Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Vlasov (So, 30. 11. 2019 - 11:11)

postavte mi pomník vy koni!

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 12:11)

Fejkařu, neprovokuj a zalez.

? (So, 30. 11. 2019 - 11:11)

snížit se? mimo!?

Skutečný Hvězdoslav (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Takže ty mě úmyslně dráždíš, píšeš jedno křivé obvinění za druhým. Když to rezolutně odmítnu a napíšu na tvoji adresu, co si skutečně myslím - tedy že jsi prolhané opilecké mstivé prase - tak si mneš ruce. Podařilo se ti mě vyprovokovat. A na to konto já jsem nedobrý a ty jsi dobrý. Je mi z tebe na zvracení, nemám slov....

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Jen si sopti a zvracej. I kdys takto soustavně zvracel rok beze spánku tak ze sebe všechnu svou vnitřní špínu stejně nevybleješ.

Skutečný Hvězdoslav (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Nejsem žádný milius. Co to zase skládáš za další fantasy story? Ostatní mě tady momentálně křivě neobviňují, tak nemám důvod jim na něco reagovat. Jenom ty, alkoholická krysa se jménem Antonín Vlas mi nedáš pokoj. Proč to děláš, proboha? Co z toho máš? O co ti jde? Co po mně chceš?

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

V té základní věci jeho produktem evidentně jsi. Rupají ti nervy a tak tu soptíš a napadáš. Marně natáčíš videa na kterých se tváříš jako milius.

Skutečný Hvězdoslav (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Hele, alko prase, já jsem udělal dekonverzi dávno předtím, než jsem si kdy začal psát na nějakém osacru. Ty jsi produkt alkoholismu. Dej už mi konečně pokoj, stará tlustá píčo s mozkovou alko demencí. Běž si provokovat jinde a někoho jiného!

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Dáváš tu vysvědčení sám sobě. Ta dekonverze s tebe dobrého člověka neudělala. Naopak, je vidět co z tebe udělala. Otevřela stavidla tvé psychopatii dokořán. Problémový jsi byl už dříve ale dříve ses dokázal brzdit.

Skutečný Hvězdoslav (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Ten alkoholik nedá nikdy pokoj, už tu straší i přes celou noc a píše svoje fantasmagorie. Asi byl zase ožralý. Nejsem žádný následovník nějakého Toliho. To je jen další blábol ožralého mozku. Já jsem volil SPD, jsem proti EU, nesouhlasím s Milionem chvilek apod. Toli je zcela konformní s mainstreamem, má vypláchlý mozek propagandou. Nemá vlastní názor, jen papouškuje, co mu předhodí k věření. Jestli tu je někdo psychopat - tak leda alkáč s vypitým mozkem. Antonín Vlas. Lůzr, co už je na tom tak špatně, že si vymýšlí další a další smyšlenky a křivá obvinění, páč mě tak donutí k reakci. Jinak bych tu nepsal a nereagoval na bláboly vypitého mozku s nulovou hodnotou. Ale ta alko krysa zjistila, že když napíše něco lživého o mně, tak mě vyprovokuje k reakci a to tu alko krysu náramně baví. Tak to je teď život alko krysy - psát provokace a nesmysly. Samozřejmě mám možnost nereagovat. Ale to by znamenalo, že to nerozporuji a že s tím souhlasím. A toto dýchavičné opilecké prase bez morálky, které jen provokuje a trollí si říká křesťan?

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 01:11)

Jirka tu napsal román na pokračování ale pod tím, co tu napsal se úplně klidně podepíšu. Já si ho tu pamatuju ještě jako okultistu a jeho znovuzrození vůbec tehdy nechtěla uvěřit mima a pod jejím vlivem ani i Mare.

Tak (So, 30. 11. 2019 - 02:11)

pokud jsou pro něj ty kecy lékem, tak OK. Zahrávat si s okultizmem je na zblbnutí. Jinak je to sebestřednej fanatik (jen změnil firmu) zřejmě bez koruny a bez práce. Nežije,přežívá. Zdarec

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

A co se stalo s tou Mare? Už tu nepíše?

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 01:11)

Asi to samé co mně před pár lety. Když jsem objevil KD, tak jsem tu na doktorku asi tři roky vůbec nepsal. Nakonec jsem tam Mare přetáhl a tak ani ona nepsala sem. Jenže na KD mne to omrzelo, tak jsem se sem vrátil. Pak KD (Křesťanské Diskuze) zrušili a tak se sem vrátila i Mare. Psala mi na email, že si našla jiné diskuze, už nevím jaké, ale prosila mě, abych jejich jména nezveřejnil, aby se tam nenatáhli lidé, kteří ji tu těžce uráželi. Já tam ale nepřešel a o jaké diskuze jde už si nepamatuju. Ale i kdybych to ve starých emailech vyhledal, tak s ohledem na její prosbu nemohu napsat o jaké diskuze jde.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

Normální křesťan nemůže denně psát do diskuse. Ten se věnuje Bohulibější činnosti.

Rakato (Pá, 29. 11. 2019 - 23:11)

Z vašich textů vidím, že bůh vás potrestal.

Jirka (Pá, 29. 11. 2019 - 22:11)

https://m.youtube.com/watch?v=xgitjJ0yepE

Jirka (Pá, 29. 11. 2019 - 22:11)

https://m.youtube.com/watch?v=B-Z3DoVufpE&list=:PL27239A9698FDE09D&index=7&t=0s -pěkná středověká

Black Friday (Pá, 29. 11. 2019 - 21:11)

A jéje, v Evropě zase začal Black Friday: " Při útoku na nákupním bulváru v nizozemském Haagu byli pobodáni tři lidé" Refugees welcome!

Jirka (Pá, 29. 11. 2019 - 21:11)

A jestli si někdo vykládá lásku k nepřátelům, falešným prorokům a podobně, takovým způsobem, že je prostě jenom bude plácat po rameni a říkat jim, že každý v něco věří, že je má rád i s celým jejich učením, tak to nemá s láskou vůbec nic společného, protože mu je defakto lhostejné, že ten člověk přijde nakonec do pekla. A pokud to tak nevnímá, tak sám popírá svou víru, protože dostatečně nevěří tomu, čemu "věří". Lásku mu naopak projeví tak, že mu jeho klamné učení zavrhne, protože je přesvědčen o tom "svém". Hněv může skutečně pomoci někomu od špatné cesty. I rodič se na své dítě hněvá, ne proto, že by ho nenáviděl, ale protože ho miluje a chce ho nějakým způsobem vychovat. Dítě pomocí hněvu pochopí, co je špatně, co hodně špatně a co je dobře. Je hloupost myslet si, že popíráním emocí bude výchova v pořádku, nebude, tak se to dělá v nějakých sektách. Z dětí pak nejspíš vyrostou lidé, kteří neumí vyjadřovat emoce. Kdyby byl špatný, každý, kdo se rozohní, potom by jižní rasa, která je temperamentí skončila v pekle kvůli hříchu hněvu a všichni ve skandinávii byli v nebi. K podobným a mnohým dalším hloupostem bysme mohli docházet, kdybysme to takhle hloupě začali posuzovat. Ještě že soudcem je Bůh a ne člověk.

Reklama

Přidat komentář