Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

A ty nemas mamu,nebo jsi z ni tak nadrzeny ze bys to nedal

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Ta představa mě dostává do tranzu až mám výstřik tak velkej že se kolikrát divím kde se to ve mně bere

Anonym (So, 30. 11. 2019 - 15:11)

Do léčebny s vama

Mamca (So, 30. 11. 2019 - 14:11)

Majo,verte mi ze je to to nejhezci co se da prozit,kdyz ma tu krec,jak u toho heka a klepe se a strika mi na brisko,uz jsem vzrusena jen to pisu

Maja (So, 30. 11. 2019 - 14:11)

Strasne rada si tady ctu vase pribehy a nazory,chtela bych mit syna a tajne ho sledovat jak proziva orgaznus,jak strika a potom to sperma,mazlit se s nim,moc bych si to rala

David (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

Tak mazlit se snim preci muzes

Mamca (So, 30. 11. 2019 - 12:11)

Jak uz jsem psala,se synkem mame bajecny vztah,do te doby,do autonehody jsem nejak neresila jeho spodni prádlo,vzala a hodila do pracky,tot vse,ale dnes ho nemit tak se asi zblaznim byt sama,nejsem moc pohledna,to vi kazdy kdo mne zna,jsem proste tlusta,velky zadek a boky skoro hranate,mam to v rode a proto miluju sveho syna i jako chlapa a rekl mi ze mne nikdy neopusti i kdyz vim ze prijde ta chvile ze si privede slecnu a pujde svoji cestou ale jsem stastna za kazdou vterinu co jsme spolu

Zaneta (Pá, 29. 11. 2019 - 07:11)

Dobry den,chtela bych nekomu rict svuj pribeh,jsme romska rodina,mamka je sice bila ale tata je rom,kdyz se narodila moje sestra tak tata mamu vyhnal ze pry neumi kluka mu dat,tak jsme zustali jenom s tatou,mne bylo devet a krystince tri.musela a musim delat vsechno,vareni, uklizeni,prinest vodu a postarat se hlavne o krystu.tata dost pije,neni zly ale opity je hruby a kdyz mi bylo jedenast tak jednou v noci zase prisel opily a rozlil polivku co byla na kamnech,tak jsem musela v kosilce to jit vytrit a pti tom vytirani si za mne klekl a citila jsem jenom jak mi do pindy tlaci a potom to strasne bolelo a trvalo to dlouho,nemohla jsem kricet krista spala tak jsem jenom drzela az skonci on se zvedl a odesel spat a potom uz to delal kdy chtel az dnes uz mame dva kluky,takovi mali certici,mam je rada ale tatu nesnasim,zkousel to i na krystinku ale ubranila jsem ji

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Nedokazu pochopit ze nejaky otec dokaze sprznit svoji dcerku,to uz holka potom nic hezkeho se svym klukem nezazije si myslim

luci (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Chápat to nemusíš , ale že někteří taťkové a pěstouni przní dcerky je fakt . Málokdo s tím jde na veřejnost . Je to totiž doživotní stigma . Koukni , to je ta co ji píchal taťka .

Majo (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

To je fakt,z nekterych prispevku se mi chce smat,nektere jsou smutne a z nekterych jsem i vzruseny,zvlastni

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Moje mamka je jeste ted velmi krasna zena,kdyz jsem byl asi tak 15 letej tak jsem ji zacal sledovat jinak nez jako mamu,predstavoval jsem si ruzne veci a jasne ze jsem masturboval a vim ze to vedela,ale chran buh neco pred ni rict o sexu,to by byl konec sveta,ted je vsechno jinak

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 14:11)

No pekné,a potom jste se otocila na druhou stranu a spala jste dal,hezke sny preju

Xxx (Čt, 28. 11. 2019 - 14:11)

Co tady je za sado maso povídkáře

Jana (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Když bylo mému synovi 17 let měla jsem zrovna nového přítele. Byl to masochysta a me to vyhovovalo. Vyprasky , trestání a ponižování bylo na denním pořádku. Tušila jsem že můj syn občas něco zaslechl nebo zahlédl ale mel svůj fotbal a tak jsem si myslela ze to ignoruje. Jednou když jsem přišla z prace a můj přítel mel odpolední byl už Honza doma. Bylo to divné chodil z tréninku mnohem dyl. V kuchyni na židli taška s vecma a na stole vzkaz. " Dneska na tréninku jsem hodně fauloval a tak me trenér poslal do sprch a domů. Myslím si ze bych mel byt potrestán. " V první chvíli jsem nevěděla jak reagovat a jak to myslí. Dveře do obyvaku byli pootevřené. Nakoukla jsem dovnitř a pochopila. Honza klecel úplně nahý na koberci. Lokty a čelo pritiskle k podlaze a zadek vystrceny a vyspuleny primo ke dveřím. Byla jsem dost překvapena ale po pravdě i vzrusena . Vedle na gauči ležel pásek z jeho kalhot. Nerikal nic a já také ne. Vzala jsem pasek a pleskla ho pres zadek. Jen zasycel , zachvel se ale zůstal klecet. Přidala jsem další a další. Když jich dostal pět přestala jsem. Nešlo si nevsimnout ze je hodně vzrusenej. Mel pořádnou erekci a na žaludu kapicku. " Jestli ti to stačí můžeš vstat a odejít. Pokud ne dostaneš dalších dvacet ale mnohem tvrdších. " Zůstal klecet a me to začalo bavit. Vzala jsem znovu pasek a tentokrát ho vůbec nesetrila. Na zadku mu začala naskakovat jelita. Dostal celkem pětadvacet. Hodila jsem pasek ma gauč a řekla mu aby vstal. Poslechl a otočil se čelem ke mě. Pták mu pěkně trcel a ze žaludu se mu rinula mazlavka. " Necintej to tady a utri si to ! " Hodila jsem po něm jeho trenky. Poslechl. Utřel si ptáka ale už to na něj bylo moc. Jak si požmoulal žaluda zatřásl se a udělal se. Semeno z něj strikalo proudem a mel co dělat aby to všechno pochytal do trenek. Začala jsem se smát. Honza zrudnul a utekl do svého pokoje.

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Stejne je zvlastni ze se da pochopit ze syn si honi pred matkou,a matka mu vetsinou pomuze proto ze ji to vzrusi,ale otec s dcerou to se mi prici a tatove co milujete svoje deti tak mi rozumite

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Ne ze by mne to nnenapadlo,urcite jako kazdeho normalniho chlapa,protoze pri sprchovani nebo kdyz sedi v kresle,ma nocni kosilku a vzdy sedi jako turecky sed,nejde se nedivat a ona se vzda usmiva ale to je vsechno,to bych si ho usekl

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Mama se synem to maji jinak,a zeny ani moc nejsou trestane za to ze treba starsiho syna koupou a kdyz mu stoji tak mu pomuzou,ale zkuste to udelat opacne,ze by jste vzrusil dceru a potom ji treba vylizal nebo vyprstil,nebo jenom lehce vyhonil,to nejde,protoze jsme chlapy a potrebujeme se vystrikat,to je ten zensky mravni nazor,mama kluka jo ale tata dceru ne,ja bych si nic nedovolil a ani nedovolim,na to musi poznat pravou lasku a ne domaci rodinny sex

luci (Čt, 28. 11. 2019 - 16:11)

Ale věř tomu , že jsou tací co si dovolí , ale pokud nezplodí potomka , nic tak mimořádného se nestane . Pokud to ovšem někdo nenapráší . Ale kde není žalobce není ani soudce .

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

To je jasne,myslim si to taky ze jsou takove pripady,je to hnus ale mamka synovi kdyz podrzi tak je to ok

Reklama

Přidat komentář