Reklama

spodní prádlo u chlapců

Dana (Čt, 5. 12. 2019 - 12:12)

Před dvaceti lety byla chlapecká tanga běžně ke koupi v Globusu.Bráchovi bylo 13.let, když mu je máma koupila. Ale nijak nadšený z toho nebyl. Tenkrát už mi bylo skoro dvacet a neměla jsem ho moc v lásce. I tak mi ho bylo líto, protože ty slipy měly vzadu strašně tlustý švy a muselo to být v zadku dost cítit. Jenže tenkrát to bylo něco nového a dost to frčelo. Až někdy na střední je brácha přestal nosit.

Dana (Čt, 5. 12. 2019 - 00:12)

Synové (16,17) taky pod slimky jedině slipy. Mají různě barevné. Na mladých to prádlo vypadá úplně jinak. Boxerky nosí taky ale vedou slipy.

Eliška (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

Poradí mi někdo, jaké prádlo dát dvanáctiletému klukovi pod uplé slimky džíny? Bavlněné boxerky se mu během dne nepříjemně nahrnou a lezou do zadku. Má cenu investovat u takového kluka do značkového prádla za desetinásobek ceny? Má někdo zkušenost s tvarovou stálostí takového prádla?

Dáša (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

Kluk má z Otto shopu slipy H.I.S. , skvěle drží tvar, pindík pevně utažen a přitom se ani trochu nezakrajují do zadku. Na stejném místě kupuji i boxerky, ale ty už trochu do prdelky zalézají, většině kluků to nevadí.Pod uplý rifle dávám slipy, nic lepšího nebude.

Eliška (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Dala jsem na Vaši rozumnou radu. Koupila jsem z Lidl shopu bio slipy, rozhodující byla hlavně cena - za deset kusů opravdu příjemná. Pro syna jsou kalhotky na těsno trochu nezvyk, doteď nosil jen volné bavlněné boxerky(vlastně spíš trenýrky), ale uznal, že je to pod slimky příjemné prádlo, stejně jako na tělocvik. Ty volné boxerky ještě dotahá a babička slíbila k vánocům značkové boxerky, ale už ty opravdové, obtažené.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 17:11)

rifle? co to je za výraz? odkud jsi proboha?

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 21:11)

co máte proti riflím ?

Martina P. (Čt, 28. 11. 2019 - 06:11)

Boxerky jsou pod uplé slimky naprosto nevhodné. My měli stejný problém a vyzkoušeli jsme snad všechno prádlo. Dobré jsou slipy z bambusového vlákna nebo z umělých materiálů. Nejlepší ovšem jsou jockstrapy, nikde se neřazávají, nehrnou se a pevně drží tvar i výbavu. Koukni na alibabu, ale dají se sehnat třeba i na netových bazarech. Já občas něco koupím klukovi an vinted.cz. https://www.vinted.cz/deti/trenyrky-slipy-a-boxerky/30498311-chlapecke-slipy-jocks-2-ks

Dana (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

Koupit spodní prádlo po někom z bazaru, to jsem ani netušila, že je to možné! Jocks snad není prádlo na denní nošení. A boxerky s krátkou nohavičkou má syn pod slimky běžně, jiné slipy nenosí.

Martina P. (Pá, 29. 11. 2019 - 05:11)

Jocksy jsou stejně jako tanga na dení nošení, jsou daleko pohodlnější a příjemnější protože se nikam nazařezávají, nehnou se a drží dobře toco mají.

Dana (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Váš kluk takové prádlo běžně nosí?

Martina P. (So, 30. 11. 2019 - 03:11)

Ano, syn nosí běžně jenom jocstrapy.

Vanda (So, 30. 11. 2019 - 05:11)

Co jsou to jocstrapy?

Martina P. (So, 30. 11. 2019 - 06:11)

správně to jsou jockstrapy, předtím jsem se překlepla, mrkni např. na https://www.vinted.cz/deti/trenyrky-slipy-a-boxerky/30498311-chlapecke-slipy-jocks-2-ks

Dáša (So, 30. 11. 2019 - 16:11)

To je jen na sport,místo slipek asi dobrý, ale prádlo to nenahradí.

Martina P. (Ne, 1. 12. 2019 - 05:12)

Jocksy jsou dobré na sport, ale i na běžné nošení. Mají v předu stejný klín jako klasické slipy. a ten je u klučičího prádla právě nejdůležitější, takže plně nahradí prádlo. Rozdíl je jen ten že zadek je volný a právě díky tomu se slimky snadno oblečou a dobře drží tvar.

Dana (Ne, 1. 12. 2019 - 12:12)

To máte pravdu, jen si nedovedu představit dát klukovi slimky do holé zadnice? To pořád perete kalhoty?

Berta (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Víte, ono hodně záleží na tom, jak je to v rodině s hygienou. U nás jsou děti vedený tak, aby, pokud je to jen trochu možné, byli neustále čisté. Jistě, při nějakých delších cestách musíte kupř. použít WC a i při jiných příležitostech. Ale, jak syn tak dcera ráno odejdou do školy vždy čistí. Už od mala jsou tak zvyklí.

Dana (Ne, 1. 12. 2019 - 15:12)

Spíš jsem myslela pohodlí těch džín , které jsou v zadku bez ochrany prádla.

Berta (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

Taky se kloním k tomu, nosit takové to klasické spodní prádlo. Nic ale proti novotám nemám. Každý jistě přijde na to, co mu nejvíc vyhovuje.

Reklama

Přidat komentář