Reklama

onanie kluků

Jana (Út, 26. 11. 2019 - 08:11)

Když začínal můj syn s onanií tak se hodně styděl a schovával se. Dnes už je v pohodě a onanuje kdykoliv a kdekoliv.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 08:11)

A před tebou taky

Judita (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Syn s tím začal asi v deseti, tedy nejprve poluce a po krátké době již onanie. Teď má 13 a dva měsíce a nemyslí snad na nic jiného, než na to dělat si dobře. Jeho myšlenky se pořád točí jenom kolem sexu. Beru to jak to je, protože ani já jsem v době svého dospívání nebyla o mnoho jiná. Taky jsem pořád myslela jen na to jedno. Takže synátor je, jak vidět, po mně.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 00:11)

To je krásný když to tak beres,to mu pomoz mu vyhonit....

Judita (Út, 26. 11. 2019 - 01:11)

On si se svým uspokojováním velmi dobře poradí sám. Někdy mám možnost jej při tom potají sledovat a byla jsem až šokována, co všechno v těch svých letech zná a provádí.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 08:11)

A líbí se ti to

Judita (Út, 26. 11. 2019 - 09:11)

Jsme se synem přes pět let sami a každý se tomu diví. Na svých 33 jsem, jak říkají, kočka. Jsem ale Bi a zatím mě nějaký vztah s mužem neláká. Navíc, najít nějakého aby aspoň trochu byl, je nesnadné. Takže svého syna od začátku jeho dospívání sleduji a též, dá se říct, dokonale znám jeho sexuální život. Vím, jak často a kdy si to dělá, dokonce i jak to dělá - to když jsme na chatě, kde spíme prakticky vedle sebe. Takže jak píšeš, líbí se mi to. A úplně mi to k mému sexuálnímu vyžití stačí.

Milan (Čt, 19. 3. 2020 - 05:03)

Ja byl v pubertě matkou posedlej, presne jak tu čtu vás prispevek tak z pozice chlapa akorát, od rozvodu sem sni vyrustal sám a byla pro me vzdy na prvním místě asi do mejch 17 let, obdivoval sem ji a líbila se mi jako ženská prostě... Bavilo me poznávat jeji tělo a její oblečení a jiné věci. Oba dva sme si sve potřeby plnili u sebe v soukromí matka mě tolerovala chodit doma v podstatě nahej... Což mi imponovalo, já sem ji rád pri sexu poslouchal když to s tátou dělali, kdykoliv sem ji slyšel že si to dělá sama vzrusovalo me to a začal sem taky masturbovat, každopádně sme nikdy nezasli nikam dál, rád čtu tuto diskuzi a různá přiznání..

Milan (Čt, 19. 3. 2020 - 05:03)

Proto si vážím těch žen co maji pochopeni pro to ze synové sve matky milují a brání a rádi by si poslechli přiznání....

Vlaďka (Út, 26. 11. 2019 - 10:11)

Mého syna jsem jednou spatřila při jeho onanii. To měl jedenáct. Každý tady mluví o stahování predkožky, ale on prstem jezdil po péru a vytekl. Takže je určitě více způsobů jak si udělat dobře.

Naďa (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

Také mám dospívajícího syna a vím, že když si dělá dobře, tak si nestahuje predkožku, ale prstem kmitá po konečku ocasu. A dojde vyvrcholení. Takže je hodně způsobů klučičí onanie.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

To dělá před tebou

Naďa (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

Předemnou to nedělá. Ale někdy mám možnost jej při tom potají sledovat.

Jakub (Út, 26. 11. 2019 - 15:11)

Já měl a pořád mám s mamkou moc fajn vztah, nestydíme se před sebou. V pubertě mne vídala docela často, dělal jsem si to i několikrát denně a nebylo to potají. Ale naschvál před ní jsem to nedělal. Měla pro mne pochopení, věděla, že to kluk v pubertě potřebuje často. A já zas nemusel s tím někam potají zalézat.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 16:11)

To měls nebo máš super

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 13:11)

Taky bych chtěla někdy sledovat jak si to dělá

Naďa (St, 27. 11. 2019 - 06:11)

Po rozvodu před rokem jsme se museli dosti uskromnit a se synem bydlíme v sice krásném, ale málem bytečku. Spíme proto v jednom pokoji, kde má svůj koutek, a mám teda možnost jej při uspokojování sledovat. Dává si při tom sice hrozně pozor, ale když to na něho přijde tak úplně to utajit nemůže. Začne sebou trochu šít a párkrát vzdychne, či se nadechne. Skoro vždy onanuje pod peřinou, ale i tak je to pro mě vzrušující.

Lékař (St, 16. 9. 2020 - 01:09)

Jste úchyl? Vás jako matku vzrušuje uspokojující se syn? Tak to je hodně smutné... Na vašem místě bych se hodně rychle vzpamatoval.

Marek (St, 12. 2. 2020 - 18:02)

Taky sem zil dlouho s matkou v malem bytě do mich 22 let , ja bez pritelkyne ona bez chlapa navstevy sem mel zakazane tak sem to řešil po svim ona taky , kdyz sem ji obcas slyšel pri tom tak sem si to zacal taky delat pri pootevrenych dverich a bez periny nejak sem se tim netajil ,me to popravde hodne vzrusovalo se vzajemne provokovat ani jeden z nas nemel odvahu na to zkusit neco vic... nebo aspon si promluvit o sexu,libilo by se mi sni mit jaktomamrict ,,kamaradskej,, vztah a vzájemně si pomoct , snad bychom toho pozdeji nelitovali aspon neco vic spolu zažít...

sledovatelka (St, 27. 11. 2019 - 06:11)

Naďo, to musíš, myslím, dobře vědět, kdy a ve kterou dobu si to syn začne dělat, když jste tak v jednom pokoji. Jestli hned jak si večer lehne nebo ráno a za jak dlouho po probuzení. Kolik je synovi?

Reklama

Přidat komentář