Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Blbost. Žena v 50 opravdu není stará. Už si jenom vemte jak se stále posouvá věk dožití. Takže pokud se nic zásadního nestane , tak má žena třeba před sebou 30 let života ....a nazývat jí bábou? Kolik celebrit vypadá luxusně, nebo i žena kolem mě. Možná to píše mladší žena. Take sem ve 20 myslela že ve 40 VŠE KONČÍ....

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Ale někdo tady psal, že každá ženská v padesáti začne smrdět. A dost lidí mu přitakalo. Tak jak je to?

luci (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

Pěkná hloupost , jestli někdo smrdí , nebo ne nezáleží na věku , ale na hygieně .

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 19:11)

Já myslím, že to tu psal nějakej puberťák a nikdo mi nepřitakal. Mojí mámě je přes 50 a nesmrdí :-)))

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 20:11)

Protože znáš její pach. Ostatním smrdí.

Návštěvník (So, 30. 11. 2019 - 00:11)

Ty blbečku myslíš si snad, že tě snad pozvu k nám domů, aby jsi se o tom přesvědčil? Přesně na to tady čekáš, až ti nějaká 50letá sexbomba napíše, ať si jí přijdeš očuchat. Ale to se mýlíš, ty tele májový, na tebe není žádná zvědavá.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 23:11)

A kolik je tobě? Ty ještě nesmrdíš?

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 18:11)

Vy doma v rodině nemáte ženu nad 50 let abyste to zjistil jestli smrdí? No a jestli má vaše maminka třeba 40 let,tak to za pár let můžete zjistit.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

A celulitidu může mít klidně i 25letá. To není příznak stáří.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

Hlavně už proboha nepište, že je to stará bába za zenitem. Jestli není atraktivní, tak to nebude věkem. Podívejte se na některé padesátileté celebrity. Jsou to kočky. A spousta jiných žen taky.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

Jestli je atraktivní, tak o tom by se dalo dost polemizovat. Podle mě je vždycky hezčí přirozená krása a ne všechno umělé. A bába to je, po 50 je každá bába, mladice to dávno není. A to nemyslím nijak hanlivě, jen některým dámám ušel věk jejich narození a zuby nehty se tomu brání. Na ženě po 50 se oceňuje její charakter, její zkušenosti a nadhled a to tu marně hledám. Ono je moc jednoduché dělat ze sebe 20 pomocí filtrů a řečiček, ale madam je to spíše ke škodě, jelikož realita je tomu na hony vzdálená a své "klienty" tak záměrně uvádí ve velký omyl.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Co to meleš?? Každá je po 50 bába? Jennifer Lopez je bába, Jennifer Anniston je bába a Cate Blanchet je taky bába? Ty máš teda dost. Kolik ti je? 13?

Rozmarila. (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Tak to je omyl, 50 léta sežene hravé mladyho.milence, v 50 jsem.mela 30 letyho přítele na cestování, víkendy, svátky , pořád spolu. Žena najde milence hravě u v 60 na společné aktivity, nejen sex . Oni chtějí sex a udělají proto cokoliv, třeba vylezou na vysokou horu. A taky už jsem měla celulitidu a spoustu nedostatku. Je vidět že s tímhle oborem nemáte zkušenosti

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Rozmarilo, a jak dlouho jsi byla s tím přítelem. A kolik ti je teď?

55 (Čt, 28. 11. 2019 - 21:11)

:). Přesně tak

A (Čt, 28. 11. 2019 - 16:11)

Myslím si, že paní Ariana je hodně dominantní žena. Většina jejích přátel je virtuálních. Nedá se jí upřít, že v určitých oblastech nějaké vědomosti má, ale to neplatí pro vztahy. V těch doslova plave a když si ona sama neví rady, jak dál, využívá k tomu svých pár známých. Život jí nenaučil pokory, jen agrese, kterou zdatně využívá ve svých vztazích a komentářích. Neumí přijmout negativní názory na její osobu, kope kolem sebe jak malá holčička. Asi neměla lehké dětství, ale to jí neomlouvá, proč se tak chová k ostatním...

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Také si to myslím, na to, kolik jí je, by o životě už měla vědět víc. Nevím, v kterých oblastech života je vzdělaná a něco ví, ale její komenty tomu moc neodpovídají. Odlišný názor naprosto netoleruje a nemusí se ani týkat její osoby, diskutovat neumí, stále jen útoky a výpady. To se nelíbí nikomu, kamarádkám, ani partnerům a všichni dříve nebo později, jí utečou.

Rozmarila. (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Ariano, bolavá záda jsou vztahy , špatný vztahy zpusobujou bolest zad ! Moje sousedka má za sebou celoživotně spáleniště a má důchod na záda. A mě zádíčka neboli, mně ne., Ťuky, ťuky.....

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 14:11)

Nebolí tě protože žádný vztahy nemáš Rozmarilo, jsi sama jako kůl v plotě. Jediněj tvůj vztah byl se psem, a toho jsi sežrala!!!

Jaká je doporu… (St, 27. 11. 2019 - 00:11)

Odpovídá Mudr. Vladimír Tesař, nefrolog.
Stačí vypít 1,5 litru denně, protože další tekutiny přijmeme v potravinách.............. Neexistují žádné doklady o tom, že by člověk profitoval z toho, když bude pít třeba tři litry denně. Podle mě dávka nad 1,5 litru, když není horko ani nedochází k větší fyzické zátěži, nemá u zdravého člověka smysl.

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/vladimir-tesar-nefrolog-dialyza-ledviny.A191111_171842_zdravi_nea

Reklama

Přidat komentář