Reklama

Máte zkušenost s klukem a jste na dívky?

Milan (Út, 16. 6. 2015 - 21:06)

K mému příspěvku jen...Taky jsem to s kámošem zažil ale nelíbali jsme se a taky jsme oba ženatí.

Lukáš (Út, 16. 6. 2015 - 21:06)

K mému příspěvku jen tolik,že dnes jsme oba dva ženatí,máme manželky a děti a dodnes se vzájemě navštěvujeme.Tenkrát
jsme byli mladí a chtěli jsme si užívat.
Samozřejmě jsme to raději dělali s holkama,
než mezi sebou,ale i to nás bavilo.

Jindra (So, 30. 5. 2015 - 18:05)

Buďto jsem na holky nebo na...Já opravdu netuším kde přesně získáváte o tomto tématu informace,ale mohu vás ujistit že zdroj ze kterého jste čerpal své vědomosti,je při dobré vůli silně zavádějící a nebo spíše přímo pracuje s překroucenými a účelovými tvrzeními.Je dávno i vědecky prokázáno,že s homosexuální orientací se člověk rodí,a nikdo na tom nemůže nic změnit.Asi by jste nechtěl,aby člověk takto "vyléčený" žil před svým okolím v přetvářce,a lidé by byli spokojení že se to zdařilo,že už přestal být homosexuálem.Toto jsou absolutní nesmysly,protože sexuální orientace se během života nijak nemění,a zůstává stejná od kolébky až po hrob.Něco jiného by bylo,a častokrát o tom na mnohých diskuzích byla řeč,že i heterosexuální člověk se může za určitých okolností dopustit homosexuálního jednání,např.vězení,odloučenost atd.Ale po ukončení doby kdy byl sex s opačným pohlavím nemožný,se jedinec vrací opět do starých kolejí,to znamená že upouští od homosexuálního a v podstatě náhražkového jednání.V tom je velký rozdíl,a já pořád nechápu proč to pletete dohromady.Ještě se nikdy žádný rodilý homosexuál nestal dobrým manželem a otcem rodiny,pozorným ke své ženě,a svolný a ochotný k běžnému sexuálnímu životu v manželství.Kdo tvrdí že toho ten homosexuál po vyléčení schopen je,tak bud' účelově lže,a nebo dotyčný gayem prostě nikdy nebyl.Tak asi tolik.

bon (So, 30. 5. 2015 - 06:05)

Když mi bylo patnáct,tak...To bývá časté, teda kromě análu.

pepouš (Pá, 29. 5. 2015 - 21:05)

Buďto jsem na holky nebo na to druhé, experintovat s klukem se nevyplácí. Homosexualita se dá léčit jak jsem se dozvěděl na netu. Homosexuálem se nikdo nerodí je to získáno ze špatných vzorů a působením zlých sil. Modlitba Vám pomůže.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 18:11)

kokot

Nikdo (Út, 14. 4. 2020 - 01:04)

Sám seš

Lukáš (Pá, 29. 5. 2015 - 10:05)

Když mi bylo patnáct,tak jsme s mým nejlepším kámošem vyráželi každý pátek na diskotéky za holkama.Někdy se nám podařilo zbalit docela hezké slečny,ale někdy ne a potom jsme se s kámošem uspokojovali spolu.Jak přibívalo alkoholu,tak ubývaly zábrany.Začínalo to líbaním na zachodě,osaháváním a po cestě domu došlo napřed na orálnní a potom i anální sex.Rád vzpomínám.

Michal (St, 28. 1. 2015 - 22:01)

Před pár lety, když mi bylo 20 mě.. ne přímo znásilnil, ale tak nějak se na mě ve skladu vrhl jeden o dost starší kolega z práce a než jsem se rozkoukal, tak to bylo hotové. Bylo to zajímavé, ale nevyhledával bych to znovu.

Milacek (Ne, 28. 12. 2014 - 16:12)

Me v 15 oslovil v parku muz...Pisni jsem klucik 737038673

Milan (Ne, 14. 12. 2014 - 20:12)

Ahoj jsem Paja 30 pasivni mam...Můžeme to zkusit.

Paja (So, 13. 12. 2014 - 11:12)

Tak to jsme dva...s klukem...Ahoj jsem Paja 30 pasivni mam svuj pelisek jsem okr Hodonin hledam aktiv kluka nebo bi 25 az 65 let muj tel 737038673 tesim se

Pavlik (So, 13. 12. 2014 - 10:12)

Me v 15 oslovil v parku muz sel jsem s nim domu a me pomiloval

David (So, 13. 12. 2014 - 10:12)

Já nemám zkušenosti s...Tak to jsme dva...s klukem bych za normálních okolností nešel, jedině když bych měl na výběr mezi nějakou odpudivou tlusťoškou a hezounem, a musel bych si někoho vybrat, asi bych šel do něho...ale to je fakt mezní situace, tam už v podstatě vítězí estetika nad orientací. Nicméně v kolébkách západní civilizace, antickém Řecku a Římě, to bylo celkem běžné.

Paja (So, 13. 12. 2014 - 09:12)

737038673

ludvíček (So, 11. 10. 2014 - 19:10)

Já nemám zkušenosti s nikým,jenom sám se sebou.

Michal (So, 11. 10. 2014 - 18:10)

Kdyz k tomu dojde spontane, tak za jistych okolnosti to muze byt i normalni, ale planovany koureni a honeni nebo dokoce vic je asi neprirozeny a ten kdo to zkusi ma asi bisexualni sklony.

Kamil (So, 11. 10. 2014 - 12:10)

Nevidím na tom nic špatného.
Jsem na holky a s klukem jsem zkusil kouření. Aspoň vím, jaké to má holka, když mi ho kouří.

valiat (St, 4. 8. 2010 - 21:08)

Já mam svojí holku ale...Ahoj jsem už 10 let ženatí,ale tak jak tě udělá kluk tak ženské né .Občas s mužem je to super.

Tomáš (St, 28. 4. 2010 - 22:04)

Taky jsem to s kamarádama zkoušel. Bylo to tak od 15 do 18... Dnes je mi 23 mám 5 let přítelkyni a jsem čistě na holky. Ale je pravda, že s klukem to taky nebylo špatný

Reklama

Přidat komentář