112334 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Jahodo, a uvažoval jsi někdy dát dohromady amerického orla a ruskou orlici? Má sice dvě hlavy (takže je zřejmě trochu degenere), ale životaschopná bude, když vydržela od dob cara dosud. Blíze viz: https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1tn%C3%AD_znak_Ruska
30. Listopad 2019 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato, to není o magorech v
Nemáš důkazy.
30. Listopad 2019 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Ano (anonym)
Necinkal, zoufal, věděl, že nás pohltí světový kapitalismus a udělá z nás otroky a chudáky.
30. Listopad 2019 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Necinkal, zoufal, věděl, že
Cinkej, necinkej, osudu se nevyhneš. A tak, když řídíš svého bavoráka cestou na svou hacientu s bazénem, místo abys přemýšlel, zda poletíš na Reunion nebo do Dominikány, derou se ti na mysl myšlenky, že tě zotročili a ty dřeš na zahraniční kapitalisty. Máš to fakt těžké, psychicky ti dává zabrat to vědomí, že někdo tyje z tvé poctivé práce. Nechtěl bych být ve tvé kůži.
30. Listopad 2019 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Opravdu velikého ducha má dnešní brainstorm. Pořád samé témata pološíleného charakteru o muslimácích a teroristech což je protimluv. Muslimové je klidné a pokojné rodině založené politicko-morální společenské uspořádání. Jsou to bratři křesťanů a pravověrných židů. Jejich místa svátosti jsou společná, uznávají si i svoje proroky.
30. Listopad 2019 - 22:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Není pravda, že islám neuznává a nectí ženy, jenom z voblud a psychických labilek a zpupných křivihubých paťatek s noham a do o a se zády jak paragraf dělá až třetí a až páté manželky a ne určené k plození dětí, takže tento gen neposílá pro celkovou neužitečnost lidstvu do další generace na vylekávání a strašení mužského citu pro ženskou krásu a harmonii.+
30. Listopad 2019 - 22:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Není pravda, že islám
Nyní kdejakí držtička s fousy a oplzlými kecy si dělá právo na to vyčinit i dvakráte staršímu muži za to, že jí zrovna její hrbáč neobsouložil.
30. Listopad 2019 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
"ČT24 Politické spektrum"....Pane moderátor, záskali jsme převratem bezdomovce, nezaměstnané, bídu a imigranty !!! A vyměnili jsme jednoho uzulpátora (SSSR) za druhého uzulpátora a to USFT !!!
30. Listopad 2019 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "ČT24
Čssd na praze 5 slibuje bezdomovce, feťáky, herny pryč!
30. Listopad 2019 - 23:07
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
"ČT24 Zprávy ve 23".....Proti fašizmu pravicových stran je nutné bojovat !!! Jděte k volbám a volte strany prospěšné tomuto státu a jeho občanům !!!
30. Listopad 2019 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "ČT24
A jsou takové státu prospěšné strany? Já znám jen strany s průsery, které když udělají jednu věc dobře, tak potom dvě věci špatně. Ale to je jen věcí názoru. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Strany si nenechávají vyvracet svou tezi o vlastní dokonalosti, a v parlamentu všem vysvětlí, že to není pravda, i kdyby mělo zasedání trvat do půlnoci. Možná by stál za úvahu politický experiment, kdy by každá strana nad pět procent v posledních volbách vybrala do nové strany pět svých nejlepších lidí. Nová strana by pak byla složena z výkvětu naší politické scény a teoreticky by mohla být skvělá. (Prakticky by se v ní její členové vyvraždili.)
30. Listopad 2019 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Po tom co jsem zjistil koho Babiš po vítězných volbách si vybral za ministryňi spravedlnosti, tak jsem zcela změnil názor na toto uskupení, které si říkalo hnutí asi proto , že aby zastřelo, že je od počátku miliardářskou firmou a pseudostranou. Opsala všechny vysokoškolské práce co psala z učebnic a z jiných pracích a to opsala po stránkách i s chybami. Svoje právnické vzdělání obdržela na pochybné soukromé vysoké škole na Slovensku a praxi neaobsolvovala, protože byla 300km od jejího bydliště a vychovávala 3 malé děti. Když to prasklo tak byla odvolána a za ní nastoupil někdo jiný. Podobný problém měl i jeden poslanec za ANO, který zas neplatil dlouho snad někomu nájem, takdy odstoupil.
30. Listopad 2019 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Yahodo (anonym)
Zrušme komunisty a postavme jejich symboli mimo zákon. Pěticípá rudá hvězda je to samé jako hákový kříž, tolik lidských životů se zmařilo pod jejich vlivem. Jsou to zločinecké symboly, patří zakázat.
30. Listopad 2019 - 23:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Lidé bděte!
1. Prosinec 2019 - 0:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Čas se zase někam vypařil na této diskusi, zřejmě ho černoďourovala pěticípá hvězda a pivo došlo...
1. Prosinec 2019 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jako starosta Řeporyjí téměř denně někomu vyhrožuju, říká Pavel Novotný. Ano, takový to je vývoj v ČR, z mediálních floutků a zlaté mládeže nakonec je bič na nás všechny. To je za to, že jsme je tolerovali, že jsme četli jejich články, že jsme je nechali napadat lidi okolo a nevadilo nám, že se soudí s kdekým za pomluvy,nakonec jsme je zvlolili jako lid starostou a oni nám teď dělají pořádky. Dobře nám tak, nikoho lepšího si nezasloužíme.
1. Prosinec 2019 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Yahodo (anonym)
Odpověď na Jako starosta Řeporyjí téměř
Prostě ta kobylí hlava nemá na to zavolat zvěrolékaře, aby ji nově podkoval a vytrhl zanícený zub moudrosti...
1. Prosinec 2019 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Yahodo (anonym)
Odpověď na Cinkej, necinkej, osudu se
To je fakt, takoví obyvatelé Hirošimi a Nagasakoi se v 45 osudu nevyhli. Ovšem co neplatí stopro není platná teorie, pár lidí se již osudu vyhlo, např. Kristus, který vzestoupil na nebesa.
1. Prosinec 2019 - 1:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Luxus a rychlé zbohatnutí podle receptu nejbohatšího Čecha Petra Kellnera. Nabídka, které se těžko odolává. --- Podvodníci zneužili fotografie Petra Kellnera z výročních zpráv jeho skupiny PPF. Přitom v klamavých inzerátech tvrdí, že zkušený finančník v rozhovoru pro Českou televizi prozradil tajemství pohádkového zbohatnutí a snadný recept, jak jeho úspěch zopakovat. Dokládají to montážemi s tvářemi ČT, ať už Norou Fridrichovou, nebo Danielem Takáčem. Přitom je známo, že Kellner rozhovory poskytuje velmi sporadicky, a už vůbec ne na kameru. --- „Když mi na Facebooku vyskočil článek o panu Kellnerovi, vůbec mě nenapadlo považovat ho za podvod. Řekla jsem si, že základní vklad 250 euro není moc, a když budu mít k ruce člověka, který mi pomůže se orientovat v problému, tak mám vyhráno,“ popsala Seznam Zprávám příběh, jak snadno přijít v přepočtu minimálně o šest tisíc korun, jedna žena, která obří, leč podvodné kampani naletěla.“ (Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bojim-se-ze-budu-mit-vybileny-ucet-dalsi-obeti-naletely-na-reklamu-s-kellnerem-83761?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null) ----- Sorry jako, ale když někdo pošle prachy tomu, kdo v reklamě nabízí pohádkový zbohatnutí a snadnej recept, jak zvopakovat Kellnerův úspěch, je podle mýho duševně méněcennej, vopravdu hodně méněcennej. Už jsem to tady psal – nelituju žádnýho z těch, který se ulakotili na zájezd za pár šupů, nebo úplně zadara, a s hlavama, plnejma vidiny gulášku a štangle salámu zadara nakonec přitáhli domů mnohonásobně předražený, zbytečný krámy… a nelituju ani těch nešťastníků, který vysolili 250 éček a místo pohádkovejch zisků je votravujou z různejch čísel a vymáhaj další a další doklady, a nejspíš i další prachy… --- Nu což, těch 250 éček je docela laciný školný za takovej kurz finanční gramotnosti, třeba voproti takzvanejm „nigerijskejm dopisům“… a že ty duševně méněcenný nežijí jenom v malý zemi v srdci Evropy, je jasný z týhle ukázky: „Úspěšnost typického nigerijského spamu se těžko odhaduje. Některé zprávy odhadují, že na 500 odeslaných emailů dorazí 7 odpovědí. Zkušený podvodník dokáže uspět u 70 % odpovědí. V roce 2006 takto přišli důvěřivý Američané o 198,4 miliony USD a Angličané o 150 milionů GBP.“ (http://timehosting.cz/nigerijske-dopisy/) --- Slušnej vejvar - a pak, že s poctivostí dojdeš nejdál – no, možná jo, ale vobvykle s holou prdelí, voproti těm, který na takový přísloví moc nedaj...
1. Prosinec 2019 - 4:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Ministerstvo školství přestane od ledna vyplácet peníze podle počtu dětí ve třídách. Chce tak přimět hlavně obce, aby rozdělování silných populačních ročníků do tříd řešily jiným způsobem než zahlcováním učeben, což má vliv na kvalitu výuky. Od ledna už se budou peníze rozdělovat na učitele a počet odučených hodin, přičemž počet dětí ve třídě bude hrát jen dílčí roli. --- Dosud platná vyhláška umožňuje v mateřinkách maximální kapacitu 24 dětí na třídu, na základní škole i střední škole jich může být až třicet. U zřizovatelů všech těchto tří typů škol však lze uplatnit zákonnou výjimku a do jedné třídy vtěsnat ještě další čtyři děti navíc. Reforma má osvobodit školy od tlaku přijímat co nejvíc dětí, za něž pak dostávají peníze na hlavu. Například střední školy v důsledku toho přijímaly a držely si i studenty, kteří ke studiu neměli vlohy, a nedotáhly je k maturitě. (https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ministerstvo-prestane-dotovat-precpane-tridy-40303688) ----- Přecpaný třídy? To jako těma 30, v případě uplatněný výjimky čtyryatřiceti? A počítaj se do toho a asistenti, vymoženost, bez který se za socíku školství náramně dobře vobešlo? Nebyl za socíku běžnej počet 36 děcek ve třídě, a to pamětníci vzpomínaj, že v poválečnejch letech jich ve třídě bylo taky třeba dvaapadesát… a učilo se (a do rachoty chodilo) nějakou dobu i vo sobotách… Za socíku taky nebejvalo zvykem nějaký ředitelský volno, za každej svátek, vyšlej na pracovní den (a těch svátků byo voproti dnešku jen pár) se učilo a chodilo do rachoty zase i v tu sobotu… ---Podtržený a sečtený – míň děcek ve třídách, vo dodně míň dní, vodučenejch ve školním roce, zato vo hodně víc držkování…. --- A ty přecpaný střední školy by elegantně vyřešily takový přijímačky, který voddělej zrno vod plev... a hned by bylo po stále tolerovaným současným stavu, kdy školy nabraly i ty, "kteří ke studiu neměli vlohy, a nedotáhly je k maturitě"... --- Rozdělení výuky na dvě skupiny žáků má svý vopodstatnění třeba pro laborky, pro výuku jazyků... ale vobávám se, že v malý zemi se začnou bujaře stavět a přistavovat nový třídy, ba celý školy... a ty budou prázdný, jakmile vopadne populační boom...
1. Prosinec 2019 - 4:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
A ještě jednou školství – článek ve včerejším Právu: „Chodí do českých škol, ale česky neumí ani slovo“ pojednává vo rostoucím počtu malejch cizinců, nejenom ve školách, ale i ve školkách… no paráda, vopravdu by mě zajímalo, jak se chytaj třeba čerstvě dorazivší asijský děcka v dějepise, zeměpise a podobnejch předmětech, když nerozuměj ani slovu… --- Vod čeho jsou zápisy do prvý třídy? Snad proto, aby se ukázalo, zda děcko na to už má, nebo si ještě rok počká… Jak logický teda je, že jsou do škol umístěný i děcka cizinců, který česky „neuměj ani slovo“? --- Podle mýho by bylo logický, když už teda tady ti cizinci musej pracovat a bejt, ať teda svý potomstvo nechaj doma… nebo se před zařazením svejch ratolestí do český výuky pro ně postaraj vo jazykový kurzy… pochopitelně za svý, a případný parazity z neziskovek, vochotný "pomáhat", hnát bičem...
1. Prosinec 2019 - 4:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
„Důvěra v Českou televizi mezi lety 2014 a 2019 klesla u lidí o více než pětinu a ta se tak na to rozhodla reagovat tím, že povolala influencery a ambasadory z řad známých osobností, aby o ní šířili dobré jméno a bránili ji proti dehonestujícím výrokům a výpadům politiků a dalších osobností veřejného života. V pátek o tom hovořil ředitel korporátních vztahů a komunikace České televize Vít Kolář, přičemž rozpitvával, co by za poklesem důvěry v jeho instituci mohlo stát. Jmenoval, že veřejnoprávní médium čelí „džihádu“ ze strany prezidenta Miloše Zemana, jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka či kupříkladu majitele Televize Barrandov Jaromíra Soukupa. Upozornil na to server Info.cz.“ ČT se tak podle Koláře „rozhodla s poklesem důvěry bojovat právě a ambasadory a influencery, kteří mají o ČT šířit dobré jméno. Kolář prohlásil, že veřejnoprávní televize čelí „džihádu“ některých politiků, například prezidenta Miloše Zemana, či veřejně známých osobností, třeba majitele Televize Barrandov Jaromíra Soukupa, a proto je to zvláště nezbytné.  Detaily o ambasadorech či influencerech však nechtěl ani po dodatečných dotazech ze strany serveru Info.cz Kolář nikterak rozvádět. Jejich jména či alespoň počet proto zůstává nejasný. Upřesnil pouze, že se jedná o veřejnosti známé osoby. „My o nich nemluvíme, protože bychom je zbytečně zdiskreditovali, ale máme v různých kulturních, ekonomických a ostatních skupinách své ambasadory, které používáme tak či onak, když je potřeba něco komunikovat,“ řekl pouze. (https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/CT-si-najima-lidi-kteri-maji-lestit-jeji-dobrou-povest-Musime-tak-celit-dzihadu-z-Hradu-vysvetloval-manazer-605343) ----- Tak to je masakr… místo toho, aby se v tý Český televizi alespoň pokusili o změny, který by zvedly důvěru diváků (i když je to asi nemožný), vymejšlej neskutečný krávoviny vo nějakým „džihádu“… a navíc hodlaj pokoutně a tajně platit spřízněnejm šíbrům, aby šířili dobrý jméno Český televize… To nevymyslíš… Česká televize rozstrkává po různejch institucích tajný agenty, aby vovlivňovali veřejný mínění vo tý zprofanovaný instituci? Kde jste se učili, Koláři… vod soudruhů za socíku, který svýho času vysadili do Svobodný Evropy špióna Mnaříka, sice ne proto, aby vylepšoval vobraz Svobodný Evropy, ale aby špehoval a slídil, přičemž to utajení influencerů a ambasadorů z řad známých osobností, je dost podobný… a zadara to asi nedělaj… fakt náramnej způsob, jak utrácet koncesionářský prachy.
1. Prosinec 2019 - 5:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Důvěra v Českou televizi
Probuď se, v které době žiješ,metody hybridní války využívá jak nepřítel z Ruska taj z kamarád z USA.To jen proto, aby sme nedopadli jako Ježura v Austrálii v souboji s kočkama, nebo ti mrskačtí mniši, jak bojovali s černou nemocí vírou a pochody s kříži.Prostě nedá se použít metody Gůta Jarchovského na spacifikování teroristy jednadvacátého století v londýně, ale třeba použít hasicí přístroj, meč mořského savce a správně bezhlavou ragby techniku a hlavně pracovat v týmu, jeden v tom, všichni v tom. Takoví jako ti podrývají úsilí ČT v boji s kybernepřítelem. Že tě platí za troling pro Rusko?!
1. Prosinec 2019 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prokurátor Urválek byl později popraven a Karel Vaš, agent KGB , který pomáhal s procesy tak ten se dožil v samotě, ale klidu vyssokého věkua zemřel později než jeho oběti.
1. Prosinec 2019 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prokurátor Urválek byl
Tak pardon, přestěhoval se Urválek jako většina komoušů do Prahy a tady dožil až do roku 1979.
1. Prosinec 2019 - 10:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co se týče Jakeše a ještě Štrougala, kteří jakožto představitelé komunistické moci nezabránili těm plotům s vysokým napětím a minuvímpolím, tak nevím jestli to bylo v jejich kompetenci. Protože to vystavěl ten pověstný kamarád starého Grebeníčka a autor i tzv. elektrické boty k mučení vyslýchaných.
1. Prosinec 2019 - 10:26
Obrázek uživatele Návštěvník
1.12. (anonym)
Vystaven povětrnostním podmínkám a tak se přizpůsobil.
1. Prosinec 2019 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Komunismus byl spravedlivý..., pro komunisty.
1. Prosinec 2019 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Yahodo (anonym)
Odpověď na Komunismus byl spravedlivý...
Vokovická Sorbona, tam každý musel se školit, kdo chtěl někam postoupit v hierarchii socialismu na vedoucí místo třeba šéfa zemědělského družstva musel vstoupit do strany a vystudovat kurzy marx leninismu na Vokovické Sorboně.
1. Prosinec 2019 - 11:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak jsem shlédl rozhovor na Ruské RS1 s Pavlem Novotným v pořadu 60 minut, který vidělo asi 50 milionů Rusů patrně, zostudil celý národ, urážel Rusy, pochvaloval si Vlasovce i když tvrdil na druhým dechem, že to byli váleční zločinci. Prostě případ naprostého šílence, který poškodil celou Českou republiku tímto mediálním humbukem.Myslím, že slušní voliči ODS musí teď houfně odcházet a volit ČSSD!
1. Prosinec 2019 - 11:41

Stránky

Přidat komentář