Reklama

Tresty v práci

Tereza (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Tak ruka je ok, to neboli tak moc. Drevenym pravitkem? Ja dostavam vetsinou rakoskou. Jelita mam i tyden pak.

asistentka (Po, 2. 12. 2019 - 11:12)

Obyčejným plastovým jaké měl v kanceláři. I to štípalo jako ďas, ale hlavně nechávalo pořádné otisky. To jsem vždycky měla stres, jak to skrýt před manželem, aby nic nepoznal, když večer měl chuť na sex. A rákoskou si to ani neumím představit. A to jí používá speciálně jen na tebe?

Tereza (Po, 2. 12. 2019 - 12:12)

plastovým jsem teda ještě nedostala :) tak neumím posoudit. A manžel to nikdy neviděl teda? Rákoska asi není jenom na mě, vím, že kolegyně ji taky poznala.

asistentka (Po, 2. 12. 2019 - 13:12)

Naštěstí ne. Párkrát jsem se vymluvila na bolení hlavy nebo na menstruaci. A když už nebylo zbytí tak jsem běžela rychle si obléct červené nebo černé punčocháče přes které nebylo poznat, že mám čerstvě seřezaný zadek. Mám totiž kliku, že manžel ujíždí na punčocháčích, takže mi stačilo vystřihnout malý otvor v rozkroku a bylo to. Manželovi se to moc líbilo a dál mne už nesvlékal.
Tvůj manžel nebo partner to ví, že tě šéfka řeže přes holý zadek? Jak na to reaguje? I když výprasky od ženské šéfové se dají asi jednodušeji vysvětlit jak od muže navíc když byli spojené s ošoustáním.

Tereza (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Tak já to doma přiznat musela, chodím často jen v tangách, takže asi no :) Po prve byl dost překvapený, nicméně jsem mu to vysvětlila a o té doby se mi vždy vysměje, když mám na zadku šlisy po rákosce.

asistentka (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Tak to už jo, já bych se neodvážila chodit před manželem v tangách se seřezaným zadkem od někoho jiného. Ale když to bylo od ženy, tak je to trochu víc pochopitelné. Já jsem se bohužel nemohla vymluvit na nějakou ženu, tak jsem to musela důsledně skrývat. Hlavně tedy před manželem. I když jednou se mi pěkně zadařilo když jsem byla se šéfem na pracovní cestě a já si to neuvědomila a šla do hotelového wellness a bazénu s čerstvě seřezaným zadkem. Nebylo tam sice moc lidí, no těm co tam byli jsem předpokládám, předvedla pěkné divadlo…

Tereza (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Tak já nosím jenom tanga no :) To jsi teda asi způsobila :) mně se to stalo na Velikonoce

asistentka (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Jo a kdo byli ti šťastní?

Tereza (Čt, 5. 12. 2019 - 09:12)

No jaksi jsem si neuvědomila, že mám seřezaný zadek jak žito a šla jsem odpoledne na bazén :)

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

no nedalo se, viděl holý zadek s jelitama. Tak jsem mu to vysvětlila, nejdřív nechápal, pak se mi vysmál. Od té doby vždy vyzvídá a kontroluje mi prdel :) jo naplácal a ne jednou. :)

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Tak ještě že to vzal v pohodě.
Kamarádce dává přítel taky na zadek, jako součást nějaké předehry nebo tak něco. Vždycky mě zajímalo jaké to je.
Mě přítel nikdy nenaplácal, vlastně kromě toho kolegy jsme od nikoho nedostala na zadek, kromě mámi když jsem byla malá.
A vy to máte jak? Rukou na holou prdelku?

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

tak já na zadek dostávala až do matury doma od mamky, takže to znám. Ale kabel v práci mě dost překvapil. A doma, no sem tam rukou na holou, ale spíše něčím...pásek, vařecha.. na holou

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

No teda, i páskem. A jak to bereš?
Musím se přiznat, že co mi kolega naplácal tak na to často myslím.
Trochu mě láká že by mi přítel dal na zadek, ale určitě ne páskem. Jen rukou na holou.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

hele, není to vší silou jako dříve doma atd...někdy to potřebuji a líbí se mi to. Zadek mám červenej nebo rudej. Nejvíc mě ale stejně bolí vařecha, víc než pásek.

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Jasné, nechtěla jsem to nijak hodnotit.
Jestli se ti to líbí tak je to paráda.
Já právě ještě nevím, na jednu stranu mě to láká, na druhou se trochu bojím že to bude moc bolet a taky se stydím říct rovnou příteli aby mi naplácal.
Uvidíme, třeba se k tomu odhodlám.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

tak jako bolí to, ale já jsem celkem zvyklá. Mamka mě mydlila dost. Já to má mráda a hlavně, když si pak pohraje se zadkem :p

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 12:11)

To zní do dobře :-)
Třeba k tomu přítele nějak navedu.
Nebo něco provedu v práci a naplácá mi znovu kolega :-D

Tereza (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

Ahojte, tak jak si to tady čtu, tak vidím, že nejsem sama. Výprask na holou jsem dostala v práci už tak 5x. Naposled v pondělí. Upřimně je to tak trochu moje volba, šéfka se vždy zeptá, jestli peníze dolů nebo přes prdel. Tresty se odehrává v její kanceláři za zamčenými dveřmi. Musím se ohnout přes stůl s holým zadkem. Pak už "jen" držet pořádným švihancům. Dostanu vždy tak 15-25

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

jo mnohdy to za ten rudý zadek stojí :)

Nika4 (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

já bych mu kalhoty stáhla taky a už by si příště nic nedovolil.

Reklama

Přidat komentář