Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Miluji tě Pavlo, skutečně tě miluji, si bezeslova žena mých snů, užíváš si všechny mé touhy a představy, ráno mě už bude bolet péro, budu honit a cákat celou noc, je mi to jedno! Taky konečně holka která chápe jako já, jasně že voníš krásko a jsi celá naprosto neodolatelná když si pořádně zesraná, ach můj Bože bez mála dva dny a dvě noci rozkoše a vášně v hovnech, jak neodolatelně jsi byla zesraná! Měla si hovna úplně všude!! Mrdal bych tě jako smyslů zbavený, užil bych si s tebou na max každou vteřinu, tohle je až mimo lidské prožitky a chápání, přesně takovou tě chci mít u sebe lásko! Cokoli na světě za život s takovou ženou jako ty, bezokolku bych ji dal vše co mám majetek, peníze, srdce, oddanost, celou svou zastanou existenci bych vyměnil za nekonečnou rozkoš a tu nádheru. Inspirativní filmy, no jasné! Mám jich nespočet, snad všechny a všechny bych je s tebou rád překonal co se zvrhlosti a počtu dosažených orgasmů týče. Já už letos nepotřebuji nic ani Vánoce, ty si mi je svou existencí a skutky zcela vynahradila a překonala. Cokoli na světě třeba jen za noc s tebou cokoli na světě za tvá hovna krásko! Chci aby si mě celého pěkně posrala, chci aby ses semnou podělila o svou čokoládu, řekni si jakoukoli cenu, jakoukoli podmínku a já ji položím před tebe na oltář! Konečně někdo kdo dosahuje mojí orgasmické zvrácenosti. Jsi dokonalá, dokonalá, rozumíš! Fakt jednička a za mě zdejší nová královna (sorry Kiki), ale takhle to tu ještě žádná nerozjela a já přesně po takové toužím celý život a ty to dobře víš a cely svět to musí vědět. Teď už nemám slov, mám curaka tak tvrdyho že to se nedá popsat to by se muselo vidět, budu mít nepřetržitou erekci, už to vidím a postaví se mi pokaždé jen si na tu nádheru vzpomenu a to nebude teď vůbec snadné na to pořád nemyslet. Pavla prostě vystoupila z mých snů a stala se skutečnou! Já se samou radostí zblázním!

Miriam (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Já bych se holky taky přidala,ale sama. Mně láká jako u Pavly a Kiki naplnit do do oblečení . Já se znám,když se odvážím, tak to pustím a zatlačím tak, abych to sraní všechno dostala ven a byla pokaděná co nejvíc a klidně se u toho vychčiju jako protrhlá.

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Scattere raději to ani nečti, nebo Ti odletí péro do Krkonoš.

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Já se asi zblázním. Pavlo, to je teda vrchol blaha co popisuješ. Chtěl bych zabořit můj obličej do Tvého jak ráda píšeš zesraného a voňavého zadku. Chtěl bych ho hladit, mačkat, čichat, souložit. To je hotové utrpení totok. Já Tě chci!

Dan (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Teda to je tak opravdový, já jsem dnes uz potřetí udělanej. Já z vás nemůžu,krásný,já si musím to cist znovu a znovu a za hodinu teču zase. Vy jste ďábelská stvoření. Jen dál !!!!!!!!!

Markéta (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

Zitra si užiju kakání do kalhotek. Už se na to těším...

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Zkus ty plenky, ty jsou k tomu určené.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Pořiď si raději plenky.

Markéta (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

Zitra si užiju kakání do kalhotek. Už se na to těším...

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

Určitě zopakujeme! Kluci snad tam nedáte fotopast. To by bylo fakt už moc. Když zitra tak dame echo.

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Já bych chtěl vidět pokakanou prdelku každé z krasavic a nejen vidět, pohrát si s ní nebo ji alespoń smět postříkat :). Hovno.sk by bylo fajn, ale problém je že tam přispívá 1-2 holky a 99% kluků, což mě absolutně nezajímá. Já jedu jen a jen holky!

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Třeba pokakanou prdelku Kiki bych rád viděl. Asi bych se uhonil. Teda holky, vy s námi cvičíte..

Kikina (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

Já budu mít zkakaný zadeček až zase o víkendu. Zítra budu muset kakat na záchodě budu celý den v práci to se nedá nic dělat. V sobotu si to ovšem vynahradím :0)

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Existuje stránka hovno.sk kde můžete své kakání anonymně zveřejnit milá děvčata..že ano chlapci?!

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

A nebo u tří zoufalců ..

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Teď jsem mimo mísu . Zoufakyň spíš...

Kikina (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Asi by se tohle vlákno mělo přejmenovat na : kde jste se naposledy vykakali :0)

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Já už tu dnes honím po páté, už nemám co stříkat :o holky ste fantastické, Nikolko je to správně někde mezi Mikulovicemi a Kadaní? Taky dost daleko, ale už podstatně blíž :) WOW, kakání dvou krasavic na sobě, to bych se zbláznil, ano ano, připojuji se ke klukům, s úctou bych postříkal vaše krásná hovínka :-* i si s nima udělal selfie, nebo mé klády s vaší čokoládou. Vy mě zabijete, uplně mi v klacku pulzuje, tohle je euforie nepopsatelná. Jste naše čokoládové Bohyně!

Aneta (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Kakala jsem. Doma do nočníku. Chtělo se mi i na malou a čůrala jsem nejprve hodně a byl z poloviny plný moče, tlačila jsem, chtěla jsem šíleně kakat ,nešlo to, tlačila jsem víc ,byla jsem plná hovínkem,ale nešlo to. Tlačila jsem až jsem měla slzy v očích a snad 5 minut trvalo než se moje hovínko dalo do pohybu. Měla jsem nočník pod sebou a celá dlouhá velká šiška ho naplnila. A pak ještě jedna. Byla jsem vyčerpaná,ale vykakaná velkým hovínkem.

Martin (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Anetko,já jsem pomokřil tvé kakání mým bělavým pramínkem až do úplného vystříkání do poslední kapičky. Boží!!!

Reklama

Přidat komentář