Reklama

Podvazky a punčochy

Blanka (St, 11. 12. 2019 - 10:12)

Já tety nevím, ale když to vezmu podle sebe, tak někdy v sedmé-osmé třídě jsem už určitě chtěla nosit něco hezčího, než jsou krepsilonové nebo nějaké tlusté pletené punčocháče. Takže někdy v tom věku kolem 13ti let asi holky začínaly nosit podvazky a silonky. Což je dnes dost nepochopitelné.

Olina (St, 4. 12. 2019 - 12:12)

Sex a podvazky už mám pár let zmáknuté. Ale zajímalo by mě, nikdo to neví, jak to bývalo někdy před 60ti lety, když ještě punčocháče neexistovaly.
Tak slečny 17-20 let nosily podvazky a punčochy, to jsem viděla ve filmech, ale co mladší holky?? To se prodávaly nějaké holčičí podvazky a krátké silonky pro třeba 13ti letou holku???

karolina (So, 14. 3. 2020 - 06:03)

tenkrat v 60 letech elite varnsdorf vyrabel velky vyber delek puncoch a i podvazkove
pasy se daly koupit mensi me je 64 let a podvazkove pasy nosim od 13 let

tomas (Ne, 8. 12. 2019 - 06:12)

me je 63 let pamatuji si ze jsem nosila takove ty tluste puncochace a 8 tride jsem zacala nosit takove silonky jako mamka tedy podvazkovy pas a puncochy mela zahrnute. Na stredni skole uz se objevily puncochace ale ja nosim podvazkovy pas dodnes

Ludmila01 (Út, 3. 12. 2019 - 18:12)

Dobrý den i Vám, paní Pavlo. Elisa v podstatě vychází z modelu Liz, pouze je mnohem pevnější a výrazně modeluje siluetu postavy. Překvapila jste mne svou tvorbou s úpravami.....:-) něco podobného jsem svého času zkoušela taktéž spíchnout, ovšem punčochy jsem měla ve výsledku téměř pod hýžděmi.a Mitex Ira skončil v šuplíku. S Beth zkušenosti nemám. Za zkoušku určitě stojí a i když dlouho váhám, asi neodolám .. :-) Přeji Vám příjemný večer.

Viktor1501 (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Je to veľmi vzrušujúce keď ženy ich majú na sebe niekde v práci stalo sa vám že vás videl chlap kolega v Tom ?

Pepa (Ne, 1. 12. 2019 - 23:12)

Viktore, bylo pro tvé kolegyně taky vzrušující, když jsi přišel do práce v ponožkách? Punčochy a podvazkový pás je pro minimálně část žen normální oblečení.

Viktor1501 (Ne, 1. 12. 2019 - 13:12)

Je to zaujímavé

Ludmila01 (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Máte, paní Pavlo, zkušenost s kolekcí podvazků Beth s "V-čkovými " pruženkami?
Zejména svým střihem jsou mi mnohem bližší kolekce, které jsem zmiňovala....Ingrid a Liz. Beth je pro mne poněkud " vyšší " a velmi váhám především s ohledem na umístění horního lemu punčoch....Nejsem si příliš jistá možnostmi výškové korekce velvet.

Pavla (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

Dobrý den paní Ludmilo, osobně preferuji pásy typu jako jsou dlouhý bezešvý, nebo jeho odlehčená verze Liz a nově také Elisa, ale to byl přece pás z kolekce Liz, nebo ne. Beth sice nemám, ale podle něj jsem si před nějakým časem upravila nepoužívaný klasický návlek Mitex když jsem z něj odstranila, alespoň pro mě, původní nevhodně rozmístěné čtyři pruženky a nahradila je šesti pruženkami s kovovými sponkami do V. Pruženky jsou napevno, bohužel se nedají délkově upravovat, proto jsem jejich délku zvolila podle délky punčoch, které nejčastěji nosím.

Ludmila01 (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

S určitými korekcemi, pane Přemku, Vám nepochybně známými..... ano.

Ludmila01 (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

Pane Přemku prosím Vás! Máte ponětí kolika lidem.... Četl jste-li opravdu pečlivě vše, jak říkáte, patrně jste přehlédl v mé dřívejší komunikaci kontakt, který jsem dotyčné paní poskytla, můžete případně využít. Nicméně, pane Přemku, pozornost od Vás, v jakékoli podobě striktně odmítám.

Přemek (Čt, 28. 11. 2019 - 22:11)

Skláním se před Vámi paní Ludmilo, až k Vašim nohám. Omlouvám se Vám paní. Děkuji za políček který jste mi uštědřila. Zasloužíte si punčoch celý kamion. Je mezi námi značný věkový rozdíl paní Ludmilo. Stojím o Vás ať jste vdaná nebo ne. Četl jsem pečlivě všechno a Vás aspoň stokrát. už jsem déle nevydržel. Ujistím se, jste Vy paní ( lida.xxxxzavináč a seznam.cz ).

Přemek (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Paní Ludmilo, vyčkám trpělivě Vaší odpovědi. Za schůzku a čas strávený s Vámi, pozornost ode mne.
Podvazkový pás na míru Vašich křivek, podle Vašeho přání od Riwa-nerona, který si sama vyberete, pár luxusních nylonových punčoch a vděčnost muže, který zůstane Vašim ctitelem a bude tiše závidět mužům, kteří Vás mají možnost vídat. Paní Ludmilo, ani vzdálenost nehraje žádnou roli.

Přemek (Út, 26. 11. 2019 - 22:11)

Smekám dámy klobouk před Vámi. Paní Ludmilo, Pavlo, Jano. Jsem čerstvý, pracující penzista a vdovec. Přečetl jsem všechny vaše články a mít doma ženu jako vy, nosím ji na rukou. Paní Ludmilo, otázka na Vás. Věnujete zlomek Vašeho času slušnému člověku, který by Vás pozval na schůzku, na kafe, na zákusek, na oběd a chtěl by si s Vámi promluvit ? Jste z Moravy ,asi vdaná, respektuji. Hodinu nebo dvě s půvabnou dámou v punčochách, víc nežádám.

Jirka (Ne, 24. 11. 2019 - 13:11)

Já bych si taky rád dopisoval se ženou, která nosí podvazky a punčochy. Ozve se mi nějaká na adresu [email protected]?

Ludmila01 (So, 23. 11. 2019 - 20:11)

Měla jsem na mysli, Pepo, totožný ateliér. Skvosty, které paní Riwaa dokáže vytvořit je něco úžasného a každý kousek je doslova luxus po všech stránkách. Mým šálkem kávy jsou zejména kolekce podvazků Ingrid a Liz se kterými jsem naprosto spokojená. Spolehlivě udrží na " svém místě " i 100% ní nylonové punčochy a myslím si, že i pánský podvazkový pás by bezpochyby zvládl i kompresní punčochy k Vaší plné spokojenosti.

Pavla (Út, 26. 11. 2019 - 11:11)

Musím dát plně za pravdu paní Ludmile01. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že podvazkové pásy z ateliéru Riwaa Nerona jsou co se týká funkčnosti a komfortu nošení ty nejlepší co jsem zatím nosila. Nemusela jsem nic upravovat, přešívat, prostě obleču a vše je celý den na svém místě.

Pepa (Ne, 24. 11. 2019 - 07:11)

Liz i Ingrid vypadají hezky a elegantně. Já čekám na ušití pásu, pak napíši zkušenosti.

Andrea (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Ano Riwaa šije opravdové skvosty. Mám od ní Dlouhý podvazkový pás bezešvý, ten je hladký, velmi pevný a myslím, že by i kompresní punčochy udržel bez problému po celý den na svém místě, druhý je z kolekce Liz, ten je na rozdíl od dlouhého jemnější, propracovanější, skutečně vypadá velmi elegantně, a hlavně je také plně funkční. Oba se mi velmi příjemně nosí.

Reklama

Přidat komentář