Reklama

Brintellix - antidepresiva

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

Milusko, cetla jsem vase komentare a reknu vam, ze vas obdivuji jak to statecne snasite. Vysazeni neurolu, k tomu chodit do prace. Smekam pred vami. Ja beru ad mesic a jsem z toho spatna. Beru si z vas priklad odvahy. Jste silny clovek.

miluska (Pá, 20. 12. 2019 - 11:12)

statecna moc nejsu ale uz kdysi davno sem to prozivala jeste hur jak ted snazim se porad neco delat sama si taky netroufnu nikam jet nemam odvahu mam jeste 88 letou matku ta se zatim jeste o sebe postara jezdi si nakupovat no proste vsechno zvlada moc ju obdivuju jak je samostatna me nedela dobre stridani pocasi a uplnky mozna je to blabol ale na me to urcite pusobi musime se snazit tomu nepodlehat ikdyz je to nekdy hodne tezke vsem preji hezke a klidne vanoce a drzte se

Návštěvník (Pá, 20. 12. 2019 - 20:12)

Milusko vy zvladnete hodne. Je to z vas i na tu dalku citit. Clovek zvladne vic nez si mysli. Jak se asi ma lubos. Taky je to statecny clovek. Tolik si toho vytrpel. Nez jsem narazila na ruzne diskuze tak jsem si myslela, ze jsem jedina co spatne snasi ad. Ale ted vim, ze je nas hodne.

Týna (Pá, 20. 12. 2019 - 21:12)

Během roku jsem vystřídala 4 AD. Vůbec mi nesedla. Zvonění v uších, problémy se zrakem, deprese, sex nic, emoce nic - spíš bezcitné chování, závratě. Nakonec mi psychiatr napsal Xanax sr a zázrak. Vrátila se mi chuť do života, těším se na Vánoce a hlavně krásně vidím.

Návštěvník (So, 21. 12. 2019 - 07:12)

Tyno. Xanax ale prece neni ad. Jak casto ho beres. Ja jsem dostala k ad neurol. Jeste jsem si ho nevzala. Pry je navykovy ten neurol.

Blanka (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Ano měla jsem to samé ,pálení v zádech ,pálení ve svalech.Po měsíci jsem ho musela vysadit a teď 2 měsíce beru Aktiprol a je mi dobře .To pálení vymizelo,jen někdy mám takové divné výboje do svalů,ale to je když se mění počasí

Janka (Po, 2. 12. 2019 - 08:12)

mám podobné a přestala jsem je brát a nahradila cortirel reo a jsem v pohodě

hankahu (Po, 2. 12. 2019 - 09:12)

Co přesně se stává prosím ... jaké podobně mate zkušenosti

Blanka (So, 30. 11. 2019 - 16:11)

Mirku,mě je celkem dobře.Bliží se mi odlet za dcerou,tak se docela těším.Beru pořad ten aktiprol a mirzazapin na noc.Nekdy při změně počasí mám akorát ty výboje do těch svalů,ale to se nedá srovnávat s tím ,jak mi bylo před dvěma měsíci.Mirku,musíme se držet a věřím,ze to bude dobré.

mirek (Pá, 22. 11. 2019 - 10:11)

trochu se tohorší tak na 90%

Blanka (Ne, 3. 11. 2019 - 14:11)

Tak co Mirku?Je stále dobře ?Dnes mám po delší době nějakou krizi.

Miroslav (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

tak jak Blanko už jste dlouho nepsala? já na 90% trochu mně tlačí u žaludku, asi neuroza

hankahu (Po, 2. 12. 2019 - 08:12)

Dobrý den , procitala jsem tuto diskuzi a mám 13 den brintelix a mirtazapin ... páli mne paze a zada někdo zkušenosti. Prosím o odpověď

Taky uživatel … (Čt, 5. 12. 2019 - 19:12)

Mě taky pálilo tělo, i svědilo. Ale bylo to jen na začátku v prvních 2 měsících. Bohužel lék zabral snad až po 3 měsících.

hankahu (Pá, 6. 12. 2019 - 12:12)

A ještě dotaz zabrala a teď je vám lip ... hodně lidi sem teď nechodí hledám někoho kdo s tím válci jak já teď :(

jarinka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Taky ted valcim

hankahu (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Co berete a jak dlouho .

jarinka (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Beru sertralin actavis 5o 1 tbl 3 tydny. Vcera cely den krize. Predtim taky nic moc. Beru to na panicke ataky. Jsem 2 roky po onkologicke lecbe.

hankahu (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Janinko Já beru 20 dni brintelix 5 a mirtozapin 15 ... co mne je nevím zničeno nic jsem přestala jist a neslo to , pak pláč , smutek , úzkost ... prý deprese , nikdy jsem nic takového nezažila jsem emergicka a veselá a teď tohle . Páli mne tělo a tak jsem narazila na tuhle diskuzi , ale když sem pusu tak nikde nikdo ... ten br nemá v nežádoucích účincích žádné pálení ale ten mirtazapen ano ale odpovědi se tady marně snažím dopatrat . Mudra je taky divná zítra jdu hledat jinou .

jarinka (Ne, 8. 12. 2019 - 19:12)

Pro hanku. Ja se s tim trapim od letosnich velikonoc. Prosla jsem x vysetreni. O lekar mne poslal k psycholozce. Ta definovala potize jako panickou ataku. Chvilku fungovaly terapie. Nakonec mi obvodak napsal ad. Jsem z toho celkem paf. Ctu tady osudy lidi, kteri jsou na tom podobne. A ty jak tobe je.

Reklama

Přidat komentář