Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kačeno (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

zase jen lžeš s lžeš a lžeš. Dva dny ti trvalo, než sis vymyslela báchorku o můstku. Máš strach, aby jsi nemusela Miluně nějak pomoci, jsi opravdu skvělá kámoška.

Dotaz (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

A jak ji ma pomoct?Vzdyt se neznaj osobne,to si plezes s Radou.Kaca psala o navsteve matky jeste kdyz byla Miluna v pohode.A proc nepomuzes ty?Je mi divny ze se beozvala Rada.Kdyz je zamilovana,proc pro svou lasku nezajede?Asi he taky nemocna.Psala prece ze jeji muz je.

Jarmilo..... (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

a jdeme k tobě

Hynku, Viléme ... (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

... Radko, vezmi Milunu na kafe, ať slyší kamarádské slovo. Vždyť jsi říkala, že si máte spolu o čem povídat

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Možná by jsi se mohl začíst do života Miluny, v době kdy tady začala psát. Přibližně před 4 léty. Dá se to zpětně najít. Možná na vše časem příjdeš sám.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Nerozumím, je to vymyšlené? Nebo se nedá předělat?

v (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Ne začala na jaře 2012, je to sedm a půl let, tehdy si tady našla tu cikánskou rodinu

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

Tak to jsi větší pamětník/ce. :)

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 22:12)

jo, je to smutný, od tý doby se jí narodily další čtyři děti a několik potratů. Pořád bez antikoncepce

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Prosím jak dlouho sleduješ tuhle diskusi?

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

KDO?

Miluna (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

20:02 taky si to tak myslim že to dělá někdo z jiného vlákna.Andy fakt hnus k tomu ta zima a do toho takhle člověku a pořád jen něco řešit a nějaký starosti.Mě to tak už nebaví ani sama se sebou už.Uplně mi sere že vůbec o sobě vim.A čekam až zas pujdou spát a bude chvíli ticho.Myslim na VÁS,na VÁS co si s váma píšu.Já věřim že nebýt vás,těch hodných tak už bych to ani nezvládla v minulosti.Přemýšlim a myslim že jste mi už několikrát zachránili.Protože to vypsání ty hnusný pocity aspoň trochu uvolňuje a vim že tam jste.A kolik je synkovi let? Sem si na tebe vzpoměla i kvuli váze.Teď nějak hubnu,během měsíce mam 3kg dole,asi je to tim že málo jim ale já ani nemam chuť jíst.Od listopadu je mi takhle nechutně.Ještě počkam co prosinec a když to bude pokračovat pojedu na psychiatrii.Já už fakt nemůžu.Dávam tomu poslední měsíc,zkusim jít i vybalovat zboží a když mi bude pořád takhle tak ať mě někam zavřou a nechci o sobě vědět.Je jen temno,nikam nezapadam,sem jen plačtivá,už mi přestal bavit i sex,tak co semnou.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

V práci ti bude líp, než celý den zavřená s chlapama. Dyť z toho by hráblo každýmu. A věř, že i na tý psychiatrii by se o tebe postarali, měla bys tam jídlo, teplo, čisto. Zimu bys přežila a na jaře už bys byla zdravá a soběstačná.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Jak dlouho sleduješ tuto diskusi? Prosím?

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Od změny času, co začaly krátký dny. Proč?

Andrea (Ne, 1. 12. 2019 - 20:12)

Na kapackach,ne kapacitách

Andrea (Ne, 1. 12. 2019 - 20:12)

Milco,ta mrcha migréna viď, já ji měla minulý týden,synek zatím dobré,byl na kapacitách,tak je to teď lepší, děkuji za optání,tak nějak musíš přežít noc, myslím na tebe, když je zima a ještě ta hlava a stres,no holka budeš to muset všechno nějak řešit

a (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

co je to za číslo?

Andrea (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

Milco, kašli na anonyma,chce tě rozhodit,je to od něj hnusný, máš teď jiné starosti, něco jste udělali s tím oknem?

Miluna (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

Andy někdo chce aby mě bylo ještě hůř.Vůbec mu nedojde že to neni možný když sem se tu už s nikym nesešla a s nikym z ulice taky ne.To okno budu řešit zítra.Je mi teď blbe ještě i z tý hlavy.Bolí mě od probuzení a ani prášek nezabral.Takovej hnusnej tlak do strany hlavy a k obočí a pod oko k nosu.Jak se máš ty Andy a co synek?

Reklama

Přidat komentář