Reklama

Ariana a Raven

A (Čt, 28. 11. 2019 - 16:11)

Myslím si, že paní Ariana je hodně dominantní žena. Většina jejích přátel je virtuálních. Nedá se jí upřít, že v určitých oblastech nějaké vědomosti má, ale to neplatí pro vztahy. V těch doslova plave a když si ona sama neví rady, jak dál, využívá k tomu svých pár známých. Život jí nenaučil pokory, jen agrese, kterou zdatně využívá ve svých vztazích a komentářích. Neumí přijmout negativní názory na její osobu, kope kolem sebe jak malá holčička. Asi neměla lehké dětství, ale to jí neomlouvá, proč se tak chová k ostatním...

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 20:11)

Také si to myslím, na to, kolik jí je, by o životě už měla vědět víc. Nevím, v kterých oblastech života je vzdělaná a něco ví, ale její komenty tomu moc neodpovídají. Odlišný názor naprosto netoleruje a nemusí se ani týkat její osoby, diskutovat neumí, stále jen útoky a výpady. To se nelíbí nikomu, kamarádkám, ani partnerům a všichni dříve nebo později, jí utečou.

Rozmarila. (Čt, 28. 11. 2019 - 13:11)

Ariano, bolavá záda jsou vztahy , špatný vztahy zpusobujou bolest zad ! Moje sousedka má za sebou celoživotně spáleniště a má důchod na záda. A mě zádíčka neboli, mně ne., Ťuky, ťuky.....

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 14:11)

Nebolí tě protože žádný vztahy nemáš Rozmarilo, jsi sama jako kůl v plotě. Jediněj tvůj vztah byl se psem, a toho jsi sežrala!!!

Jaká je doporu… (St, 27. 11. 2019 - 00:11)

Odpovídá Mudr. Vladimír Tesař, nefrolog.
Stačí vypít 1,5 litru denně, protože další tekutiny přijmeme v potravinách.............. Neexistují žádné doklady o tom, že by člověk profitoval z toho, když bude pít třeba tři litry denně. Podle mě dávka nad 1,5 litru, když není horko ani nedochází k větší fyzické zátěži, nemá u zdravého člověka smysl.

Zdroj: https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/vladimir-tesar-nefrolog-dialyza-ledviny.A191111_171842_zdravi_nea

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Vždyť to říkám pořád. Ale chcavka si nedá říct a pořád se nalejvá a chčije.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Jak si tu Chcanda píše sama se sebou :-))))

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Uklidni se Chcavko. Právě jsi se dozvěděla, že půjdeš sedět až na dvě léta a zaplatíš Květě statisíce korun. S tím se nedá už nic dělat. Leda že by jsi se Květě veřejně omluvila a sama se šla udat na policii, pak by to byla polehčující okolnost. Tak o tom popřemýšlej.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Nejsem řádná chcavka. Mám jméno. Piš si tu co chceš a nech rozkódovat celý net kdo kdy kam píše. Mám jiné věci na práci, než rady s kriplem vypisovat, který je Květa. Nezájem.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Brzy budeš mít zájem.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

OK. Až mi sem napíšeš moje jméno atd. tak se můžeme bavit. Do té doby máš smolíka.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

To ti řekne PČR.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Souhlas, nejsi řádná chcavka :-))). Jsi pořádná chcavka!!!! Chčiješ 40x denně, každou půlhodinu a chlastáš litry vody. A já nejsem Květa. Jasný chcavko???!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Jsi vylízaná Květa Jarošová !!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Vše co se píše o Arianě je jen z jejího FB!!!!!!!!!!!!!!!!!! to byste museli žalovat Kvetu kde sdílí o lidech mediálně známých a do toho jí je hovno. Natož videa kde po Staromáku chodí stovky lidí a ona je natáčí a sdílí!!!!! Jdi už do prdele hovado a najdi si psychiatra!!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Vážně? Ariana psala na svém FB, že jí smrdí z pusy a z ku...? Je to toho tady víc, co by stačilo na žalobu.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Jenže ty tu uveřejňuješ její fotku. To je malér. A ty vymyšlené pomluvy, to je taky problém.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Ona zveřejňuje ciizí lidi. A to co dříve psala o Ravenově Monice jak je hnusná a Raven Jí trávil tisem? Najdi si video. Psala to Olga Štiplová na popud Ariany. to že lidem nadává Květa do psychopatů cizím lidem t fb? a takhle bych mohla pokračovat. Na každou ženu od Toma psala že je cikánka. Oslovím tedy všechny ať jí dají taktéž k soudu.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Ty čůráku už já sem nepíšu sama!!!!!!!!!!!!! Já nic neuveřejňuju žádný fotky. Napadlo tě že sem píše x lidí?!!!!!! To že tady píšeš o Rozmarile že sežrala psa a má zarostlou kundu je v pořádku?!!!!! Táhni na léčení!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Potrefená husa se zase ozvala...pomluvy o Květě tu prý píše skupina lidí? No tak půjdou sedět všichni. A hájí jí jen jen jeden "čůrák"? Ha ha to teda ne....

Reklama

Přidat komentář