Reklama

masturbace ve škole

Kamčo (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

to jsi nepsala ty,ale já nejsem debil ani úchylák, jsemvelmi blízko tebe, ve škole.

Kamča (Út, 3. 12. 2019 - 11:12)

O tom bych velmi pochybovala že jsi blízko mě na obchodce prakticky v centru Brna. Nemůžeš být schopen mě najít.

Kamčo (Út, 3. 12. 2019 - 11:12)

Najdu snadno. Tak dnes ne ale zitra u tebe doma vleže? Navečer v šest? Nebo na Cejlu a zajdeme někam?

Kamča (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

Nenajdeš. Musel bys jít o kousek dál na Vranovskou. Ale né zkraje jak bydlí cikáni. Až o dost dál. Mezi normální lidi. A v šest neležím.

Ok (Út, 3. 12. 2019 - 14:12)

šak vím kde bydlíš. Tak jak se dohodneme? Přizpůsobím se.

Tamara (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

No,chtela jsem se zvednout ze pujdu pryc a zrovna se udelal,prase

Tamara (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Jedu ve vlaku a proti mne prez ulicku masturbuje kluk,musi predce vedet ze ho vidim

Karolína (Po, 25. 11. 2019 - 11:11)

Kamčo, krásně píšeš, moc se mi to líbí. Myslím, že jsem na tom stejně jako ty. I po mně každej kluk chtěl na druhé, třetí schůzce všechno. Je mi dvaadvacet, jsem sama a vím, že se nikdy nesetkáme. Tak se alespoň měj pěkně a najdi v budoucnu svoji lásku, někoho, s kým budeš ráda.

Kamča (Ne, 24. 11. 2019 - 16:11)

Takže co nejvíc si zepředu a přes boky stahuju kalhotky. Mučím se také tím, že ukazováčkem kmitám pořád stejně a nezrychluji. A nejvíce mučivé je to, že mám nohy víceméně u sebe. Tak neskutečně ráda bych je roztáhla, ale nesmím. To jsem ve fázi plató, už se to každým okamžikem přibližuje a těsně před prvním stahem široce roztáhnu nohy a napnu se. Prostě už to nejde vydržet. Vyteču teda do kalhotek a prostěradlo zůstává většinou čisté. Někdy si to krátce poté znovu udělám, ale to už trvá tak do pěti minut. Jinak se dráždím tak přes půl hodiny.

Zdeněk (Ne, 24. 11. 2019 - 16:11)

a ty kalhotky si poté sama vypereš nebo je dáváš do koše,kde je potají brácha uzme pro sebe?

Kamča (Ne, 24. 11. 2019 - 17:11)

Dříve jsem je hned poté přeprala, ale v poslední době je kvůli bráškovi nechávám tak. Buď do koše, anebo třeba o víkendech když odejdu ven a bráška je doma tak je dám pod polštář. Poznala jsem, že mou postel rád prohlíží, i kvůli vůni a tak. Takže až přijdu domů vím s jistotou, že kalhotky budou trochu jinak než jsem je nechala já.

Zdeněk (Ne, 24. 11. 2019 - 17:11)

pěkně ho provokuješ :) a jeho spodní prádlo nesleduješ?

Kamča (Ne, 24. 11. 2019 - 18:11)

Musím přiznat že mě činí potěšení brášku takto rozdrážďovat. On je teďka víc v mé části pokojíku než ve svojí. Přijdu a dělá si tam úkoly. Je v mé posteli a civí na tablet nebo čte. Kolikrát ho musím vyhnat. Ale jsem ráda že tam je a že ho mám. Jeho prádlo nesleduju. A když si chcu užít s něčím od něj, tak vím kde najdu jeho zmuchlané tričko s tím. Tak teď už musím věnovat čas přípravě na školu.

Radek (Po, 25. 11. 2019 - 05:11)

Kamči a jak často si to děláš ty a jak často brácha. Jestli teda máš přehled o něm, když ste v jednom pokojíku. Kdy si to prosím tě budeš tento týden dělat poprvé? A zase tak dlouho přes půl hodinu?

Kamča (Čt, 28. 11. 2019 - 06:11)

Bráška je teď v letech té pravé puberty, takže má jenom tu onanii. Mnohdy, když není doma tak otevírám okno aby se vyvetralo, a sama mu v rychlosti přeperu ty různé hadýrky a trička. Často za mnou přijdou kámošky, tak ať necítí vůni semene. A já si to tento týden nechávám až na sobotu. Dá se to vydržet.

Tamara (Čt, 28. 11. 2019 - 15:11)

A nemas chut ochutnat braskovo seminko,ja mit takovyho brasku,nevahala bych

Kamča (Po, 2. 12. 2019 - 09:12)

Jaké jsou spermie tak to znám už od doby, kdy se bráchovi poprvé objevily na prostěradle při polucích. Od té doby až do dneška je pravidelně používám při svém sebeuspokojování.

Radek (Po, 2. 12. 2019 - 10:12)

Kamči to jsem rád že ses zase ozvala. Jak si psala, dělala si to v tu sobotu? A v neděli a dnes ráno nic? Vím, že holky v těch 16cti, jak máš i ty, to potřebují snad každý den.

Kamča (Po, 2. 12. 2019 - 16:12)

V sobotu dvakrát po sobě. Často tomu nedokážu odolat a ani ne hodinu po prvním uspokojení mi ruce míří zase mezi nohy. A nemám vůli abych přestala. V neděli a dnes ráno jsem se jenom dráždila a zítra před sedmou to už asi nevydržím.

Radek (Út, 3. 12. 2019 - 06:12)

Kamči a co kdyby sis to zase zkusila udělat ve škole v lavici. To by tě mohlo rajcovat být potom pěkně mokrá. Myslíš, že by si někdo všiml se spolužaček že si to děláš?

Reklama

Přidat komentář