Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Za chvili se bude prez net i oplodnovat,to je uz vazne moc,vim ze odvaha pri psani neni potreba ale pri osobnim setkani je to jine,adrenalin

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

No to je uz lepsi,a hlavne milujeme,nebo chceme slyset ze jsme ty nej a jedina a vonava a potom uz treba spolecna vana,holeni,mazleni,lizani atd

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Vážně bych rád věděl kolik matek by chtělo třeba procentuálně, bohužel ani anonymní anketa neni, ale myslím si, že je to tak 5-10%

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Stejný problem, taky chci matku, už taky není nejmladší, akorát já ji napsal na fb, že bych chtěl sní sex a že budu opatrny , poslal jsem i fotku ( nijak odvážnou) no jsem byl na kaši , to je ta doba kdy ztrácím zabrany, vím že zpráva byla zobrazena, takže to musela číst, každopádně dělá jak bych nic neposlal, ani se nezlobí ani se neptá , vůbec nic, prostě jak bych nic neposlal

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Ale takhle bych se asi urazila,to je jako si objednavat stetku prez mobil,to jste vazne asi trosku posral,kdyz dela ze nic,stejne nad tim premysli,musite osobne a ne prez internet

Anonym z Ostravy (Út, 3. 12. 2019 - 08:12)

To se vám lehce řekne, ale myslím si, že ji to v hlavě nešrotuje, spíše jak jste psala tak je možná uražená, ale to by se asi chovala jinak

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Mo nevim ale uz jenom z toho sylneho vyjadrovani bych nabyla odvazana ani ja,mne by se libylo kdyby mi synek pomahal doma,delal vsechno pro to abych si uvedomila co chce

Jirka (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Naprosto souhlasím, určitě bych ji nevymrdal, ale když už tak pomiloval a moc hezky, možná bych nemusel hned, stačilo by se i pomazlit a povídat si

Maja (Út, 3. 12. 2019 - 06:12)

Tak neco delate spatne panove,bud moc tlacite na pilu nebo jste hruby,musite z lehoucka,lehce se o ni otrit kdyz vam stoji a jdete kolem ni,porad chvalit a musite byt nezni

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Když mi stojí a otřel bych se ní tak by hned uhla to jak byc jen pocitil že chce bych ji hned vymrdal

Mamka (Po, 2. 12. 2019 - 14:12)

Ja jsem poprve nachytala synka jak si na internetu prohlizi uplne z blizka vaginu,no myslela jsem si ze ho roztrhnu,dvanactiletej a tohle,no ale doslo to tak daleko ze na mne tlacil ze vsichni uz videli na zivo pipinu jenom on ne a ze jsem zla mama,ze se odstehuje za tatou a vyvadel,strasne,tak jsem ho vzala do loznice,lehla si na zada a stahla kalhotky no a byla jsem mokra,normalne mne to vzrusilo,silene,no a kdyz se vynadival tak se zvedl a jemu stal pindik a klepal se celej,to jsem ho nechala a sla do kuchyne,vecer si vlezl ke mne do sprchy a od te doby se mazlime

Maja (Po, 2. 12. 2019 - 08:12)

Nevim jake by to bylo,mit v ruce synovo penis,jeho hlavu si tlacit do rozkruku a navadet ho presne kam chci a pri tom ho kourit a sat,predstavy mam krasne ale co už...

Cvok (Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

Chtel bych vas mit jako mamu,nechala by jste se vylizat a vypit,dala by jste mi vystrlk do pusy

Maja (Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

Priznam se ze asi jako kazda zena mam robertka a uzivam si s nim hodne slasti a pri orgasmu vystriknu trosku ale uzivam si to plnymi dousky

Mamka (Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

Majo,je mi vas lito ze jste nemnela syna,kazdy mame jinak psany zivot a jenom mi si muzeme rozhodnout jak s nim nalozime,mne by nikdy nenapadlo ze jednou bude najstastnejsi prave s mim synkem,jako mimino ho koupat,starat se o neho,vidite jak vam pred ocima roste a vy nemate cas na nejake hlouposti ani pomyslet az najednou prijde okamzik a bud ho vyuzijete nebo nechate byt,ja ho vyuzila a co prozivam si asi umite predstavit

Jirka (Po, 2. 12. 2019 - 11:12)

V kolika letech poprvé, se synem

Maja (Po, 2. 12. 2019 - 14:12)

Ja ale nemam syna,uz jsem to psala

Maja (Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

A je pravda ze semeno jsem videla a citila jeho vuni kdyz jsem prala povleceni u dcery v pokojiku,odesli rano do prace a ja sle prevlekat a bylo tam na prosteradle,kdyz jsem si pricicha az mne zalil pot a zvlhla jsem,a to bylo naposled co jsem citila semeno

Maja (Po, 2. 12. 2019 - 06:12)

Nezkousela,mam dceru,je ji prez triset a ma svoji rodinu,ale do urciteho veku jsme se ne mazlili ale jenom tak jakoby hrali pri poznavani sama sebe

Jirka (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

Jak to tady čtu, mě také bere matka a to je mi skoro 40 a ji přes 60, ale nevěřím, že by chtěla

Reklama

Přidat komentář