Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Existuje stránka hovno.sk kde můžete své kakání anonymně zveřejnit milá děvčata..že ano chlapci?!

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

A nebo u tří zoufalců ..

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Teď jsem mimo mísu . Zoufakyň spíš...

Kikina (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Asi by se tohle vlákno mělo přejmenovat na : kde jste se naposledy vykakali :0)

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Já už tu dnes honím po páté, už nemám co stříkat :o holky ste fantastické, Nikolko je to správně někde mezi Mikulovicemi a Kadaní? Taky dost daleko, ale už podstatně blíž :) WOW, kakání dvou krasavic na sobě, to bych se zbláznil, ano ano, připojuji se ke klukům, s úctou bych postříkal vaše krásná hovínka :-* i si s nima udělal selfie, nebo mé klády s vaší čokoládou. Vy mě zabijete, uplně mi v klacku pulzuje, tohle je euforie nepopsatelná. Jste naše čokoládové Bohyně!

Aneta (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Kakala jsem. Doma do nočníku. Chtělo se mi i na malou a čůrala jsem nejprve hodně a byl z poloviny plný moče, tlačila jsem, chtěla jsem šíleně kakat ,nešlo to, tlačila jsem víc ,byla jsem plná hovínkem,ale nešlo to. Tlačila jsem až jsem měla slzy v očích a snad 5 minut trvalo než se moje hovínko dalo do pohybu. Měla jsem nočník pod sebou a celá dlouhá velká šiška ho naplnila. A pak ještě jedna. Byla jsem vyčerpaná,ale vykakaná velkým hovínkem.

Martin (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Anetko,já jsem pomokřil tvé kakání mým bělavým pramínkem až do úplného vystříkání do poslední kapičky. Boží!!!

Honič (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

Já jsem se vystříkal už v půlce toho čtení Nikolo. Proč nejste blíž? Ja bych tam dojel a u vašich hovínek se udělal znovu,ale je to 140 kilometrů. Já z toho nemůžu. Příště přijedu,dnes to nejde.

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

Kamarádka nemohla vydržet,celá bledá a tak jsem ji hned táhla za ruku pryč z cesty. Já měla taky plný zadek,jen se vykadit,ale ona na tom byla viditelně hůř. Doběhly jsme skoro až k řece,ona že už to nevydrží,na místě stáhla kalhoty a silonky a okamžitě z ní rychle vylezlo dlouhý hovínko ale to nebylo vše,pak šlo další a taky pak kadila průjem až to vystříklo tak,že proudem pokadila strom za sebou,protože kadila vic se zadečkem nahoře. Mně se ale chtělo když jsem jí viděla taky čím dál víc a navíc ještě šíleně čůrat a tak jsem rychle jak dokakala nastavila zadeček nad její hovínko a už to šlo okamžitě taky,ale já měla řidší šišky a šly strašně rychle ven až jsem na její hovínko nakadila velkou kašovitou až tekutou hromádku a hned jsem u toho čůrala tak vydatně,že to celý kakání bylo plné mým čůráním a pipina se mohla uchcat z plného močáku. Kámoška asi čůrala taky,ale méně,viděla jsem jak jí to teče jen málo,ale za to její hovínko bylo veliký a průjem navíc. Ona mi řekla,že to bylo maximální,že jsem kadila hned po stažení kalhotek skoro proudem,a hodně vydatně. Já ji zase,že sice měla ze začátku pevný hovìnko,ale už šlo ven hned jak stáhla kalhotky. Ona mi potvrdila že začala nekontrolovatelně kadit jak se zastavila na místě a proto rychle stáhla kalhoty a všechno a stihla to. Kdyby to mělo být řidší jako u mně tak by musela jít s kalhotkama dolů ještě dřív nebo by to bylo všechno v nich a to by byla ostuda.
Hovínka jsou ponechána. 50.38.44 N 13.23.18 E

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 14:11)

Wow Boží! Škoda že to mám přes celour republiku, no super hra holky ne? Budeme v ní pokračovat doufám, až se vyláká nějaká kráska v mém okolí ihned to vyrazím zkontrolovat. Milujeme vás děvčata, kakejte pro nás, dělá nám to mooooc dobře. A jak píše Tomáš, před lety sem chodil na live webcam chat s jednou divoškou z Panamu, jako nechával jsem za to sledování tisíce korun, to prostě nešlo se odtrhnout když si hrála a byla pořádně rozdělaná a začala i kakat tak si jen zíral a honil jako smyslů zbavený, úplná hypnóza rozkoší.

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 14:11)

Já tam chodím do dnes už několik let. Jenže ono je rozdíl, když to ty holky dělají vyloženě pro peníze i za cenu toho, že se jim to třeba ani nelíbí, a nebo to někdo dělá i pro vlastní zážitek. Je to ale aspoň částečná náplast. S tím se prostě člověk narodí, a je v tom zakletý pí celý život. Je to trojtá extáze, první fáze je vzrušení při pomyšlení a nedočkavosti kdy si to celé plánujeme, druhé vzrušení je při samotném aktu a třetí při zpětné vzpomínce na to jak to bylo báječné když to proběhlo. Jak rád bych hladil pokakanou prdelku..

Tomáš (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Je to fakt nápor, přesně jak popisují kluci. Mě by snad stačila i slečna či paní na hrátky po webce. Klidně za jakoukoliv cenu, to už se fakt nedá vydržet. Můžu si koupit téměř cokoliv, ale to o čem sním už od puberty je prostě nedosažitelné. Miluji vás pokakandy moje. Všechny vás miluji.

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Jdeme a budeme kakat. Já už musím teda dost,kamoška taky.

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

V těch souřadnicích asi chybí tečky, dal jsem 50.9602N 15.249533E jsou to Jindřichovice pod Smrkem? Deleko na severu :) pokud ano kdo se tam vypraví zkontrolovat případně pohonit?

Jana (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Ano j.p.sm

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 11:11)

Tak my taky ty naše hovínka nezahrabem a dáme souřadnice. To je super bingo. Zatím držíme.

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Taky jsem to nevydržel, přiznávám se, už dnes podruhé, musím si zakázat sem chodit asi, kdykoli sem nakouknu tak neodejdu dokud nestříkám...tohle je naprostý ráj...a mimochodem boží video MKPD, musím ocenit jak moc šikovná rajcovní a neodolatelná je ta slečna na něm :) samozřejmě bych ji okamžitě taky chtěl mít v posteli, to dá rozum!

Jana (St, 27. 11. 2019 - 11:11)

Vykakala jsem velký hovínko,tlustou šišku a trochu tekutýho,souřadnice 509602N 15249533E,za odstaveným valníkem. Jana,blondýnka, drobná,štíhlá,modrozelené oči,kalhoty,silonky a bìlý kalhotky ,plný boty, noha 5,5 ,kakání dost urgentní,zpočátku silně tlačila,ale rychle se to pak rozjelo ven a za pár vteřin další tlak do zadečku a rychle ven řidší až tekutý. Hovìnko nechávám nepřikryté. Čurání vydatně ale až po vykadění prvního hovínka.

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

kldině at me vyhodi z práce, ja to nevydržím, nevydržím to!

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

https://thisvid.com/videos/ridding-shitty-dildo/ Tak a dost, chtěl jsem honit až odpoledne až přijdu domů z práce, no nezvládl jsem to...takhle si to užíváte holky? Takhle? Chci takovou úžasnou sexy hravou slečnu mít taky doma v posteli, já to nezvládl, sedím v práci za stolem, nejsem tu sám, ale už jsem to nevydržel, normálně jsem si ho pod stolem na tajňačku vyhonil a zestříkal i koberec, teĎka to roztírám podrážkou aby to nešlo poznat. Co setu děje nemůže žádný kluk vydržet, to nejde...

Reklama

Přidat komentář