Reklama

Cesky penis

Jiří (Po, 14. 8. 2023 - 00:08)

Myslíte si, že to mladá žena napraví tohle? Já si to nemyslím. Když mi erekce začala haprovat, tak jsem to pak zkoušel i u mnohem mladších žen a ono to ve finále bylo naprosto stejné. Proto jsem už pak musel sáhnout po prášcích na lepší erekci.

Lopuch (Ne, 13. 8. 2023 - 07:08)

Je mi 50,mám ho 18/5 a stojí pořád. Honim 2 krát denně, akorát semeno ubiva

David (Čt, 10. 8. 2023 - 21:08)

Velký může být jak chce ale hlavně musí fungovat. I s průměrnou délkou se dá žena uspokojit není to vše jen o velikosti. Do 40 jsem neměl nikdy problém, stačilo se na jakoukoliv ženu podívat a měl jsem ho v pozoru. V poslední době však už problém mám a potřebuji s tím ho postavit hodně pomoct a někdy se to nepovede. To je pak hodně trapas pro mě. Co vám na erekci spolehlivě zabere?

Návštěvník (So, 12. 8. 2023 - 22:08)

Neporadím. Mě se staví i když k tomu není důvod. Na manželku vždy, i po ejakulaci a někdy dělám kvůli nechtěné erekci ostudu. Je mi přes padesát. Táta byl samec až do smrti.

Arnošt (So, 12. 8. 2023 - 22:08)

Mladá dívka.

Jiří (St, 16. 8. 2023 - 08:08)

Zcela určitě je v tom rozdíl, protože co já jsem zkoušel první tak mi to taky nefungovalo tak jak jsem si představoval. Díky tomu vám můžu z vlastní zkušenosti poradit vyzkoušet ardorin, já ho beru od supererekce.cz Rychle začne účinkovat a fakt dlouho taky účinkovat vydrží.

Martin (Út, 15. 8. 2023 - 10:08)

Taky jsem zkoušel, ale zatím bez úspěchu takže už jsem si tak nějak řekl, že to asi nefunguje. Nebo myslíte si, že ej třeba rozdíl v tom co si člověk koupí?

k (St, 6. 1. 2021 - 23:01)

jednou jsem se u známých na zahradě šel vyčůrat k plotu (nemočil jse přímo na něj, ale tím směrem). Vyndám ho a čůrám, koukám dolů jak to pořádně proudí a říkam si jaká je to pohodička se takhle v klídku sám za kůlnou parádně a nerušeně vychcat.Když už se to chýlilo ke konci, tak najednou zvednu hlavu a vidím, že ze sousedních záhonků na mě kouká tváří v tvář výrazně starší žena-zahrádkářka (skoro důchodkyně by se dalo říct) o které jsem neměl ani tušení že tam vůbec je, předtím jsem si jí nevšimnul. Byla za plotem přikrčená jen pár metrů přímo přede mnou, takže měla ten nejlepší možný výhled na nečekanou komedii "jak muž čůrá když ho u toho nikdo nevidí" – jak kvapně přicházím na místo činu, jak vybírám kam to pustím, jak se rozkročím (aby jako na potvoru na to viděla ještě lépe), a jak vzápětí sahám do kalhot a vytahuji penis s obnaženým žaludem, pak 1-2 vteřiny napětí než z něj začne tryskat pořádný proud a já si u toho s povzdechem ulevím, pak se různě pokouším čůrat co nejvýš, nejdál, ze strany na stranu, udělat i nějaký obrazec a celé si to krásně užívám.....a v tom zvednu hlavu a naše pohledy se střetly. Hrozný trapas. Čekal jsem že bude dělat jako že nic neviděla, ale místo toho s lehkým úsměvem jen okázale řekla: „hezký“ což vyznělo jako poděkování za to, že jsem jí tu nevědomky poskytl VIP lístky do první řady na tohle divadlo, kde hlavní roli hrál můj kašpárek, kterého navíc rovnou viděla v plné nahotě – bez kůžičky na žaludu. Nevěděl jak se teď zachovat, cítil jsem se dost trapně, beze slov se otočil víc bokem, dočůral a potupně se sklopeným zrakem odkráčel pryč.

Abe (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Penis nezajímá tolik ženy, jako spíše muže. Moje matka mne stále tvrdila, že je malý, ale doktorka jí vyvedla z omylu. Jsem normální. Potvrdily to i moje spokojené partnerky.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Ale zajímá ženy. Takovej 18/5 ideál.

Abe (So, 26. 9. 2020 - 21:09)

Samozřejmě. Ale není to u nich příčinou frustrace. Odkud znáš moje míry? Manželka se také pochlubila, že měla větší, přesto je s mým vrcholně uspokojena.

Tony (Ne, 26. 11. 2017 - 16:11)

To nějak nepěkně smrdí...tak, tak

u něko to ale není obřízka ale je to skinbacking, i když to vypadá podobně, tak to jsou dvě rozdílné věci

mnozí zastánci skinbackingu jsou odpůrci obřízky

Jan (Ne, 26. 11. 2017 - 15:11)

Mně je délka ukradená,...Hrubý a krátký je lepší jako dlouhý a tenký. Ale co má dělat chudák, který má tenkého a krátkého? Natáhnout si jazyk?

Hubert (Čt, 23. 11. 2017 - 12:11)

Všichni furt porovnavaj...To nějak nepěkně smrdí obřízkou, která do civilizovaného státu nepatří !!

Lama (Čt, 23. 11. 2017 - 12:11)

Mně je délka ukradená, souloží se mnou muž, který má délku asi 11 cm. Jenomže na šířku má přes 6 cm. A aspoň pro mne je to pro uspokojení důležitější. Měla jsem i muže s 19 cm na délku, ale byla to taková tasemnička s 2 cm v průměru. Je určo zajímavé, co na to ostatní ženy, ale jistě je to podle názoru indy vindy.

zho (Čt, 23. 11. 2017 - 11:11)

Všichni furt porovnavaj délku. Ono kdyz se nenápadně ocumuje ve sprchach, na hajzlech a tak tak je to logicky, kazdej to dělá aby měl srovnání. Pro mě ale frajer nebyl ten kdo ho měl největšího, ale kdo měl co nejvíc odkryty žalud. Dotyk žaludu s čímkoliv bylo něco co nebylo zrovna příjemný, a kdo měl zalud trvale cely venku měl muj tajny obdiv, tehdy jsem si nedovedl představit že bych to tak měl někdy mit

Petr (So, 15. 7. 2017 - 06:07)

v klidu 9,5/3,5
v erekci 16,5/4,5

baronka von Bot (St, 12. 7. 2017 - 21:07)

Ceska penis, dobra penis!

BINGO! (St, 12. 7. 2017 - 20:07)

:-D

Waltr (St, 12. 7. 2017 - 20:07)

Jsem policajt,kdyz jdu chcat...Ty budeš z mravnostního, že jo?

Reklama

Přidat komentář