Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 09:11)

Vždyť to říkám pořád. Ale chcavka si nedá říct a pořád se nalejvá a chčije.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Jak si tu Chcanda píše sama se sebou :-))))

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Uklidni se Chcavko. Právě jsi se dozvěděla, že půjdeš sedět až na dvě léta a zaplatíš Květě statisíce korun. S tím se nedá už nic dělat. Leda že by jsi se Květě veřejně omluvila a sama se šla udat na policii, pak by to byla polehčující okolnost. Tak o tom popřemýšlej.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Nejsem řádná chcavka. Mám jméno. Piš si tu co chceš a nech rozkódovat celý net kdo kdy kam píše. Mám jiné věci na práci, než rady s kriplem vypisovat, který je Květa. Nezájem.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Brzy budeš mít zájem.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

OK. Až mi sem napíšeš moje jméno atd. tak se můžeme bavit. Do té doby máš smolíka.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

To ti řekne PČR.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Souhlas, nejsi řádná chcavka :-))). Jsi pořádná chcavka!!!! Chčiješ 40x denně, každou půlhodinu a chlastáš litry vody. A já nejsem Květa. Jasný chcavko???!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 21:11)

Jsi vylízaná Květa Jarošová !!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Vše co se píše o Arianě je jen z jejího FB!!!!!!!!!!!!!!!!!! to byste museli žalovat Kvetu kde sdílí o lidech mediálně známých a do toho jí je hovno. Natož videa kde po Staromáku chodí stovky lidí a ona je natáčí a sdílí!!!!! Jdi už do prdele hovado a najdi si psychiatra!!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Vážně? Ariana psala na svém FB, že jí smrdí z pusy a z ku...? Je to toho tady víc, co by stačilo na žalobu.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Jenže ty tu uveřejňuješ její fotku. To je malér. A ty vymyšlené pomluvy, to je taky problém.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Ona zveřejňuje ciizí lidi. A to co dříve psala o Ravenově Monice jak je hnusná a Raven Jí trávil tisem? Najdi si video. Psala to Olga Štiplová na popud Ariany. to že lidem nadává Květa do psychopatů cizím lidem t fb? a takhle bych mohla pokračovat. Na každou ženu od Toma psala že je cikánka. Oslovím tedy všechny ať jí dají taktéž k soudu.

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Ty čůráku už já sem nepíšu sama!!!!!!!!!!!!! Já nic neuveřejňuju žádný fotky. Napadlo tě že sem píše x lidí?!!!!!! To že tady píšeš o Rozmarile že sežrala psa a má zarostlou kundu je v pořádku?!!!!! Táhni na léčení!!!!

Návštěvník (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Potrefená husa se zase ozvala...pomluvy o Květě tu prý píše skupina lidí? No tak půjdou sedět všichni. A hájí jí jen jen jeden "čůrák"? Ha ha to teda ne....

hm... (Út, 26. 11. 2019 - 20:11)

Ari je asi dobrá kartářka. Člověk by si tenkrát myslel, že už se k sobě nikdy nevrátí a vida...vrátili se a jsou usmíření

19. října 2017
Ariana Argoni:
Vše se mění ve svůj opak. Když jsem tohle moudro kdysi slyšela, vytvořila se mi myslitelská vráska na čele. Zkoumala jsem, zda tato pravda sedí, a ano, sedí. Láska se často mění v nenávist, přátelství v nepřátelství a naopak. Lidé, kteří se bytostně nesnášejí, nakonec uzavřou přátelství na život a na smrt. Prostě vztahy provázejí emoce, často extrémní.

Takže pár, co svoji lásku vynášel v mediích do nebe, po pár měsících vynáší své odpadky. Neznám ani pana Koptíka, ani paní Gregorovou, ale kauzy jsem si chtě nechtě všimla. Kdybych byla paní Gregorovou, byla bych v klidu. Lidé mají plná ústa řečí typu: „Stará bába, má, co chtěla...teď má z ostudy kabát.“

Ale není to její hanba, ona si k sobě prostě jen pustila mladého samečka, který neunesl tlak médií. Pro společnost je pořád tabu vztah starší ženy a mladšího může. Nechápu proč. Okolí je v tomhle silně nepřející…

Kdyby to byl muž, reakce by byla jiná. Úspěšný starší muž má nárok si pořídit sexici.
Pan Koptík má sice rysy narcistního psychopata, ale kdo ví, třeba je to jen zmatený trubeček, kterého odmítla jeho včelí královna.

A Hana Gregorova včelí královna je a také to celé hrdě ustojí. Takže jim oběma přeju nadhled a smíření a ono k tomu možná po mírných právních či předprávních třenicích dojde. A moje karty jim Usmíření prorokují.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Tak v tomhle se Ari trefila. K usmíření došlo a láska mezi nimi jenom kvete.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

Přála bych Ariance taky takovýho Ondru. Nějakýho pěknýho mladýho samečka. Ona si to zaslouží.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Láska, partnerství. vztah není za žádné zásluhy. Každý má co mu jest.

Jj (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

Určitě si Ari najde, leda tak nějakého hloupého chlapa, který jí na chvíli uteší a pak adieé. Kdo by se chtěl dívat, hlavně po ránu na oteklou ropuchu

Reklama

Přidat komentář