Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

A (Po, 2. 12. 2019 - 00:12)

teď vážně. Nech si svoje invektivy a hloupé narážky. Pokud se chceš k tomuto téma duchny x puchny vyjádřit, tak si opravdu pečlivě přečti diskuzi někdy od popolovině listopadu. Teď jsem na to koukala. Klidně to můžeme zítra prodiskutovat.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 00:12)

Tak mi řekni kdo konkrétně, ať vím na koho se soustředit. Kdo je ten rozvraceč. Dík.

Lalla (Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

:) Konkretní rozvraceči jsou jako vždy anonymní výkřiky, kousance, plivance a zraňování . Kašli na to, I ten štěk na mě byl anonymní, možná dohledám.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

Ja nevim jestli je Rada nemocna,ale beozyva se.Tak je to divny.Kaca marodi dlouho.A kam bys ji penize poslal?Kopes kolem sebe,ale sam nic.

Kača (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Milu, moc tě zdravím. Tak koukám, že se nám začátek adventu nepovedl. Já už taky padám na hubu...Máma měla přijet zítra a zjevila se v pátek. Já ještě s antibiotiky v práci a rovnou dvanáctku. Od sedmi do sedmi. A o půl sedmé večer mi volá muž, že je matka u nás...mám za sebou příšerný víkend, jsem unavená, mám zase teplotu. Zítra mám do dvou, jestli mi bude takhle blbě, půjdu na neschopenku. Akorát, že máma tady chce zůstat dokud jí zubařka neudělá nový můstek, tak vůbec nevím co dělat. Doma se z ní zblázním. A to prý ještě nemá peníze a máme jí ten můstek zaplatit. Kolik to stojí??? Já se z tý ženský jednou zblázním. Deset let platíme bance dluh, co udělala, když dělala "bílého koně" a pořád jí to nestačí. Že nemusela do kriminálu, za to neřekla ani díky. Je mi blbé ji vyhodit, měla dnes narozeniny. Ale jak dlouho jí snesu za zadkem to nevím...tak jsem se aspoň vypovídala a ulevilo se mi.
Diskusi jsem jen tak rychle projela, vidím, že psali "staří bardi", to je dobře. A nějaký cvok...kašli na něj, jak někdo psal, to nebude místní. Hlavně ať je ti dobře a tu noc v autě neodstonáš. Když ti bude dobře, zkus tu práci, co se dá dělat, peníze jsou potřeba. Když ne, řeš to s doktorem. Takhle žít nemůžete, ale to víš. Když budeš jen doma, budeš mít akorát deprese. A hlava bude bolet pořád. Už musím spát, není mi dobře a v šest vstávám. Myslím pořád na tebe...bude líp.

Kačeno (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

zase jen lžeš s lžeš a lžeš. Dva dny ti trvalo, než sis vymyslela báchorku o můstku. Máš strach, aby jsi nemusela Miluně nějak pomoci, jsi opravdu skvělá kámoška.

Dotaz (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

A jak ji ma pomoct?Vzdyt se neznaj osobne,to si plezes s Radou.Kaca psala o navsteve matky jeste kdyz byla Miluna v pohode.A proc nepomuzes ty?Je mi divny ze se beozvala Rada.Kdyz je zamilovana,proc pro svou lasku nezajede?Asi he taky nemocna.Psala prece ze jeji muz je.

Jarmilo..... (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

a jdeme k tobě

Hynku, Viléme ... (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

... Radko, vezmi Milunu na kafe, ať slyší kamarádské slovo. Vždyť jsi říkala, že si máte spolu o čem povídat

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Možná by jsi se mohl začíst do života Miluny, v době kdy tady začala psát. Přibližně před 4 léty. Dá se to zpětně najít. Možná na vše časem příjdeš sám.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Nerozumím, je to vymyšlené? Nebo se nedá předělat?

v (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Ne začala na jaře 2012, je to sedm a půl let, tehdy si tady našla tu cikánskou rodinu

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Tak to jsi větší pamětník/ce. :)

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

jo, je to smutný, od tý doby se jí narodily další čtyři děti a několik potratů. Pořád bez antikoncepce

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Prosím jak dlouho sleduješ tuhle diskusi?

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

KDO?

Miluna (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

20:02 taky si to tak myslim že to dělá někdo z jiného vlákna.Andy fakt hnus k tomu ta zima a do toho takhle člověku a pořád jen něco řešit a nějaký starosti.Mě to tak už nebaví ani sama se sebou už.Uplně mi sere že vůbec o sobě vim.A čekam až zas pujdou spát a bude chvíli ticho.Myslim na VÁS,na VÁS co si s váma píšu.Já věřim že nebýt vás,těch hodných tak už bych to ani nezvládla v minulosti.Přemýšlim a myslim že jste mi už několikrát zachránili.Protože to vypsání ty hnusný pocity aspoň trochu uvolňuje a vim že tam jste.A kolik je synkovi let? Sem si na tebe vzpoměla i kvuli váze.Teď nějak hubnu,během měsíce mam 3kg dole,asi je to tim že málo jim ale já ani nemam chuť jíst.Od listopadu je mi takhle nechutně.Ještě počkam co prosinec a když to bude pokračovat pojedu na psychiatrii.Já už fakt nemůžu.Dávam tomu poslední měsíc,zkusim jít i vybalovat zboží a když mi bude pořád takhle tak ať mě někam zavřou a nechci o sobě vědět.Je jen temno,nikam nezapadam,sem jen plačtivá,už mi přestal bavit i sex,tak co semnou.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

V práci ti bude líp, než celý den zavřená s chlapama. Dyť z toho by hráblo každýmu. A věř, že i na tý psychiatrii by se o tebe postarali, měla bys tam jídlo, teplo, čisto. Zimu bys přežila a na jaře už bys byla zdravá a soběstačná.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Jak dlouho sleduješ tuto diskusi? Prosím?

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Od změny času, co začaly krátký dny. Proč?

Reklama

Přidat komentář