Reklama

nahota dětí

Jakub (Po, 2. 12. 2019 - 23:12)

Jde o to, jak v které rodině je nahota vnímána. Byl jsem se sestrou vychován, že nahota není nic závadného, naopak, že je zdravá a normální. I mamku jsme běžně vídali nahou. Má 3 své nej kamarádky, ty nás vídaly nahaté od mala až do dospělosti. Nikdy nebyl žádný problém.

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 00:12)

V jakém případě se dospělé ženy před sebou vzájemně promenádují nahé ?

Lucka - 22 let (St, 14. 4. 2021 - 00:04)

Třeba já a moje kamarádky. Občas máme takový holčičí večer a tam jsme celou dobu jen v kalhotkách.

Jakub (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Když jsou z nudistické rodiny nebo patří do nějaké nudistické party. Ty tři mamky kamarádky u nás doma nahé nebyly. Jen jednu jsem vídal někdy nahou na nudapláži.

Návštěvník (St, 4. 12. 2019 - 09:12)

Tak na nuda pláž vás ani v plavkách nepustí , to je jasné ale být doma před návštěvou nahá a sedět takto třeba v obýváku a povídat si s něma ?

Lenka C (Ne, 15. 3. 2020 - 16:03)

A proč ne? V těch letních vedrech? Když je už znám, tak v pohodě a když ne, tak je poznám. Když přijdou kamarádi a nebo kamarádky za mnou a nebo za přítelem, tak to vůbec nijak neřeším. Přítel moc nahý nechodí.

luci (Út, 3. 12. 2019 - 00:12)

Někdo exhibuje , někdo prostě provokuje .

Tony (Pá, 11. 10. 2019 - 22:10)

U nudistů je to normální.

Pavel (Čt, 10. 10. 2019 - 20:10)

Za určitých okolností to chápu , ve společné domácnosti sem se tomu taky občas nevyhnul i v daleko vyším věku , ale jen před matkou někdo jiný by mi vadil

David (St, 26. 6. 2019 - 12:06)

Nic na tom není .
Mám 1o let starého syna a je v pohodě doma napjatý ok na bazénu se převléka jen tak... ale plavky u vody má přijde mu blbe že všichni mají a on ne... ale jednou bil s kámošema u vody a tam prej bil nahaty s klukama. Je to na něm každý je jiný... A důležité vážený rodiče jaká je doma výchova jak se s dětma doma mluví atd...

Steve (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Kdo ho bil ? Víte jaký je rozdíl mezi BÝT a BÍT? Jak je vidět tak nikoliv ... :-/

Olga (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Mám 2 syny letos jedeme k moři a nechtějí plavky je jim 10 a 8 je to notmální?

R. (Čt, 27. 6. 2019 - 18:06)

Proč ne, když je zrovna málo lidí na pláži tak je lepší aby se koupaly bez nich :) Letos jsem byla s kamarádkou a jejím sedmiletým synem na Pagu. Nechávala ho na volno v jedné zátoce, a večer i na velké pláži. Říká že tam kde si ona sundá vrchní díl, tak jemu spodní. Na menších plážích je často vidět rodiče v plavkách a děti, hlavně teda kluky bez.

Evča (Čt, 27. 6. 2019 - 19:06)

Tak v sedmi letech je to ještě normální, že je bez plavek. Snad ještě o rok později se to dá. Avšak jakmile má kluk k desátému roku věku, tak na pláži plné lidí, aby byl bez plavek, no to teda nevím.

M. (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

Je, oni si poradí a podle okolí se zařídí. Jezdíme na stejné místo v Itálii s ubytováním v rodině se kterými jsme se za ta léta spřátelili a děti, dnes už puberťáci tam mají svoje kamarády a v moři se koupou v tom, co mají zrovna na sobě, kraťasy, džíny, triko, boty. Oni místní to moc neřeší a tak se ti naši přizpůsobili. A zjistil jsem, že mají jedno skryté místo, kde jsou nazí a to jak holky, tak i kluci. Ráno někam vyrazí, oběd mají u někoho z místních kamarádů a vrací se až večer. Musíme věřit, že snad nikde nic nevyvedou.

Jakub (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Ano, je to úplně normální, ti kluci vědí moc dobře, jak je to příjemné koupat se nahatý. Měla bys to taky zkusit, pak je pochopíš. Zejména u moře...usychající plavky na těle často svědí až štípou, jak sůl z mořské vody se snaží rozleptat naši kůži. A děti ji mají jemnou a citlivou.

Evča (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Nedovedu si našeho syna představit, že by i v těch svých deseti letech byl u moře nahatý. Teď má 11 a půl a to už je teprve nepředstavitelné. Navíc když má každou chvíli erekci.

Míla (Pá, 13. 3. 2020 - 14:03)

Našemu synovi (12) taky pořád stojí a to i před kamarádkami. Zpočátku se mu taky smály ale potom si zvykly. Teď už komentují akorát když mu teče preejakulát.

IN (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Synovi jde na 12 a taky se mu staví. A jako co? Na to se neumírá. U holek má pozornost. Jen se to nechce stydět. Holky se hihňají a koukají a jinak o nic nejde. Po nějaké době se už uklidnili, protože to už znají. Kdyby mu to nefungovalo, to by byl teprve problém. A jaký je rozdíl, když bude mít erekci v plavkách? Jo nebude to tak vidět. Holky se ale budou chovat stejně.

Evča (Čt, 27. 6. 2019 - 04:06)

No i v těch plavkách. Před týdnem jsem byli u jedné nádrže a měl na sobě klasické plavky. Poznala jsem hned, jak mu stojí a skoro vůbec nešel do vody. Teď taky pojedeme a už mu dám na sebe úplně něco jiného, volnějšího.

Reklama

Přidat komentář