Reklama

Náušnice u kluků?

Roman (St, 11. 12. 2019 - 06:12)

teda pokud to nebylo jen píchání pro zábavu.

Petr (St, 11. 12. 2019 - 12:12)

No jo - ale to se píchá jinam a ne holka kluka ale obráceně.

Katka (Út, 10. 12. 2019 - 08:12)

Propichovala jsem uši kámoškám i spoustě kluku včetně bráchy. Propichováni klukum bylo vždy vzrušující. A víc se mi líbilo když chtěli obě.

Lenka (Út, 10. 12. 2019 - 23:12)

A dávala si jím i náušnice.

Roman (St, 11. 12. 2019 - 06:12)

no já myslím že je to zvláštní otázksa. přece jim je jen nepropíchne a náušnici at si nasádí zítra, nebo za týden a sami ??? to je blbost. je jasné že jim navlékla náušnici, proto to dělala.

(Po, 2. 12. 2019 - 07:12)

Vymohl jsem si náušnice v 10 letech.Táta se mnou dlouho nemluvil. Pamatuju když mi je nastřelovali že mámě tekli slzy a pak si mě )dlouho prohlížela a brečela. Ségra byla jediná co mně podpořila. A ta paní co mi je nastřelova.la utěšovala mámu že to je hezké a že si zvykne.
Po pár dnech už ji to ani nepřišlo a dokonce se mnou pak chodila vybírat nové.

Jirka Musil (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Já taky nosil náušnice pecky a občas i jiné asi od 4 let a do 15 pak jsem je vyndal a dírky mám pořád. Jednou v létě asi v 8 jsme jeli k moři a máma mi vyndala pecky a dala mi náušnice s háčkem visací kde byly nějaké korálky nebo co A já coby zvyklý na pecky jsem měl z toho divný pocit ale i na to si člověk zvykne pak mi zas dala zpět pecky nwm ani proč vlastně

Budo (So, 30. 11. 2019 - 23:11)

Já se jednou vsadil s kámošem o cosi a když jsem prohrál tak jsem musel splnit úkol nosit týden náušnice. On strašné naléhal na moji mámu která mi nakonec sama uši propichla a nasadila mi svoje zlaté náušnice. Si pamatuju jak se mi napřed nechtělo ani ven ale nakonec mi to bylo jedno každý věděl pak že jsem blb a vsadil se tak jsem je po týdnu vyndal a už nikdy nenosil a dírky zarostly teď po pár letech není nic poznat ale vím aspoň jaký to je

Roman (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

tak to mi můžeme mít jen ty náušnice. prsten na muj maliček by přítelkyně mohla mít tak leda ma palec a ještě by ji padal. a náramek tak na nohu. má oproti mně drobné ruce.

Lenka (Čt, 28. 11. 2019 - 19:11)

A řetízek.

Dana (So, 23. 11. 2019 - 16:11)

To je pravda,na některých dětech se rodiče dokáží hodně podepsat, když si je vyšperkují k obrazu svému. Nejde o náušnice, ale i o účesy a oblečení, někdy těžké poznat , jestli je to dívka nebo chlapec.A ty kérky u dětí vůbec nechápu-to je týrání.

EinStein (So, 23. 11. 2019 - 16:11)

Píchat do děcka a rvát mu do těch děr cingrlata všeho druhu je sice zažitá, avšak zvrácená prasárna, ať už je to kluk, nebo holka. Stejná prasárna, jako dětské obřízky a jiné rituální ohavení těla, nebo když "moderní rodiče" kteří úplně jistě vědí, že jejich nezletilec se necítí být chlapcem/dívkou, usilují o změnu pohlaví vlasního dítěte. Já jsem chtěl být koněm jako dítě, běhal jsem po čtyřech a řehtal. Ještěže jsem vyrůstal v ještě normální společnosti, dnešní dojebanci by mně na toho koně snad fakt překuchali. Dospělý jedinec s ukončeným vývojem, nechť si propíchne/ufikne co se mu zlíbí, ale proboha, přestaňte mrzačit děti!! Je úplně jedno, co se líbí mým rodičům, ale kdyby mi proděravěli hlavu, nebo mě nechali pokérovat, budu je ze srdce a do smrti nenávidět.

Roman (Pá, 22. 11. 2019 - 06:11)

tak já mám ted takovéto podobné. jen menší a se zeleným kamínkem.
https://www.brunoshop.cz/visaci-nausnice/s2437-blue-nausnice-z-chirurgicke-oceli/

Lenka (Pá, 22. 11. 2019 - 16:11)

Máš se ženou společný šperky.

Roman (Po, 25. 11. 2019 - 07:11)

ano pár šperků máme společných. ale i ty ostatní výhradně její si občas pujčím.

Asus23 (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

My máme všechno společné náušnice řetízky prsteny naramky.

Roman (St, 20. 11. 2019 - 07:11)

tak jsem včera poprve vyšel mezi lidi s náušnicema na klasické zapínání. přítelkyně mi pujčila se zeleným kamínkem. takové menší né nic velkeho. ale pocit super.

Real (Pá, 22. 11. 2019 - 00:11)

Také sem začal nosit náušnice momentálně mám v uších tyto https://www.brunoshop.cz/visaci-nausnice/s0241-nausnice-perly-z-chirurgicke-oceli/.

momentálně (So, 9. 11. 2019 - 06:11)

mám černé kroužky sbílími kamínky

Aja (So, 9. 11. 2019 - 16:11)

A co klasické kruhy průměr 5 cm hlubší.

Reklama

Přidat komentář