Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

Ta trapně upravená fotka s rohlíkem... a ten přiblblej text u toho. že prý nechápe, proč tak divně drží ten rohlík ... proč asi Květo?! protože vidíš čůráka kde se dá a už by jsi zase potřebovala držet ptáka nejen v ruce ale zabořit si HO do všech otvorů :-D :-D :-D :-D

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 23:12)

No jestli toho s těma psama poslala do háje, tak jí asi čů... chybí, to si dovedu představit. Chudák Arianka nemá teď s kým šukat. Proč jí Rozmarila nedá nějaké typy na ty seznamky, které jsou údajně plné sexuchtivých mladíků?

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 23:12)

Když je Ariana taková čarodějka jak tvrdí, tak proč si nepřičaruje nějakého nového šukálistu?

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 23:12)

To by měla umět když je ta čarodějka. Je to divný.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 21:12)

Ta je tak upravená, že vytvořila zbrusu novou ženu. Akorát nevím jak se jmenuje.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 15:12)

Arianin FB včera 10.56

Ještě mi někdo pošle adventní věnec nebo andělíčka.....tak mu přičaruju 14denní zácpu. Jsem čarodějka, 100% pohan a Vánoce a jiné katolické sra.ky neslavím. Vím že to myslíte dobře, ale já na to mám fakt alergii . Včera než rozsvítili na Staromáku, ten nádherný zdravý a teď umírající strom...nedala jsem to. Zdrhla jsem. Katolické vánoce jsou svátky smrti, muž ukrižovaný na kříži, umírající stromky, kolem nich křepčí šťastná ale vlastne nervozní rodina ..Já je slavím jako návrat Slunečního boha , vše podle přírodních cyklů . Umělá náboženství jdou mimo mě. P.s. Já vám neberu to vaše, ale nezatahujte mě prosím do katolického balastu . Dekuju

Nějak ji uniklo, že vánoce neslaví ukřižování Krista, ale jeho zrození...... je tohle vůbec možné???? Když jí to tam napíšu, tak mě asi zablokuje. Ale těch pokácených stromů je mi taky líto, tím s ní souhlasím.

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 21:12)

Taky mi to není jasný s tím Ježíšem....se stromy asi nic nenaděláme, ale může každý začít u sebe a mít umělý a šetřit stromy.

Návštěvník (Ne, 1. 12. 2019 - 10:12)

Tak sem mrkla na fb a zas zavřela. Včerejší fotky fakt už přeťápla na maximum Ari. Jindy aspoň nějaká ta podoba. S tou bagetou je naprosto jiná žena. Nerozumím tomu a snad ani nechci. Je to nějaká nemoc. Přisprostlé citáty...Nic co by stálo za řeč. A brýle Guess.

Rozmarila (So, 30. 11. 2019 - 18:11)

My sme nebyli pořád spolu, jen o víkendu a občas v týdnu nekde vinárna a dovolený . Já mám mladý myšlení a měla jsem samý vysokoškoláky, takže jsem se od nich naučila spoustu věcí. Bavilo nás oba cestovat , na cestách restaurace , dobrý steak někde na vrcholu hory .......v tý době jsem se pohybovala jen mezi mladýma lidma, moje děti , moji milenci .....Starý chlapi jsou vypočítavý a ten mladej je vděčnej za sex , je to velikej rozdíl v chování .

A (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Že mladý myšlení, Vy se léčíte na hlavu? panebože

Návštěvník (Po, 2. 12. 2019 - 14:12)

Ty myslíš, že si to Rozmarila celé vymyslela? No je to možné. Na moji poslední otázku nereagovala takže....

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 19:11)

A o kolik byli mladší ti kluci Rozmarilo? A nechtěli aby jsi za ně v těch restauracích platila?

55 (Pá, 29. 11. 2019 - 23:11)

Co tady zas blbnete se smradem? :))) Páchnout můžete v jakémkoli věku, hygiena a milovníci česneku obzvlášť. Mladší milenec? Měla jsem max. o dvanáct let mladšího, větší věkový rozdíl nahoru i dolu je nanic.

Ula (So, 30. 11. 2019 - 15:11)

Souhlas. Větší věkový rozdíl je nanic. Nahoru je to úplně nanic no a dolů to může být dobrý v posteli, ale nějak si nedovedu představit ty společné aktivity ženy mezi 50 a 60 lety s jejím o 30 let mladším milencem, jak tu píše Rozmarila. Jak můžou být takoví dva lidé pořád spolu? Vždyť mají zcela jiné zájmy a cíle.

J. (Pá, 29. 11. 2019 - 22:11)

Copak věk označuje to zda člověk smrdí? smrdět můžete jak dobytek jak tady sousedka potem a je jí 28 let. Nebylo to myšleno spíše v souvislosti s těma zvířatama doma? Já vím, že to tady určitá osoba nemůže vydýchat, ale byly časy, kdy si Ari stěžovala, že každou chvíli uděla kocour loužičku a že kočičí moč strašně smrdí. Je fakt, že já bych nechtěla mít zápach doma z kocoura, ale je to její věc. Navíc vše je o hygieně. V 50 letech obvykle ženy mají přechod (kromě Ariany, která píše, že babička měla menses do 65 a tudíž ona taky) a tak žena může trpět problémy jako nadměrné pocení, nespavost atd. ale vše se nakonec nějak zvládne. je to příroda a další fáze života. Apoň se žena nemusí nervovat z případného těhotenství. Na jednu stranu už se na to těším. Celý život je bolestivá menses nálady na prd a ještě těch peněz do hyg. pomůcek.

Rozmarila. (Pá, 29. 11. 2019 - 21:11)

Mně je 62 let. A ty kluky jsem měla do 50 let, všechny mladší, většinou dvouletky a ten poslední 4 roky. Ale já jsem byla břídil , kolegyně z netu měly o 30 let mladší a desetiletý vztahy i dýl . No ono je to náročný dělat furt sex, pak už mi orgasmy lezly ušima, už jsem to nedávala.....

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

Nekecej, že jsi s tím přestala, protože to bylo náročný. Po 50 už tě nikdo nechtěl, protože jsi už smrděla...

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 23:11)

Aha Rozmarilo, tak proč tady píšeš, jak je snadný si po 50 najít mladýho milence, když ty jsi ty kluky měla do 50 a pak utrum? Kolik bylo těm kolegyním co měly o 30 let mladšího? Bylo jim přes padesát?

Rozmarila. (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Já si myslím že tohle píše zadaná žena, která neví jak to chodí. Taky l ty zadané, neznalé je největší zájem na seznamkach, protože ty jediné jdou rychle do sexu a chtějí si upřímně užít. My nezadane vyžadujeme večericky, víkend ve wellness hotelu , víkend na horách, vdaná jde do hodinovyho hotelu, celá šťastná, že ji to někdo udělal a byl na ni hodnej.:)))))

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 19:11)

A kolik ti je let Rozmarilo? A proč jsi nezadaná, když je na seznamkách takový zájem?

Reklama

Přidat komentář