Reklama

Tresty v práci

Ivana (Út, 26. 11. 2019 - 15:11)

To sis naběhl, vím o koho jde a nakopej jí mezi nohy. O Ostatní se postarám sama tak, že si tu ostudu veřejně nedá za rámeček, včetně nejbližších rodinných příslušníků, Díky za skvělou nahrávku Honzo.

honza (Út, 26. 11. 2019 - 18:11)

Kdybych jí nakopal , byl by z toho povyk a to já nechci. Ale taky bych to asi nedal , já se neumím prát a ona je taková udělaná .Dík za pomoc .

Ivana (Út, 26. 11. 2019 - 18:11)

Už ji kopat nemusíš. Už to frčí na Twittru a Instagramu i osobně poslány maily jejím nejbližším . Asi se v nejbližších dnech změní její chování a zítra se u ní v práci objevím.

Ivan (St, 27. 11. 2019 - 06:11)

Dobrá pomsta,to má koule.

Jana (Út, 26. 11. 2019 - 13:11)

podržela jsem šéfovi a byl klid. Našel si jinou oběť.

Iva (Út, 26. 11. 2019 - 12:11)

Nechat si dát na zadek, nevím, asi by se mi to nelíbilo. Mám šéfa chlapa a radši bych mu podržela a nechala se od něho ošukat. Užili by jsme si to oba a ne jen že on by měl radost z naplácání na zadek.

Jarmila (St, 20. 11. 2019 - 12:11)

Ahojte,
vidím, že se to děje opravdu všude.
Taky jsem v práci dostala na zadek.
Dělám na recept v jedné výrobní firmě. Nedávno jsem se pohádala s obchodním ředitel a dělá mi celkem peklo. Dokonce mi naznačil že mě nechá vyhodit.
Včera jsem udělala velkou chybu a zákazník chtěl zrušit obchod, který již byl domluvený.
Přišel na to kolega, který celý obchod domlouval. Je to asi 30 letý super kluk. R
Došel za mnou do kanclu a ptal se co se stalo. Přiznala jsem se mu a prosila ho ať to nějak spraví, že by nemohli vyhodit. Řekl že udělá co bude moct.
Později odpoledne když jsem už chtěla jít domů za mnou přišel, že zákazník je naštvaný a opravdu ruší celý obchod. Taky mi řekl že bych zasloužila na zadek. Ptala jsem se jestli se to dozví ředitel, řekl že určitě ano.
Začala jsem natahovat, protože se mi v práci líbí a nechci o ní přijít.
Kolega se mě snažil utěšit že se přimluví. Jenže já se bála že to nepomůže a moc ho prosila ať to vezme na sebe a potrestá mě on, jak jen bude chtít. Vykulil na mě oči, že jak to má udělat. Chvíli jsme Aše o tom bavili a když viděl jak se bojím souhlasil. Pak se zeptal spíš že srandy jak mě má potrestat, nenapadlo mě nic lepšího než že mi může dát na zadek jak sám říkal. První se tomu smál ale když pochopil že to myslím vážně souhlasil. Ve firmě už nikdo nebyl. Ohnul mě přes koleno a než jsem stačila něco říct mi vyhrnul sukni a bleskově stáhnul kalhotky. Naplácal mi na holou jak malé holce. Bude to znít divně ale bála jsem se vyhazovu tak jsem ho nechala a ležela tam prehnutá s holým zadkem čekala až skončí. Moc to nebolo a trochu se mi to líbilo.
Vážné jsem si nemyslela že po 30 ještě dostanu na zadek a k tomu od kolegy.
Když bylo po všem pohladil mě po prdelce a natáhl mi kalhotky.
Na jednu stranu jsem moc ráda že nepřijdu o práci, na druhou jsem se styděla ukazovat holou.
Co už já jsem spokojená a kolega určitě taky že mi mohl dát na zadek.

Janča (Po, 25. 11. 2019 - 07:11)

Tak lepší než vyhazoval, ale myslím, že jsi to měla dost jemné teda. Mně se stalo úplně to samé. Taky jsem nechtěla z práce a kývla šéfce na výprask na holou. A to byl opravdu výprask se vším všudy. Kabelem od nabíječky 30 švihanců. Brečela jsem jak malá holka. Ta bolest byla šílená!

Jarmila (Út, 26. 11. 2019 - 07:11)

Pravda je že to nijak tvrdé nebylo, možná protože mi naplácal chlap a ne ženská. Asi mu bylo blbé pořádně přitlačit. Ne že bych to necítila ale žádná velká bolest, natož abych brečela.
Kdyby to byla ženská asi by mi dala na zadek mnohem víc.
Takový výprask na holou ti fakt nezávidím.

Janča (St, 27. 11. 2019 - 07:11)

no od té doby jsem takto s holým zadkem byla u ní ohnutá ještě několikrát.

Jarmila (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

No já zatím jen jednou, zatím mi znovu nenaplácal. Když se potkáme tak se chová normálně, žádné narážky nebo divné pohledy - všechno v klidu.
Ale já si vždycky vzpomenu že mi stáhl kalhotky a viděl můj holý zadek. Asi je to horší než že mi naplácal.

Janča (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

No tak od ženské je to asi lepší, to je pravda. To mi nevadí, že mám holý zadek. Spíše ta bolest.

Jarmila (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

Právě, žádná bolest to nebyla. Myslím že si dával pozor aby to nebolelo, tak akorát.
U ženské by mi ukazovat holý zadek asi taky nevadilo a asi by to bylo horší to naplácání.
A to si ani nechci představit jak tě to muselo bolet když si brečela. To už radši od chlapa dostat rukou na holou.

Janča (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

no možná máš pravdu. Raději rukou od chlapa než kabelem od ženské. Tak neječela jsem jako siréna, ale slzy jsem měl. A hlavně zadek sešvihaný ještě 3 dny potom

Jarmila (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Tak tak.
Když nad tím přemýšlím tak tou rukou je to i přirozenější.
A co doma? Nepřišel na to přítel / manžel?
Nevím jak bych vysvětlovala sešvihaný zadek.

Janča (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

_No tak rukou to rozhodně přirozenější je. Ale dřív jsem od mamky dostávala taky vždy něčím. Ne rukou. No doma, snažila jsem se neukazovat zadek. Po druhé jsem musela s pravdou ven.

Jarmila (Čt, 28. 11. 2019 - 07:11)

Jej, tak to bych teda nechtěla.
Vážně si neumím představit jak příteli vysvětluju proč mám sešvihaný zadek.
Nenaplácl ti ještě doma? :-D

asistentka (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Jo, toho jsem se děsila, že manžel uvidí můj seřezaný zadek od šéfa. Když měl tehdy manžílek chuť na sex, tak jsem se párkrát vymluvila na bolest hlavy a když nebylo vyhnutí tak jsem to vyřešila černými nebo červenými punčochovými kalhotami. Naštěstí to vyšlo a nikdy nic nepoznal.

Tereza (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

jak moc seřezaný zadek míváš?

asistentka (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

Teď už bohudíky ne, ale tehdy, když se šéf odvázal a vzal na mně pravítko tak to bylo na zadku jasně poznat i tři dny. Když mne vyplácel rukou tak do druhého dne to zmizelo.

Reklama

Přidat komentář