Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

kldině at me vyhodi z práce, ja to nevydržím, nevydržím to!

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

https://thisvid.com/videos/ridding-shitty-dildo/ Tak a dost, chtěl jsem honit až odpoledne až přijdu domů z práce, no nezvládl jsem to...takhle si to užíváte holky? Takhle? Chci takovou úžasnou sexy hravou slečnu mít taky doma v posteli, já to nezvládl, sedím v práci za stolem, nejsem tu sám, ale už jsem to nevydržel, normálně jsem si ho pod stolem na tajňačku vyhonil a zestříkal i koberec, teĎka to roztírám podrážkou aby to nešlo poznat. Co setu děje nemůže žádný kluk vydržet, to nejde...

Nikola (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Tak holky,my jsme s kamarádkou pripravený. Držíme to v sobě od rana a tak zatím to neni akutní,ale vykakáme se cestou na bus v tom lesíku. Taky dáme vědět.

Aneta (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Jo ted jsem si všimla nejsem ta stejná Aneta, ale taky jsem Aneta, kdyby někdo nevěděl jsme tu asi 2

Aneta (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

No teda, narazila jsem tady náhodou tedka ráno a jsem akorát sama doma a pěkně plná, asi to taky vyzkouším a pekně se poseru, najdu nějaký starý kalhotky a gatě co můžu zničit a zaseru se jak malá holka, tak co kluci, je tu nějaký tatínek co by pak naplácal neposlušný holce na zadělanou prdelku? Aneta 20 štíhlá blond zeleny očka, menší zadeček ale zeseru se z něj moc, už se těším, dám pak vědět jak jsem si to užila.

Aneta (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Jo budu kadit a dám zv.

MPKD-milovník … (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Už se těším, až zde odpoledne ukrutně zahoním, včera jsem si tu jen pročítal a z ničeho nic začal samovolně stříkat :o

Scatter (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

Já píšu totéž, já bych dal cokoli za vztah nebo pár chvil s pokakanou holkou, každá mě může kontaktovat na [email protected], jsem dobře situovaný poměrně vlivný a schopný muž, dokáži naoplátku zařídit nebo dát takřka cokoli myslitelného, naprosto rozumím zdejším klukům, jen mám pocit, že holky stále dost dobře nerozumí nám. Tohle je prostě nejvíc, vidět holku kakat nebo si to s ní užít a uplně nejvíc je milovat se s posranou holkou, vlastně uplně vše co je spojeno nějak s holkama a kakáním je nejvíc. Naprosto nás to dostává a drtí, člověk sem jen na koukne a v trenkách má okamžitě naprosto nepředstavitelnou erekci, tohle dává mnohem víc než jakkékoli běžné erotické představy, je nás to schopné vybičovat až k úplnému maximu mužských možností. Čekám tu netrpělivě na pokračování od Pavly, nemohl jsem z toho ani spát jak jsem z ní byl hotovej, celou noc mi stál a pořád sem na to musel myslet, je to jako droga, víc než droga, naprosto nás svým kakáním můžete ovládat! Klidně se spojím i schlapci tady za stejným účelem, můžeme zosnovat nějakou hru nebo cokoli, kterou s námi mohou holky hrát. Určitě tu kakají i nejaké princezny tak hezky i v našem okolí. Možná by pro začátek stačilo i vykakat někde krásné hovínko a nechat nám u něj vzkaz a gps souřadnice, to je snad to nejmenší, ale rozhodně by i tohle dost mužů tady potěšilo, cestovat po čokoládové stezce našich krasavic a tajných lásek, obdivovat jejich nadílku, postříkat ji a představovat si jak krásná dívčí prdelka ji pro nás zanechala :). Naživo Vás chceme vidět kakat a užívat si to s váma holky, chápu je to asi těžké stále pořád, ale jednou se muži vzbouříme a budeme to po vás nekompromisně vyžadovat, nedá se s tím žít, když nám odpíráte takovou rozkoš i nádheru. Už za ty vaše krásné příspěvky tady bychom vás rády zlíbali od hlavy k patě a zahrnuli vás naší pozorností a zlatem, určitě jsme připraveni dát vám naše srdce za vaše krásné kakání :-* lásky naše.

Pavla (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

Pokračování pro Scattera i případné další zájemce. Zkusím navázat a trochu připomenout. Poté co jsem zesraná (promiňte že to slovo pořád užívám, ale ono mě neskutečně vzrušuje) a prochcaná prospala celou noc a ráno jsem se probudila do mokrého, řešila jsem jak dál, protože jsem si chvíle rozkoše chtěla protáhnout na celý včerejší den. Přes posrané oblečení jsem si natahla nové silonky, kalhotky a leginy, jen kozačky jsem natahla zaprasené. Dlouho jsem ale bílá nezůstala, protože spodní hnědé vrstvy rychle prosákly. Po bohaté snídani jsem hned přistoupila k dílu a znova se pořádně zesrala. Teplo a mazlavo se mi krásně rozlévalo pod zadečkem a já si ho s rozkoší rozpatlávala na pičku a další obvyklá místa. Jak jsem psala minule, cítila jsem se neskztečně zvrhle, ale šťastně a chtěla jsem ten pocit prodloužit až jak jen to půjde. Abych byla odvážnější trochu jsem pila, takže k polednímu jsem už byla lehce opilá o to odvážnější věci mě napadali a měla jsem pocit, že nesmrdím, ale krásně voním. A tady je začátek pokračování včerejšího příběhu. Udělala jsem si neskromný oběd a pod vlivem alkoholu jsem si řekla, že ho do sebe prostě nasoukám i kdybych se měla třeba pozvracet. Jak jinak si vyrobit zdroj rozkoše? Si ce to trvalo skoro hodinu, ale s břichemn naplněným k prasknutí jsem se svalila do křesla - a usnula. A to bylo dobře. Asi ještě únava z cesty, alkohol a plné břicho způsobily, že jsem se probudila až v podvečer. Když jsem otevřela oči, nevěřícně jsem na sebe koukala. Seděla nebo spíše ležela jsem v hovnech, která prosákla přes silonky a leginy. Pohled do zrcadla na zesranou holku mě hned vzrušil a okamžitě jsem chtěla pokračovat v rozkoši. Nejdřív jsem rukama z křesla nabrala vyteklá hovna a vrátila je zpět na leginy, triko a kozačky. Pak jsem se zkoumala, jestli jsem připravená na večerní dávku, když jsem tu polední trapně prospala. Otevřela jsem si novou láhev vína a pořádně se napila. Alkohol začal působit poměrně rychle a byla jsem připravená dovést dnešní mazlavé dobrodužství do konce. Usadila jsem se zpátky do zapraseného křesla a pustila si své oblíbené inspirační filmy a čekala až to na mě přijde. Jenom malou odbočku. Jeden z těch filmů je o tom, jak si sympatická blondýna v červených síťovaných punčochách plní vaginu a snad i dělohu obrovskou hromadou hoven. To bych chtěla hrozně moc zkusit, protože mě ten film hodně rajcuje, ale mám strach abych si něco neudělala. Ale zpět. Trvalo to ještě asi hodinu než se prdelka ozvala. Byla jsem už tak zesraná, že už nemělo smysl zůstat v křesle v mé obvyklé poloze a čekat až se mi na leginách udělá horká boule. Říkala jsem si, že dneska večer to udělám ve stoje. Roztahla jsem pořádně nohy a trochu přidřepla.Zatlačila. K mé létosti jsem se nejdřiv pochcala až byla pode mnou loužička, ale pak to přišlo. Ucítila jsem jak se svěrač pomalu otevírá. Byla jsem zase v sedmém nebi a pokošela se ten okamžik rozkoše co nejvíce prodloužit. Přestala jsem tlačit a hovínko se poslušně vrátilo zpět. Tak jsem to udělala asi třikrát, pak mě ale vzrušení nekontrolovatelně ovládlo a nechala jsem prdelku aby svou práci dokončila. Proud hoven se mi okamžitě rozlil do silonek a ucítila jsem znovu tu neodolatelnou vůni pro někoho odpudivý smrad čerstvého hovna. Jsem zvrhlá já vím, ale co s tím mám dělat. Boule na silonkách byla opravdu velká a tak jsem si rozkoší pomalu sedla zpátky do křesla a nechala prdelku zapadnout do té horké nádhery. Ani jsem nemusela masturbovat a udělala jsem se. A to je asi konec včerejšího příběhu. Zůstala jsem zesraná až do dnešního rána a prospala tak v hovnech druhou noc. A jak je to pokaždé, když jsem se vystřízlivělá ráno probudila, strašně jsem se za sebe styděla. Chtěla jsem být zase čistá. Rychle do sprchy, všechno svléknout a vyhodit, jen kozačky podstoupily očistnou kůru. A tak je to se mnou. Zase budu muset chvíli počkat až to na mě přijde. Přeju všem pokakandám a pokakánkům stejně vzrušující zážitky jako prožívám já.

Aneta (Út, 26. 11. 2019 - 22:11)

Když to čtu,tak to tedy zkusím taky zítra do spoďár a silonek nebo venku. Nevím ještě. S holkou bych to dala,ale s jedinou,protože jsme už jednou kakaly a to najednou letos v létě ale nejdřív to zkusím sama.To společné kakání s ní nebylo plánovaný, jí se chtělo a mně taky. Zašly jsme za boudu a ona byla hned a mně to šlo taky ale pomaleji ale seděly jsme naproti sobě a nebylo nám to blbý. Kluci - s klukem ani náhodou to bych se styděla ukrutně.

Tomáš (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Ach jo, dal bych vše na světě zažít alespoň jednu chvíli s pokakanou holčinou. Já už z těch příspěvků ani pořádně nespím. Od puberty nesním o ničem jiném. Děvčata pokud se mezi vámi najde alespoň jedna, kterou bych na oplátku mohl jakkoliv rozmazlovat, dejte mi prosím vědět, i když v to nevěřím. Chci vás přebalovat, hladit po pokakaném zadečku, cítit vaší vůni..

Scatter (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Co tak holkám nabídnout aby ukázali jak kakají a mi mohli alespoň pohonit? Vždyť to musí jít slyšet až k nim jak nám z nich hučí v kládě...

Nikola (Út, 26. 11. 2019 - 18:11)

Jsme se domluvily s kámoškou,že zítra se zase vykakáme spolu. Jestli se nám bude chtít. Já to teda budu držet od rána a ona že prý taky. Kdyby to už jedné nešlo vydržet, tak se ulejeme z hodiny na WC a zaběhneme sem, to je tak 5 minut a když to vydržíme, tak to uděláme pak cestou domů. To je dobrodružný , obě už nemáme před sebou zábrany a každá může koukat na tu při kakání druhou jak chce. Silný kafe,ale pecka!

Nikola (Út, 26. 11. 2019 - 18:11)

Jsme se domluvily s kámoškou,že zítra se zase vykakáme spolu. Jestli se nám bude chtít. Já to teda budu držet od rána a ona že prý taky. Kdyby to už jedné nešlo vydržet, tak se ulejeme z hodiny na WC a zaběhneme sem, to je tak 5 minut a když to vydržíme, tak to uděláme pak cestou domů. To je dobrodružný , obě už nemáme před sebou zábrany a každá může koukat na tu při kakání druhou jak chce. Silný kafe,ale pecka!

Martin (Út, 26. 11. 2019 - 16:11)

Já taky. Už i včera.Si to čtu opakovaně. Nádherné! Asi to ze sebe dostanu ještě.

Martina (Út, 26. 11. 2019 - 14:11)

Jsem vykaděná. Sice bez kamarádky,ale měla jsem takovou touhu,že jsem šla tam k lesu,kde jsme spolu kakaly minule a našla její místo, kde ona kadila to velký hovínko jak jí moc nešlo. Bylo zahrabaný a já jsem měla velkou potřebu se vykakat právě na místě jako kakala ona. Tady nikdo nechodí a tak jsem v klidu stáhla kalhoty a punčocháče s kalhotkama a dřepla si a vůbec jsem netlačila a nechala hovínku volný průběh. První co šlo bylo čůrání a hned byla pode mnou mokré listí a jehličí, Hovínko se hned tlačilo samo ven,ale bez mého tlačení šlo pomaličku a já si to užívala, najednou se ale samo zrychlilo a vyšlohned celý ven a já ještě kadila průjem a jen to ze mně vytékalo po chvilkách a stále jsem netlačila a nechala to vytékat a pak už to bylo hotový. Prdelku jsem si utřela toaletním papírem,který jsem si s sebou vzala z domova a teď budu plánovat to pokakání a nechat ho na sobě do rána na zadečku. To by mně taky lákalo hodně.

Honič (Út, 26. 11. 2019 - 15:11)

Martino tys tlačila hovínko a já se udělal z tebe. Já tě chci s kakáním. Já chi s tebou kakat. To jeBoží. Já nemůžu

Kikina (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

A mám tady ještě jednu kakací situaci jejíž nepřímou aktérkou nebo spíš svědkyní jsem letos v létě byla. Jela jsem autobusem z práce domů a spolu se mnou tam jela i holka tak 15 16 let byla celá nervózní bledá kroutila se a držela za bříško. Jako zkušená jsem hned poznala co má asi za problém a byla jsem natolik zaujatá a zvědavá jak to s ní dopadne že jsem i přejela svou zastávku a vystoupila spolu s ní o dvě stanice dál. Asi už chudák fakt hrozně moc musela protože vyběhla z autobusu jenom za prosklenou krytou zastávku tam si dřepla a nad trávníkem rychle zvedla sukýnku a stáhla kalhotky a už jí to ze zadečku pěkně lítalo fakt masivní průjem. Bylo na ní prakticky ze všech stran vidět ale to jí bylo asi jedno. Na zastávce byli nějaký lidi ale všichni dělali že nic nevidí nebo nechtějí vidět. To já se dívala dobře vykakala toho fakt hodně a asi neměla nic na utření zadečku protože hned bleskově natáhla kalhotky a koukala odtamtud co nejrychleji zmizet. Takže domů asi v čistých kalhotkách nedošla ale aspoň zabránila nejhoršímu já pak to průjmové naděleni co tam po ní zůstalo musela osobně zkontrolovat no a kdyby to teda pustila do kalhotek tak by asi byla strašně zkakaná. Stát se jí to v tom autobuse tak polovina z toho by skončila na podlaze protože to by žádné kalhotky na světě nepobraly a jak bylo velké teplo tak neměla ani silonky jenom krátkou sukýnku a kalhotky ale takový trapas bych teda nikomu nepřála. Já jí fandila aby to zvládla ale zase teda dostalo mě že to vyřešila až takhle radikálně jako vykakat se za bílého dne prakticky před lidmi u autobusové zastávky to teda chce hodně velkou odvahu. Já bych to nedala v tomhle to mám stejně jako Markéta a stud by mi to prostě nedovolil. Takže kdybych se v takové situaci ocitla já tak by to na sto procent dopadlo tak že bych se pokakala. Těžko říct co je větší ostuda jestli kakat před lidmi nebo se zkakat před lidmi :0) toť otázka...

Kikina (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

Teda tady to jede holky brzděte nebo se kluci uhoni k smrti :0) hlavně Markétka to umí tak pěkně popsat. Marky zkus to někdy vyšperkovat tím že se pokakáš a pak v tom budeš spát až do rána je to moc fajn pocit. Já to takhle praktikuju i když můžu bohužel jenom o víkendech. Každopádně dneska už mám na zbytek dne volno a od neděle zase spořím a tak uhodne někdo co budu dneska dělat? :0)

Scatter (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

Miluji tě Pavlo, miluji tě! Udělám s eněkolikrát za sebou tohle je masakr! Si žena mých snů!!! Dal bych cokoli za ženu jako ty nádherná kočko!! Ustříkám se k smrti!! Tvůj příspěvek je to nejlepší co jsem tu četl snad za celou dobu!!! Jsem uplně v rauši z tebe :-****

Reklama

Přidat komentář