Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Pozor aby si se nestal tzn. tichej náci. Nácistů nebylo mnoho, těch aktivních členů, ale těch co pohrdali komunisty, co se vysmívali demokratům, co pasivně mlčeli a pracovali pro nacisty, těch byla ta mlčící většina.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Tichej náci nebo bílej žid, to je jedno, všichni kolaborovali a patří je pověsit!

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

takže ty zde voláš po věšení Židů?...§§§§§No ale tohle je již na Policii ČR

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

nacista že jako pohrdal komunisty?!...Ty jsi ale pako!...Mám opět dodat odkazy jak s nácista s komunisty před válkou kolaboroval?

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Paďoure,chceš parkovat na hrobech hrdinů svých předků?!

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

...mňo...tak já teda památku oběti ruské okupace v roce 1968 ctím....Zastřelení,přejetí tankem,nákladním autem na silnici,..a tak...včetně dětí pod 15 rok....Chudáci svobodomyslní mladí lidé

Rakato (St, 27. 11. 2019 - 14:11)

Mladých z roku 1968 je škoda, ale je fakt, že americkému bělochovi by se nic podobného nestalo, protože jeho instinkt by mu řekl, že když máš před sebou agresivně naladěného ozbrojence, je třeba mu ve všem vyhovět. To je výhoda života mezi ozbrojenými negerskými gangy. Jenže hloupí Pražáci, místo aby tankistům ukázali, jde má sídlo zrádné KSČ, jen hrozili pěstičkami a nechali si rozstřílet muzeum.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Koněv potlačil naci-vzpouru v Maďarsku, prý...Jestli pomáhal jen dobře, bojovali ještě před 20(1943-1963) lety po boku Hitlera u Stalingradu, moře mrtvých a také se nešanovali střílet do lidí...

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

za 2 WW Koněv hrdina osvoboditel...po 2 WW okupant a válečný zločinec...Jo a pokud se jedná o idol,tak třeba takový Žukov,anebo Chruščov,který velel obraně Stalingradu jsou na tom lépe...Tam není nezatížená minulost,pouze ryze čistý antifašistický postoj.Hlavně díky Chruščov se obrana Stalingradu vzmohla ...Rus věděl,že vede spravedlivou válku a bránil svou vlast.Země Osy a jejich voják jako okupant věděl,že vede nespravedlivou válku a proto to měl spočítané....No a ještě ti obyčejní vojáci všech protinacistických armád ,jako je Americká,Brit taky srdnatě bojoval a podzemní odboj po celé okupované Evropě,všechno hrdinové bez rozdílu

Rakato (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Pravda, Rus vedl spravedlivou válku na obranu zrůdné komunistické ideologie, ve jménu které vyvraždil milióny vlastních lidí. Už si dej konečně ty souvislosti dohromady.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

hele...Nacista napadl Rusko a jakkoli se jednalo o dvě totalitní ideologie,Rus byl ten kdo musel ze začátku války bránit svou vlast.Zde je řeč hlavně o těch milionech lidí,kterým bylo ukřivděno.Anebo snad to bylo Rusko,které začalo světovou válku tím,že napadlo jako první Německo?..Mě je Stalinův komunizmus naprosto ukradený,ale zde je řeč hlavně o těch milionech lidí,kterým nacista ublížil a s tím nemá žádná ideologie nic společného.Tam se jednalo o naprosto obyčejné lidi a těm bylo krutě ublíženo...uvažuj.Ještě co se týče těch souvislostí ...já bych si je dal dohromady velice rád,jenže já jsem před táhnoucí idoly no...Koněv je nějak nesplňuje,ale třeba Žukov ano a obyčejní vojáci CA naprosto všichni bez rozdílu.Ještě co se týče těch vlasovců,tak já přece udal jasné odkazy na jejich kolaboraci s SS,gestapem a jejich vraždění Židů.Nemysli si,že se jednalo pouze o nějaké 3 odkazy,které jsem jako náhodou vyhledal a doložil na netu....tam se vraždilo a mučilo všude!Kam noha banderovce ,vlasovce vztoupila,tam tekla židovská krev a takový vlasovec byl zapálený nacista.Nenáviděl Židy a nenáviděl SSSR,ostatně od golodmoru neuplynulo ani 10 let .Jenže on byl hlavně antisemita a antisemitizmus mají Ukrajinci tak nějak v tradici.No...utrhl se ze řetězu a jak jsi správně napsal,zvolil satana.Já jsem jednoznačně proti stavění pomníku těmto ...když již teda pomník,tak klidně nějakému americkému generálu,nebo prostému vojínu jedno od kud...ale nacistickým kolaborantům?

Rakato (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Já to beru tak, že jak Němci, tak i Rusové se chovali v třicátých letech jako magoři a civilizovaným národům mohlo být jedno, zda se sebou válčili, nebo spíše z toho mohli mít radost, že se vybíjejí dvě totality. Konečně - vždyť to byl od začátku plán západní Evropy a USA, aby Němci napadli Rusko. Takže byli v šoku, když Němci nejprve, před útokem na SSSR, zabrali západní Evropu. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jistě, Rusové byli napadení, ale to nemění nic na tom, že to byly stejné čubiny jako Němci, když s nimi uzavřeli Molotovův pakt. Nakonec svět díky napadení Němci uznal, že SSSR byl v právu při vyhánění Němců vtrhnout až do střední Evropy, přiklepl mu ji celou kromě Rakouska, a z toho se odvíjelo naše poválečné neštěstí. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Právo neprávo, koho to zajímá. Američany to nezajímá ani dnes - klidně vyslali na území suverénní Sýrie své vycvikové parchanty a cvičili na jejím uzemí gerilu proti zákonné vládě. A to je jen jeden příklad z mnoha. Takže se nedojímej odporem k vlasovcům - prohráli a jejich zločiny jsou podrobně zdokumetovány, zatímco zločiny vítězů zameteny pod koberec. Dojímej se zparchantělou zákeřnou politikou USA, které skoro všichni na světě nesnáší, protože strkají svůj arogantní rypák všude.

Jedovatej (Čt, 28. 11. 2019 - 03:11)

Velký překvapení, Jahodovej... souhlas s tvým textem "Nacista napadl Rusko a jakkoli se jednalo o dvě totalitní ideologie,Rus byl ten kdo musel ze začátku války bránit svou vlast." Vobávám se, že Rakato poněkud ulít, když napsal: "Pravda, Rus vedl spravedlivou válku na obranu zrůdné komunistické ideologie, ve jménu které vyvraždil milióny vlastních lidí." --- A s těma Vlasovcema je to taky dost vošidný... jakoby nějakej magor naházel do vody spoustu malejch dětí, který se utopěj, pak skočil pro to poslední, a zachránil ho - to přece není žádnej zachránce, ale sprostej vrah...

Shabbatot-Jahoda (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

Vlasovec ale pak vraždil a kolaboroval s SS a gestapem,dokonce na to měl i zvláštní jednotky pro potírání odboje a partizánů
..... je pravda, že si třeba zachránil holý život kolaborací... jenže pak se choval jak zločinec a dělal to rád a dělal to dobrovolně
Jo a Aladin mě již vadí,jak do všeho strká sijonisty!!!!

Jedovatej (Čt, 28. 11. 2019 - 05:11)

Možná jsme si nerozuměli, Jahodovej, ale podle mýho to vidíme stejně, takže "... jakoby nějakej magor naházel do vody spoustu malejch dětí, který se utopěj, pak skočil pro to poslední, a zachránil ho - to přece není žádnej zachránce, ale sprostej vrah..." je to samý, jako to tvý teď "Vlasovec ale pak vraždil a kolaboroval s SS a gestapem,..." a vše má bejt vodpuštěný a sluníčkový, že se V Praze na pár dnů Vlasovec vobrátil proti Němcům? Nešlo spíš vo to, dostat se raději do americkýho, než do ruskýho zajetí? Tam by se asi se zrádcema moc nemazali...

Rakato (Čt, 28. 11. 2019 - 14:11)

Neříkám, že i vlasovci nebyli vrazi. Ale to byli i Rusové z Rudé armády, když k nám přitáhli. Kolikrát si spletli dobrého Čecha s nacistickým Němcem a zabili ho. Ale Rusové u nás pomníky mají. Konečně jejich vraždění nevinných německých civilistů je všeobecně známé. Takže si tady nehrajme na svatozář a spravedlivé si řekneme, že pomníkem vyjadřujeme politický postoj, a ten v Řeporyjích je takový, že si chceme kopnout do Rusů. --------------------- Úplně také ignorujeme fakt, že i vrah přestává být vrahem, když si odpyká trest a udělají mu výmaz, že státní agenti mnoha zemí zabíjejí z politických důvodu všude po světě, že plno známých nepotrestáných vrahů chodí mezi námi - to jsou všichni ti, kteří vyklouzli kvůli zvrzané práci policie či právní chybě. I ti mohou dostat pomník, pokud udělají něco tak velkolepého jako bylo osvobození Prahy. Svět není černobílý.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

ani Američan vlasovce nechtěl.Pokud je mě známo,tak Vlasov se do amerického zajetí dostal a Američané se ho rádi zbavili a předali Rusům....Ani nyní nemají vlasovci,pokud ještě žijí v USA vystaráno,Amerika zrušila důchody všem dosud žijícím nacistům v USA.Nedávno to vyšlo...jinak máš pravdu a v tomto s tebou Jedovatej naprosto souhlasím a to ve všem...tam byla mohutná a dobrovolná spolupráce a ochota se spolupodílet na válečných zločinech.Já Jahoda,pokud by Praha postavila těmto kolaborantům pomník a šel bych kolem něj,tak bych si odplivl.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Já ho zítra vygoogluju, toho šéfa americké rozvědky a zakladatele CIA, který v r. 1936 už věděl že musí být II. světová. Nacisté i komunisti byli extrém a kousli se do sebe.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Jsem mezi znalci a žádnými googlisty na poslední chvíli, takže jsem si "vzpoměl", že ten chytrý muž co předpovědlě nevyhnutelnosti II. světové po znalosti situace všech později válčících strany byl William J. Donovan, pověřený Rooseweltem k založení CIA, ale nechci se tady vysí*at již jak včera, na to už přece nemám věk, nejsem mlíčnák, ale ani starý pardál, duchem mlád, tělem již v pubertě těžko. Mimochodem, tyhle revoluce jako ta Československá řízená SSM pobačka v Praze, zřejmě bylo něco podobného jako Kontras v JIžní americe, parta Karlínských hochů v čele s Gotwaldem v únoru 48,Jakeš byl stratég jak h.uvno a to SSM v Praze si udělalo mrtvého studenta Šmída, protože se chystalo na převzetí moci mladými kádry a pomohl jim v tom zřejmě celkem zručný stratég a profík Lorenz, šef STB, který rozhodl, že zakročovat se nebude proti demonstrantům silou,ty vodní děla, ty obušky, to bylo vlastně "být na straně těch SSM demonstrantů," protože armáda ta tedy nesměla (Gorbačev řekl, že pokud zakročí, tak zakročí Ruská armáda proti české...)měla zakročit ale lidové milice co už zakročili 1969 a byli to zkušení venkovští bijci byli shromážděni před Prahou ale nedostali od Pražské SSM povolení vstupu, kdyby se začly rabovat výlohy a obchody.

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

hmm....naci -vzpoura v Madarsku potlačena Koněvem...já si myslím,že tohle je normálně na mezinárodní soud v Haagu a dání na seznam válečných zločinů....A co Afganistan v 78 roce?Taky naci-povstání?...Ale to již "osvoboditelům " tak snadno neprošlo,tam teda ne.

Reklama

Přidat komentář