Reklama

Tresty v práci

Jarmila (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

Právě, žádná bolest to nebyla. Myslím že si dával pozor aby to nebolelo, tak akorát.
U ženské by mi ukazovat holý zadek asi taky nevadilo a asi by to bylo horší to naplácání.
A to si ani nechci představit jak tě to muselo bolet když si brečela. To už radši od chlapa dostat rukou na holou.

Janča (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

no možná máš pravdu. Raději rukou od chlapa než kabelem od ženské. Tak neječela jsem jako siréna, ale slzy jsem měl. A hlavně zadek sešvihaný ještě 3 dny potom

Jarmila (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Tak tak.
Když nad tím přemýšlím tak tou rukou je to i přirozenější.
A co doma? Nepřišel na to přítel / manžel?
Nevím jak bych vysvětlovala sešvihaný zadek.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

_No tak rukou to rozhodně přirozenější je. Ale dřív jsem od mamky dostávala taky vždy něčím. Ne rukou. No doma, snažila jsem se neukazovat zadek. Po druhé jsem musela s pravdou ven.

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

Jej, tak to bych teda nechtěla.
Vážně si neumím představit jak příteli vysvětluju proč mám sešvihaný zadek.
Nenaplácl ti ještě doma? :-D

asistentka (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Jo, toho jsem se děsila, že manžel uvidí můj seřezaný zadek od šéfa. Když měl tehdy manžílek chuť na sex, tak jsem se párkrát vymluvila na bolest hlavy a když nebylo vyhnutí tak jsem to vyřešila černými nebo červenými punčochovými kalhotami. Naštěstí to vyšlo a nikdy nic nepoznal.

Tereza (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

jak moc seřezaný zadek míváš?

asistentka (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Teď už bohudíky ne, ale tehdy, když se šéf odvázal a vzal na mně pravítko tak to bylo na zadku jasně poznat i tři dny. Když mne vyplácel rukou tak do druhého dne to zmizelo.

Tereza (Ne, 1. 12. 2019 - 14:12)

Tak ruka je ok, to neboli tak moc. Drevenym pravitkem? Ja dostavam vetsinou rakoskou. Jelita mam i tyden pak.

asistentka (Po, 2. 12. 2019 - 11:12)

Obyčejným plastovým jaké měl v kanceláři. I to štípalo jako ďas, ale hlavně nechávalo pořádné otisky. To jsem vždycky měla stres, jak to skrýt před manželem, aby nic nepoznal, když večer měl chuť na sex. A rákoskou si to ani neumím představit. A to jí používá speciálně jen na tebe?

Tereza (Po, 2. 12. 2019 - 12:12)

plastovým jsem teda ještě nedostala :) tak neumím posoudit. A manžel to nikdy neviděl teda? Rákoska asi není jenom na mě, vím, že kolegyně ji taky poznala.

asistentka (Po, 2. 12. 2019 - 13:12)

Naštěstí ne. Párkrát jsem se vymluvila na bolení hlavy nebo na menstruaci. A když už nebylo zbytí tak jsem běžela rychle si obléct červené nebo černé punčocháče přes které nebylo poznat, že mám čerstvě seřezaný zadek. Mám totiž kliku, že manžel ujíždí na punčocháčích, takže mi stačilo vystřihnout malý otvor v rozkroku a bylo to. Manželovi se to moc líbilo a dál mne už nesvlékal.
Tvůj manžel nebo partner to ví, že tě šéfka řeže přes holý zadek? Jak na to reaguje? I když výprasky od ženské šéfové se dají asi jednodušeji vysvětlit jak od muže navíc když byli spojené s ošoustáním.

Tereza (Út, 3. 12. 2019 - 07:12)

Tak já to doma přiznat musela, chodím často jen v tangách, takže asi no :) Po prve byl dost překvapený, nicméně jsem mu to vysvětlila a o té doby se mi vždy vysměje, když mám na zadku šlisy po rákosce.

asistentka (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Tak to už jo, já bych se neodvážila chodit před manželem v tangách se seřezaným zadkem od někoho jiného. Ale když to bylo od ženy, tak je to trochu víc pochopitelné. Já jsem se bohužel nemohla vymluvit na nějakou ženu, tak jsem to musela důsledně skrývat. Hlavně tedy před manželem. I když jednou se mi pěkně zadařilo když jsem byla se šéfem na pracovní cestě a já si to neuvědomila a šla do hotelového wellness a bazénu s čerstvě seřezaným zadkem. Nebylo tam sice moc lidí, no těm co tam byli jsem předpokládám, předvedla pěkné divadlo…

Tereza (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Tak já nosím jenom tanga no :) To jsi teda asi způsobila :) mně se to stalo na Velikonoce

asistentka (Čt, 5. 12. 2019 - 07:12)

Jo a kdo byli ti šťastní?

Tereza (Čt, 5. 12. 2019 - 09:12)

No jaksi jsem si neuvědomila, že mám seřezaný zadek jak žito a šla jsem odpoledne na bazén :)

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

no nedalo se, viděl holý zadek s jelitama. Tak jsem mu to vysvětlila, nejdřív nechápal, pak se mi vysmál. Od té doby vždy vyzvídá a kontroluje mi prdel :) jo naplácal a ne jednou. :)

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Tak ještě že to vzal v pohodě.
Kamarádce dává přítel taky na zadek, jako součást nějaké předehry nebo tak něco. Vždycky mě zajímalo jaké to je.
Mě přítel nikdy nenaplácal, vlastně kromě toho kolegy jsme od nikoho nedostala na zadek, kromě mámi když jsem byla malá.
A vy to máte jak? Rukou na holou prdelku?

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

tak já na zadek dostávala až do matury doma od mamky, takže to znám. Ale kabel v práci mě dost překvapil. A doma, no sem tam rukou na holou, ale spíše něčím...pásek, vařecha.. na holou

Reklama

Přidat komentář