale co je psani proti prozitku,to se uz napsat neda,kazda mamka co ma syna a uvidi a uciti jeho sperma zvlhne a co s nim potom dela je uz asi jeji tajemstvi

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Ano je krásný vědět že nejsi sám s takovými představy a psát o tom

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Urazena by se chovala jinak,odsekavala by kazdou odpovedi ani by se na vas nemohla podivat,si myslim

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Právě že vůbec, někdy když něco dělám tak se lehce i o mě opře, jemne cítím prsa ale nic vyzývavého, normálně se usmejem, úplně v pohode, ale nic nenaznačuje, hlavně neodsekava prostě úplně v pohode, párkrát jak jsem byl v úplných boxerkach tak i sjela pohledem, na tom nic není, já se také podívám

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Nekdy,docela casto snim o tom ze jsem hermafrodit,v jedne ruce si honim pindika a druhou lasturku a jaky je to pocit mit oba orgazmy,to by musela byt neskutecne sylne

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Jen při představě jsem vzrušením bez sebe jen výstřik

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

No tak strikejte,treba na jaji pradlo a nechte ho lezet tak ze ho musi vzit nebo uz nevim

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

Už jsem ji zprznil vše jen ne ji i videa ji poslal jak honím

Reklama

Přidat komentář