Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Na víc jiného se jak vidno nezmůžeš. Psal jsem tu mnohokrát, že žádnou kořavku už přes 10 let nepiju. A svou korpulentnost mám zděděnou po rodičích. Můj otec byl téměř abstinent a byl korpulentní. Navíc byl těžkým cukrařem v necelých pětatřiceti letech. Sám nevíš, jak budeš v mých letech vypadat.

Tonda Vlas (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

To, že jsi psychopat není z mé hlavy, to o tobě napsal psycholog Toli. I když o něm jako psychologovi mám mínění nevalné, tak když vidím, jak na internetu řádíš, tak mi nezbývá než mu v tomto přitakat------------------Na OSACRu jsme se minuli, takže nevím proč ti tam dali toho zlatýho banána. Na gay fóru vím, kvůli politice to nebylo, o té tam kromě své případné osvěty píšu také. Bylo to kvůli tomu, že ač jsi sám gay, tak jsi tam začal jiné gaye svým psychopatickým způsobem napadat a tak zcela smazali nejen všechny tvé příspěvky ale celý tvůj profil, jako kdybys tam nikdy nebyl, úplně tě tam vyzmizíkovali. Pokud tam nakukuješ opatrně pod jiným profilem, tak to je jiná ale pokud bys tam zase začal psát ve svém stylu, tak můžu dát jed na to, že tě tam vyzmizíkují znova.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

Jo jo, každý je psychopat, jen Tonda je Rumová pralinka

Tonda Vlas (Ne, 1. 12. 2019 - 11:12)

Já netrollím ale ty tu zase řádíš. Ty nesmysly jsi na KD psal, je možné, že to nevíš, žes to psal, což pak vypovídá o tvém psychickém stavu, jako o tvém psychickém stavu vypovídá tvé zdejší řádění. S Tolim nesouhlasím téměř v ničem ale když o tobě píše, že jsi psychopat, tak mi nezbyde, než mu přitakat.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

A jeho opilecké fantasmagorie o dvou psech a samotě u lesa - to má z pohádky a seriálu. To samé teta Kateřina - to je ze Saturnina. Ani originální fikce není schopen vymyslet, ale vykrádá cizí příběhy.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 1. 12. 2019 - 09:12)

Kdo neviděl moje video, tak znovu opakuji, neučím tělocvik na prvním stupni, nebydlím na samotě, nemám dva psy, nejel jsem nikdy do Prahy za Zvěřinou, nikdy jsem žádné anděly neviděl, z gay fora me nevyhodili, pouze tam nemůžu psát o politice, jsme opačného politického zaměření, ban jsem dostal pouze na osacr a to v den, kdy jsem napsal příspěvek o IQ černochů. To už je ovšem asi dva až tři roky zpátky. Na rozdíl od ožraleckého prasete žiju řádně. Ožralecké prase nikdy znovuzrozené nebylo. Není to křesťan a ani to není normální člověk. V telefonu sotva dýchá, je zalitý tukem a on chtěl za mnou přijet, já za ním ne. Zajímá se o chlapecké předkožky, já ne. Mně zajímají lidé, ne jejich penisy. Je to úchyl, tlusté prase a troska s vypitým mozkem. Úmyslně píše provokace, jak sám psal, baví se trollením a tím, že někoho vydráždí. Když mu napíše MIma nebo Milan, že by se takto křesťan chovat neměl, tak se jim vysměje.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 1. 12. 2019 - 08:12)

Ten opilecký dědek skutečně trollí a raduje se z toho, co zase vymyslel. Pokaždé vymyslí nový a nový fejk. Neznám žádného Zkoumala, ale nedivil bych se, kdyby to bylo to samé, co s ostatními jeho výmysly a fantasmagoriemi. Možná ani žádný zkoumal neexistuje a je to jen alkoholická představa toho ožralého prasete.

Tonda Vlas (Ne, 1. 12. 2019 - 01:12)

Mně nezajímá Petr Tomek ale štve mě tu řádící Hvězdoun.

Sociální krakatit (Ne, 1. 12. 2019 - 01:12)

Článek zde: „Největší kontroverzi zde kupodivu nevyvolává to, že jsou lidé ze severovýchodu Asie vyhodnoceni nejen jako nejinteligentnější a průměrně i fyzicky nejpokročilejší typ člověka, ale naopak druhý konec škály, který ukazuje některá černošská etnika jako extrémně neinteligentní (kolem IQ 70) a co je zajímavé, Sany (Křováky) dokonce hodnotí někteří testující průměrem IQ 60.

Poměrně mizerně jsou na tom s inteligencí také domorodí Australané.

Ano, je to tak, nás Europoidy ani tak neděsí představa že bychom byli předstihnuti, jako to, jaká propast je mezi námi a těmi nejzaostalejšími etnickými skupinami.

Měl bych říci, že vlastně není překvapivé, že nejméně inteligentní lidské skupiny najdeme právě v Africe. Z genetického hlediska jsou totiž jak Evropané tak Asiaté jen malou podskupinou Afričanů. Takových, ovšem méně úspěšných podskupin je v Africe dosud mnoho.

Nejběžnější reakcí na toto zjištění je zpochybnění inteligenčních testů a toho, co vlastně takové testy měří. Což o to, na tuto stranu tvrzení lze útočit beze všeho, jenže stejné testy byly použity vždy pro všechna etnika. Některé v nich uspěly více a některé méně. Tento rozdíl byl zachován dokonce i tehdy, když lidé jiného etnika vyrostli v evropské kultuře.

Co to znamená? Jsou opravdu hloupější? Je známo že evropské dítě s hluboce podprůměrným IQ je sociálně izolované, zatímco děti Afričanů se stejným naměřeným IQ nemívají společenské problémy.

Můžeme to zdůvodňovat různě, od tvrzení že mají Afričané jiný druh inteligence až po hypotézu že organismus a celá psychika Evropana a Afričana jsou designovány na jinou základní úroveň IQ (ať to znamená cokoli). Jedné věci se ale vyhnout nemůžeme – zjištění že jsme opravdu jiní a to nejen kulturně ale i přímo genetickým nastavením.

Na takové zjištění by stačilo i mohem méně, než jsou inteligenční testy. Zmíněné měření hladin testosteronu je příkladnou ukázkou. Když víme, jak s námi dokáží změny hladin hormonů zamávat v pubertě, asi i nějak tušíme, že vyladění organismu na vyšší hladiny testosteronu s sebou ponese něco mnohem víc, než jen výraznější sexuální dimorfismus.

Co z toho vyplývá? O jednotlivci nám toho tyto výzkumy neříkají mnoho, vlastně téměř nic. Rozptyl inteligence i jiných schopností je ve všech etnikách dostatečně široký. Hodně toho ale vypovídá o společnostech, které takoví lidé vytvářejí.

Při vyšší četnosti výskytu určitých vlastností jim bude odpovídat jak mocenské uspořádání, tak obecná úroveň komunikace i tradiční role mužů a žen. Samozřejmě z toho vyplývá i cosi jako terminální úroveň technologií, které je pak taková společnost schopná užívat, správa měst, chápání ekologicé role, schopnost kultury reagovat na vnější podněty, ochota kultury revidovat své postoje…

Znamenalo by to také velmi odlišné chápání konfliktů kultur a byl by to i důležitý bod v teorii kolapsů složitých společností. Pokud kultura narazí na překážku, kterou nedokáže řešit už z důvodu svých biologických předpokladů, musí být její kolaps jistý.

Pokud jsme opravdu tak rozdílní, jak se zdá že jsme, jsou pravděpodobně mnohá „odzkoušená řešení“ kulturně nepřenosná. Nevypovídá o tom něco už to, že posíláme potravinovou pomoc do světadílu, který má potenciál uživit dvojnásobek současné populace naší planety?“

Rakato (Ne, 1. 12. 2019 - 16:12)

Dobrý článek. Nicméně za krakatit jej může považovat jen nějaká sluníčkářská čubka, kterou někdo vyškolil, že jakákoliv zmínka o rase z tebe dělá rasistu, protože článek se opírá o fakta. ----------------------
Chtěl bych jen upozornit na jeden, zřejmě geneticky rozdíl, mezi Bantu a bělochy - tančení a zpěv. Kdykoliv je v TV záběr z nějaké negerské demonstrace v Africe, tak tam Bantu podupávají do rytmu, pohupuji se a zpívají. A Bantu v USA, kde jsou dávno oproštěni od všech afrických kulturních vlivů, de facto dělají totéž - sice ne na ulici, ale v kostele. Přitom bělocha v kostele pohupovat se, plácat rukami a zpívat si při tom rytmické vypalovačky ani nenapadne. Ten zpívá dlouhé táhlé tklivé náboženské chorály. ---------------------------- No, ať už je to jakkoliv, jiný než genetický vliv mě nenapadá.

aleuj (Ne, 1. 12. 2019 - 16:12)

ottamun ingid emuin pattami Horna n dobroes comi.

Rakato (Ne, 1. 12. 2019 - 16:12)

A jsi si jistý?

Sociální krakatit (Ne, 1. 12. 2019 - 01:12)

-----http://--------enzmannovaarcha.blogspot.cz---/2015/07/socialni-krakatit.html---

Sociální krakatit (Ne, 1. 12. 2019 - 01:12)

Petr Tomek sám napsal něco o rozdílech v iq mezi rasami. Na svém webu, pak to smazal, jako správný srab. Článek se jmenoval sociální krakatit. Jenže se na FB kamarádí se sluníčky jako je tlustá sluníčkářka Jelena Lenak Příplatová atd... nebo sluníčkář Dan Priban, ten debil co jezdí po světě trabantem. A tak článek stahnul.

Rakato (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Rozdíly mezi rasami každý člověk vidí na první pohled, takže nám nikdo nebude tlouct šrouby do hlavy, že nejsou. Samozřejmě jsou nejen vzhledové. Bantu mají genetickou predispozici k rychlému běhu na krátko, k výskokům, což vidíme u sprintu a košíkové. Nilotská plemena v Africe zase rychle běhají dlouhé tratě, Tibeťané zase jsou adaptování na řídkou atmosféru. Při diagnostice lékaři musí znát rasu pacienta, protože bez toho mohou určit nemoc nesprávně - viz třeba srpková anémie, která je u bělochů nemocí, ale u negrů z části vrozená jako ochrana proti malárii. -------------------------------------
I pouze logicky se dá předpokládat, že když řasy vykazují rozdíly ve fyzické výkonnosti, mohou být rozdíly i v inteligenci. A jsou, u testů, které prováděli američtí doktoři, byly zjištěny horší výsledky u Bantu, než u bělochů. Nicméně je fakt, že rozdíly jsou malé, že rozptyl inteligence u bělochů a negrů má velký souběh, takže se dá chápat, že se v praxi k tomuto rozdílu mezi rasami nepřihlíží - rozhodující je, jak dopadnou individuální testy každého jedince. Je to také důležité pro rasový mír v USA. ---------------------------
Proto je neuvěřitelné, že některé univerzity zvýhodňují při přijímačkách negry oproti bělochům. Opravdu neuvěřitelné. Děje se to totiž v zemi, jejíž polovina dějin je založena na rasové rovnoprávnosti. Prostě americké univerzitní čubky dávají přednost negrům, ústava neústava. Diskriminace bělochů v praxi. A to i přes Trumpuv zákaz! --------------------------- (Skrytě jen doufám, že jde o negry, kteří jsou dobří v košíkové, protože tento diskriminační sport - jen pro vysoké - je fanaticky oblíbený hlavně na amerických univerzitách, a každá proto přijímá jako studenty i kretény, jen když umí dobře skákat.)

Rakato (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Rozdíly mezi rasami každý člověk vidí na první pohled, takže nám nikdo nebude tlouct šrouby do hlavy, že nejsou. Samozřejmě jsou nejen vzhledové. Bantu mají genetickou predispozici k rychlému běhu na krátko, k výskokům, což vidíme u sprintu a košíkové. Nilotská plemena v Africe zase rychle běhají dlouhé tratě, Tibeťané zase jsou adaptování na řídkou atmosféru. Při diagnostice lékaři musí znát rasu pacienta, protože bez toho mohou určit nemoc nesprávně - viz třeba srpková anémie, která je u bělochů nemocí, ale u negrů z části vrozená jako ochrana proti malárii. -------------------------------------
I pouze logicky se dá předpokládat, že když řasy vykazují rozdíly ve fyzické výkonnosti, mohou být rozdíly i v inteligenci. A jsou, u testů, které prováděli američtí doktoři, byly zjištěny horší výsledky u Bantu, než u bělochů. Nicméně je fakt, že rozdíly jsou malé, že rozptyl inteligence u bělochů a negrů má velký souběh, takže se dá chápat, že se v praxi k tomuto rozdílu mezi rasami nepřihlíží - rozhodující je, jak dopadnou individuální testy každého jedince. Je to také důležité pro rasový mír v USA. ---------------------------
Proto je neuvěřitelné, že některé univerzity zvýhodňují při přijímačkách negry oproti bělochům. Opravdu neuvěřitelné. Děje se to totiž v zemi, jejíž polovina dějin je založena na rasové rovnoprávnosti. Prostě americké univerzitní čubky dávají přednost negrům, ústava neústava. Diskriminace bělochů v praxi. A to i přes Trumpuv zákaz! --------------------------- (Skrytě jen doufám, že jde o negry, kteří jsou dobří v košíkové, protože tento diskriminační sport - jen pro vysoké - je fanaticky oblíbený hlavně na amerických univerzitách, a každá proto přijímá jako studenty i kretény, jen když umí dobře skákat.)

Rakato (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Toto je určitě nejslabší vlákno na Doktorce, které znám - jen samé osobní spory, historické křivdy a pomlouvání jiných církví. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na druhou stranu, když se tady sešli nejslabší diskutující, aspoň nekalí vodu jinde a pomohli tak bezděčně zlepšit kvalitu jiných vláken. Jen já tady do té beznaděje vnáším ducha diskuse, ale můj příklad vůbec netáhne. Asi začnu určovat diagnózu jednotlivých pisatelům, a to si za rámeček nedají. Až na Touhu - samé vážné případy, které by ani neměly chodit z domu. Ježíš vás vidí!

Tonda Vlas (Ne, 1. 12. 2019 - 00:12)

*- Na druhou stranu, když se tady sešli nejslabší diskutující*-----------------neslabší diskutující úplně ne, třeba takovej jahodovej na toto vlákno nelozí, u něho bohatě stačí, že tu na doktorce řádí jinde.

Jirka (So, 30. 11. 2019 - 22:11)

https://youtube.com/watch?v=Vwyn97-D6C0

Rakato (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

Já jsem pro svobodu slova - ať si každý svoji pravdu vybere. Někdo miluje Vlasovce, někdo Rudou armádu, jiný zase toyoty pro jejich spolehlivost, další jen kolo, protože je eko. Máme rádi vdolky, jiní zase holky. Proč by nám měl někdo s patentem na rozum do toho kecat? Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme udělat. Pax vobiscum.

Reklama

Přidat komentář