Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Kika (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Dobry den rada se o Vase miminko postaram napiste mi prosim na [email protected]

Mimiadopce (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

Dobrý den, hledám pro své miminko milující, slušný a finančně zajištěný pár k příme adopci. Bohužel miminko bylo neplánované a nemohu jej zabezpečit. Ozvěte se mi prosím na e-mail [email protected]

Bervidovi (Út, 3. 12. 2019 - 13:12)

Dobrý den můžete se nám ozvat na email ? [email protected] děkuji máme zájem

Kika (So, 30. 11. 2019 - 09:11)

Dobry den velice rada bych se o Vase miminko postarala napiste mi prosim na email [email protected]

Jandovi (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

ozveme se

Domov pro tebe (Út, 26. 11. 2019 - 19:11)

Dobrý den, rády bychom daly rodinu miminku cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv duvodu nebudete moct o miminko postarat, ozvěte se na email [email protected].

Darina (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,formou přímé adopce , rádi dali domov miminku, o které se nemůžeš starat z jakéhokoli důvodu. Jsme manželé již 6 let spolu již 12, oba 31let, bohužel všechny pokusy mít miminko jinak, selhaly. Prosím pokud hledáš budoucí milující rodiče ozvy se :)[email protected]

Elen (So, 23. 11. 2019 - 21:11)

Přijmeme od studentky-zdravé, děťátko- chlapečka. Jsme zajištěný pár-normální, a rádi bychom v hezkém milujícím prostředí vychovali človíčka. Formality vyřídíme a dárkyni se odměníme. Kontakt : 773 931 O55. Napište prosím SMS. Děkuji

Mimi (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

Dobry den, muzeme se spolu domluvit po emailu? [email protected]

Návštěvník (Út, 19. 11. 2019 - 15:11)

Ne,dítě nemusí ani na šest týdnů do kojenaku,ale je třeba souhlas biologické matky i osvojitelů,toto řeší FOD,Fond ohrožených dětí, i když státní legislativa vše ztěžuje a jsou případy,kdy dítě muselo do kojenaku,i když rodiče a osvojitele byli dohodnutí,zadejte si FOD a přečtěte si X příběhů na toto téma. Doufám,že česká legislativa konečně umožní hladký průběh přímé adopce a nebude vše jen komplikovat.

baraV (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

Dobrý den. Máte zamražená embrya na klinice asistované reprodukce a neplánujete už další děti? Nelze je oficiálně darovat neplodnému páru? Nechcete je nechat zničit?
Ráda bych je adoptovala a odnosila si je. Děkuji. [email protected]

Najdeme te? (Pá, 18. 10. 2019 - 23:10)

Prijmeme holcicku primou adopci.
Kontakt: [email protected]

Domov pro tebe (Pá, 11. 10. 2019 - 11:10)

Dobrý den, rády bychom daly rodinu miminku cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv duvodu nebudete moct o miminko postarat, ozvěte se na email [email protected].

Andrea (Pá, 11. 10. 2019 - 07:10)

Mám dotaz,chtěli bychom s přítelem miminko do přímé adopce. Jak to probíhá bez úřadů prosím napište mi na email. [email protected]

Andrea (Pá, 11. 10. 2019 - 06:10)

Mám dotaz,chtěli bychom s přítelem miminko do přímé adopce. Jak to prosím funguje bez úřadů

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2019 - 08:10)

Dobrý den,

s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u dvou milujících lidí, kteří se nemohou dočkat vlastního miminka. Bohužel jsme už byli nuceni jít třikrát na potrat a poslední potrat byl opavdu ošklivý i tím, že manželku málem stál život.

Já 33 let a moje manželka 26 let jsme dva zodpovědní lidé, kteří mají práci a vlastní dům a jediné co nám schází ke štěstí je mít kolem sebe drobotinu. Nyní se snažíme vyřídit adopci, protože by jsme chtěli jedno až dvě děti do své péče a udělat pro ně všechno :-) 

Pokud se s námi bude chtít někdo setkat nebo si o tom více promluvit tak se mi prosím ozvěte na e-mail [email protected]

Přeji příjemný den

Lukáš 

Dita (Út, 1. 10. 2019 - 15:10)

Moc by jsme chtěli holčičku.Email [email protected].
Nehledá tu někdo pro ni rodinu?
Jestli ano,ozvěte se nám.

Domov pro tebe (St, 25. 9. 2019 - 09:09)

Dobrý den, rády bychom daly rodinu miminku cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv duvodu nebudete moct o miminko postarat, ozvěte se na email [email protected].

Jitka (Po, 23. 9. 2019 - 20:09)

Dobry vecer..S pritelem hledame slecnu zenu ktera ceka miminko a nemuze si ho nechat.Muze se ozvat na email [email protected]
Prosim jen vazne zajemce

Marie (Ne, 22. 9. 2019 - 22:09)

Pomužeš nám?Manzele s dobrým zázemím ale své deti mít nemuzeme.
I mi jako mnoho dalších tu,čekáme na miminko ktere bychom si primou adopci vzali domu.Nastavajici maminko napiš nám.
[email protected]

Reklama

Přidat komentář