16878 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Gulak0 (anonym)
Odpověď na To s tou kachnou psal někdo
Na začátku ledna se mi to zdálo jako úplně scifi ,nikdy už nikdy si nevsadit,úplně mě to deprimovalo,teď vidím po skoro roce ,že to jde vymazat a nahradit necim smysluplným,ja v hraní topil bolest ,ze zraty blizkeho člověka .
19. Listopad 2019 - 16:43
Obrázek uživatele Naberte kurz
Naberte kurz
Zdravím, jak tady pročítám příspěvky přijde mi, že je zde spousta zajímavých tipů a zkušeností. Napadlo mě, že Vás požádám o návštěvu našeho webového portálu. Bylo by super, kdybyste se tak podělili o své zkušenosti a rady s ostatními lidmi, kteří řeší podobné životní situace. Své rady a tipy můžete přidávat po vstupu na náš web www.nabertekurz.cz v sekci diskusní fórum – Svépomocné informace a léčba. Můžete rovněž Vaše zkušenosti sdělit některé z pracovnic, ať už zanecháním zprávy nebo live chatu - vše je čistě anonymní. Děkuji za všechny Vaše příspěvky Jana Naberte kurz
21. Listopad 2019 - 15:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Ups:) (anonym)
Doktoři z doktorky, jste v očekávání :-)))))))))
21. Listopad 2019 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
ivetis (anonym)
Odpověď na Doktoři z doktorky, jste v
jak a kde?
22. Listopad 2019 - 8:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Luis (anonym)
Odpověď na jak a kde?
441tisíc 8600 splácím, dobré teda že? to než splatím ....
22. Listopad 2019 - 12:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Ignác (anonym)
Odpověď na Na začátku ledna se mi to
To je drsný, rozhodnout se že už nikdy nebude člověk sázet. A u toho nikdy pak zůstat. Jste borec a přeju Vám ať to dáte. Čím jste to vlastně nahradil a znamená to že už na sázení nemáte chuť?
23. Listopad 2019 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
gulak0 (anonym)
Odpověď na To je drsný, rozhodnout se že
Zdravím,je to v hlavě,já to měl hodně těžké,když projedete 2 roky zpět v diskuzi,je to nářez,normálně jsem měl abstinenční příznaky,jak bych jel na fetu,mnohokrát jsem přestával a pak jak přišla výplata,hurá dobít a udělalo se mi na pár dní lépe.Tak jak je všude napsáno gambler zustane gablerem do konce života ,ted si už daleko víc věřím,že budu čistý,ale opravdu časem to slábne,krizové situace jsou stres,ale i dostatek peněz,nebo právě dluhy,ze začátku jak jsem psal,jsem chodil na skupiny a pak j jsem si,řekl,že se to chce začít stýkat i s jinými lidmi než se závislími.Problém je volný čas,najednou je ho hodně,začal jsem takovými hloupostmi,jakože večer budu mít umyte nadobí,že jednou týdně zajdu za rodiči,jestli něco nepotřebují,a hlavně mám pejska,začal jsem chodit na cvičák,kde se neřeší hraní a samozřejmě venčení.
23. Listopad 2019 - 15:19
Obrázek uživatele Návštěvník
G10 (anonym)
A324532
23. Listopad 2019 - 22:31
Obrázek uživatele Návštěvník
G 10 (anonym)
12 , 25 , 32 , 35 , 40 , 48
24. Listopad 2019 - 8:09
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Navadi Petko
24. Listopad 2019 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
I když ho neznám, mám velkou radost z Gulaka, před rokem to vypadalo bledě. Je borec, a všichni ostatní tady co to zvládli. Musela jsem to napsat. Díky kluci, je to povzbuzující.
25. Listopad 2019 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak / Tak (anonym)
Odpověď na I když ho neznám, mám velkou
Je jens podivem, kolik je zde lidi, co jsou trvale vyléčeni a stále v depresi atd... Musel jsem to napsat.
25. Listopad 2019 - 16:24
Obrázek uživatele Naberte kurz
Naberte kurz
Odpověď na Jani nešla by si do čajovny?
Jistě, mám čas každou středu od 15-16:00. Budu se v tento čas těšit na společné posezení :-) http://www.nabertekurz.cz/skupinove-chaty . Potkáme se tedy ve skupinovém chatu ČAJOVNA s Janou. Pěkný den a naberte kurz :-)
26. Listopad 2019 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Picq (anonym)
Zase recidivujici
27. Listopad 2019 - 22:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Picq (anonym)
Poslední měsíce to byla hrůza. Dnes o půl noci jsem si řekl DOST. 1. Zrušení účtu fortuna 2. Zrušení účtu tipsport 3. Zrušení účtu synot 4. Zruseni uctu chance. Vse vyřešeno. 5. Zjištění dluhu. Vyřešeno a je.to děsné. Bankovní 650 000, Nebankovní 440 000. Rodina 300 000. Řešení...ma to reseni... Začnu ti ze nebudu hrat
28. Listopad 2019 - 3:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželka G (anonym)
Opět se po dlouhé době vracím k diskuzi a hledám informace, vysvětlení, rady a naději. Že manžel hraje jsem zjistila náhodou, už to je víc než dva roky. Řekl mi, že hrál asi rok a půl a že už asi přes půl roku nehraje, že si to sám uvědomil a přestal. Neměla jsem důvod mu nevěřit, o hraní jsem v té době nevěděla nic, dneska už bych na to koukala jinak. Navíc on je hodně solidní, má dobrou práci, dobré vystupovaní, nikdy neprohral všechno, i když šlo o velké částky. Věděla jsem, že zkoušel hrát automaty už před naším vztahem, ale že to prý nic neznamenalo. Pro jistotu jsem mu domluvila ambulantní sezení pro AG, nebyl proti. Tam ho chválili, jak je na tom dobře, že je vidět, že to má v hlavě srovnané. Chodil tam asi 4 měsíce. Finanční kontrolu nechtěl, mluvit o tom se mnou nechtěl.. že má vše pod kontrolou a není důvod. Věřila jsem mu. Po necelém roce jsem zjistila, že opět hrál. Říkal, že to bylo jenom jednou. Zkontroloval jsem celou historii účtu a zjistila jsem, že hraje celou dobu co jsme spolu. Všechno byly lži, lhal i na terapii.
28. Listopad 2019 - 4:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželka G (anonym)
To byl začátek konce. On měl samozřejmě všechno pod kontrolou a hrál jen jednou. Gambler bylo sprosté slovo a jeho se to vůbec netýkalo. Začal znovu chodit na ambulantní terapii. Lhal tam, lhal mně, lhal sám sobě. Dluhy narůstaly. Zjistila jsem nevěry. Odešla jsem od něj, je už to rok. Celou dobu jsme v kontaktu, máme dvě malé děti. Chováme se k sobě slušně, on si problémy nepřipouští a vlastně se ke mně a k dětem chová stejně hezky jako dřív. Za tu domu jsem mu 2x znovu uvěřil a znovu zjistila, že to jsou jenom lži a že s hraním nepřestal. Pak už jsem přestala pátrat a řešit jestli hraje. On tvrdí, že ne, ale to tvrdí celou dobu . Těžko se tomu věří. Podle něj už několik měsíců nehraje a chce zpátky rodinu.
28. Listopad 2019 - 4:35
Obrázek uživatele Naberte kurz
Naberte kurz
Odpověď na Opět se po dlouhé době vracím
Dobrý den, pokud byste chtěla situaci společně probrat a společně zvážit další možné cesty k jejímu řešení, neváhejte se na nás obrátit. Naše služby mohou využít jak hráči tak blízcí. Jsme schopni poradit, vyslechnout, nasměrovat na jiné odborníky nebo přímo nakontaktovat. Pokud budete mít chuť navštivte naše webové stránky http://www.nabertekurz.cz V případě, že je kolem pracovnice zelené kolečko, lze si s ní ihned psát, pokud je červené, můžete jí zanechat zprávu a ona se Vám ozve. Stačí kliknout na fotografii pracovnice. Jana Naberte kurz
28. Listopad 2019 - 9:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Výhra (anonym)
1 14 16 17 23 48
28. Listopad 2019 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
BIKER (anonym)
Říkal jsem si, jednou ročně si udělám čas a napíši na doktorku a lehce proletím diskuzi. Tu jsem lehce proletěl a jsem mile překvapen, můj Nick zde stále žije ::-)) A malé ohlédnutí: mooc dnů je to od konce hraní, uz opravdu nevím kolik, ale na svou minulost hledím s respektem! Jsem rád za vše co je momentálně kolem mne::-)) Všem co zde dale hledají pomoc a křičí neštěstí pod jinými jmény a nicky, neni co závidět,ze pane D. a M. Na konec zdravím dva lidi co jsem osobně potkal, na tajném srazu v Brně.. Věřím, ze žijete jak máte. Zdarec za rok, cajk a ještě jednou cajk z Brnexu::-))
28. Listopad 2019 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželka G (anonym)
Odpověď na Říkal jsem si, jednou ročně
Je fajn číst, že to může mít dobrý konec a hraní se dá překonat. Kéž by to bylo tak i u nás, ale veškerá důvěra je po těch všech lžích pryč a i když bych chtěla, těžko věřit, že je to tentokrát pravda.
30. Listopad 2019 - 17:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ignác (anonym)
Odpověď na Dobrý den, pokud byste chtěla
Proč si myslíte, že jí nebo komukoliv jinýmu pomůže si o tom s váma promluvit. Čím si jako myslíte, že těm lidem pomůžete. Můžete mi to vysvětlit -aspoň tak jak mi o tom pověděl Gulak0 za což mu děkuji. A o jakých možných cestách to mluvíte?
3. Prosinec 2019 - 14:01
Obrázek uživatele Naberte kurz
Naberte kurz
Odpověď na Proč si myslíte, že jí nebo
Děkuji za dotaz, Ignáci. Někteří lidé nemají to štěstí a není nikdo, s kým by situaci mohli konzultovat. Sám vidíte, kolik příspěvků je tady na vlákně - spousta lidí rádo situaci sdílí, snaží se najít rady a možnosti pomoci, či sdílet svoje zkušenosti. Naše služba je zcela anonymní, zdarma a díky vyškoleným odborníkům můžete hledat cesty přesně nastavené na Vaši konkrétní situaci. Máme nakontaktované i odborníky z celé ČR, kteří se v rámci hazardních her věnují různým oblastem, osoby blízké nevyjímaje. Věděl jste, že na jednoho hráče připadá osm osob blízkých, jenž jsou situací ovlivněny? Pěkný den a naberte kurz :-)
4. Prosinec 2019 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Pice (anonym)
Kurvy pojebany
9. Prosinec 2019 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jsem úplně v pici (anonym)
Totální konec uz je konec nemůžu dal
9. Prosinec 2019 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Úplně v haji (anonym)
Všechno jsem prohrál, vsechno úplně všechno
9. Prosinec 2019 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
k (anonym)
Odpověď na Kurvy pojebany
který zápas ti to pokazil?
10. Prosinec 2019 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
P9 (anonym)
Nespal neni řešení Novotný Hodonín
10. Prosinec 2019 - 8:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Piiico (anonym)
Odpověď na který zápas ti to pokazil?
Automaty vegas tipsport v píči
10. Prosinec 2019 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Ji (anonym)
Všechno je v hajzlu Byt v píči Rodina vpichu Dluhy Moc Milion + asi 400tis vsude možné, ubytovna a je to v pici
10. Prosinec 2019 - 10:55

Stránky

Přidat komentář