502 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Když začínal můj syn s onanií tak se hodně styděl a schovával se. Dnes už je v pohodě a onanuje kdykoliv a kdekoliv.
26. Listopad 2019 - 8:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj taky rád onanuju a
Měl bych zájem máš email
26. Listopad 2019 - 8:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když začínal můj syn s onanií
A před tebou taky
26. Listopad 2019 - 8:43
Judita (anonym)
Odpověď na A líbí se ti to
Jsme se synem přes pět let sami a každý se tomu diví. Na svých 33 jsem, jak říkají, kočka. Jsem ale Bi a zatím mě nějaký vztah s mužem neláká. Navíc, najít nějakého aby aspoň trochu byl, je nesnadné. Takže svého syna od začátku jeho dospívání sleduji a též, dá se říct, dokonale znám jeho sexuální život. Vím, jak často a kdy si to dělá, dokonce i jak to dělá - to když jsme na chatě, kde spíme prakticky vedle sebe. Takže jak píšeš, líbí se mi to. A úplně mi to k mému sexuálnímu vyžití stačí.
26. Listopad 2019 - 9:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jsme se synem přes pět let
To musí být hezký
26. Listopad 2019 - 9:50
Vlaďka (anonym)
Odpověď na Jsme se synem přes pět let
Mého syna jsem jednou spatřila při jeho onanii. To měl jedenáct. Každý tady mluví o stahování predkožky, ale on prstem jezdil po péru a vytekl. Takže je určitě více způsobů jak si udělat dobře.
26. Listopad 2019 - 10:12
Naďa (anonym)
Odpověď na Mého syna jsem jednou
Také mám dospívajícího syna a vím, že když si dělá dobře, tak si nestahuje predkožku, ale prstem kmitá po konečku ocasu. A dojde vyvrcholení. Takže je hodně způsobů klučičí onanie.
26. Listopad 2019 - 12:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Také mám dospívajícího syna a
To dělá před tebou
26. Listopad 2019 - 12:30
Naďa (anonym)
Odpověď na To dělá před tebou
Předemnou to nedělá. Ale někdy mám možnost jej při tom potají sledovat.
26. Listopad 2019 - 12:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Předemnou to nedělá. Ale
Wau a líbí se ti to,
26. Listopad 2019 - 12:44
Návštěvník (anonym)
Taky bych chtěla někdy sledovat jak si to dělá
26. Listopad 2019 - 13:42
Jakub (anonym)
Já měl a pořád mám s mamkou moc fajn vztah, nestydíme se před sebou. V pubertě mne vídala docela často, dělal jsem si to i několikrát denně a nebylo to potají. Ale naschvál před ní jsem to nedělal. Měla pro mne pochopení, věděla, že to kluk v pubertě potřebuje často. A já zas nemusel s tím někam potají zalézat.
26. Listopad 2019 - 15:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já měl a pořád mám s mamkou
To měls nebo máš super
26. Listopad 2019 - 16:28
Naďa (anonym)
Odpověď na Taky bych chtěla někdy
Po rozvodu před rokem jsme se museli dosti uskromnit a se synem bydlíme v sice krásném, ale málem bytečku. Spíme proto v jednom pokoji, kde má svůj koutek, a mám teda možnost jej při uspokojování sledovat. Dává si při tom sice hrozně pozor, ale když to na něho přijde tak úplně to utajit nemůže. Začne sebou trochu šít a párkrát vzdychne, či se nadechne. Skoro vždy onanuje pod peřinou, ale i tak je to pro mě vzrušující.
27. Listopad 2019 - 6:14
sledovatelka (anonym)
Odpověď na Po rozvodu před rokem jsme se
Naďo, to musíš, myslím, dobře vědět, kdy a ve kterou dobu si to syn začne dělat, když jste tak v jednom pokoji. Jestli hned jak si večer lehne nebo ráno a za jak dlouho po probuzení. Kolik je synovi?
27. Listopad 2019 - 6:34
Naďa (anonym)
Je mu třináct a píšu hned . Udělal to před chvilkou,myslel,že spím,ale viděla jsem jeho pohyby rukou pod peřinou,pak se napnul užzachvěl a asi to šlo z něj ven,protože zadržel dech a tiše zasténal a už si ho nehonil a poh chvilce dýcal rychle ale vcelku normálně a hned odešel do kopelny. Já jsem vzrušená a jen co odejde do školy musím se udělat rukou. Je to zvrhlý,když tě syn tak vzruší,ale nemohu si pomoci.
27. Listopad 2019 - 7:07
Naďa (anonym)
Odpověď na Naďo, to musíš, myslím, dobře
Příspěvek v 7:07 není ode mne. Je v něm ale vcelku přesně popsán orgasmus jak mám možnost sledovat jej u syna. Když začnu ránem, tak syn se většinou probudí kolem páté a za chvíli potom už slyším neznatelné šustění. Kdybych to nevěděla, tak ani nevím, že se kousek ode mě něco děje. Poznám hlavně ten jeho neklid před orgasmem a až po to dýchání. Ale žádné sténání. Když je syn doma tak vím, že si to dělá ještě jednou ráno. No a večer když si lehne tak přes hodinu hledí do mobilu a pak následuje jeho poslední onanie toho dne. Zase velice tiše protože jen honí prstem, ale to dýchání po, to jej prozradí.
27. Listopad 2019 - 11:16
Honzis (anonym)
Odpověď na Příspěvek v 7:07 není ode mne
Naďo, nechceš si najít chlapa ? Evidentne potřebuješ šukat jako diva.
27. Listopad 2019 - 11:48
Judita (anonym)
Taky jsem u syna zpozorovala že v okamžicích, kdy se mu to stahuje a semeno jde ven, tak je vlastně jakoby v klidu, bez dechu a je napnutej. Dýchání mu nastává až po výronu. Já zase při orgasmu neovládnu vzdechy už při stazích.
28. Listopad 2019 - 5:28
Návštěvník. (anonym)
To musí být pěkné slyšet to šustění a vědět že se przní. Jak daleko je od tebe a vidíš ho
28. Listopad 2019 - 6:28
Návštěvník (anonym)
Ukážu jak já honím pero chce někdo vidět
28. Listopad 2019 - 7:05
Abe (anonym)
Já jsem to dělal před mámou povinně. Onanii jinde snad považovala za nevěru. Začlo to již v pěti letech. Po operaci přirostlé předkožky mi to dělala nejprve ošetřovatelka. Zpočátku to strašně bolelo. žalud bylo živé maso. Jak jsem se hojil, bylo to stále příjemnější. Zkusil jsem to sám a ošetřovatelka přišla o potěšení. Několikrát denně až do osmnácti. Máma se při tom mnohokrát udělala také, i vlastní zásluhou. Zůstalo mi to i ve stáří. Honím se rád, honím se dobře. Mám dobrou výchovu.
28. Prosinec 2019 - 0:17
Abe (anonym)
Odpověď na Taky jsem u syna zpozorovala
Já jsem vždycky křičel, zmítal se v křečích a když to bylo hodně silné, dostal jsem třesavku. Máma to měla moc ráda, protože to bylo skutečné a sama se také rychle udělala, když ne, tak jsem musel pokračovat a stříkat znova. Matka se zmítala též a při orgasmu pištěla. Vždy jsme u toho byli zcela nazí. Největší problém byl, trefit se výstřiky do skleničky, do které se smeno jímalo.
28. Prosinec 2019 - 0:30
Naďa (anonym)
Odpověď na To musí být pěkné slyšet to
To je to nejvzrušující to šustění a představa, jak mu ty jeho prstíky pracují. Ode mě je takový metr ale většinou je tma, nebo přítmí, tak vidím jen obrys peřiny.
28. Prosinec 2019 - 10:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je to nejvzrušující to
Chtěla bys vidět mě jak honím?
28. Prosinec 2019 - 14:50
Naďa (anonym)
Odpověď na Chtěla bys vidět mě jak honím
Stačí mě, že takto můžu při onanii sledovat syna. Nikdy jsem nebyla vzrušená takovou měrou jako teď při jeho sebeuspokojování.
28. Prosinec 2019 - 18:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Stačí mě, že takto můžu při
To je jak když si predstavuji že ho zasouvam do maminy nejde popsat jakou mam erekci
28. Prosinec 2019 - 18:57
Abe (anonym)
Odpověď na Stačí mě, že takto můžu při
To je normální. Moje maminka si dokomce vymínila, že si to musím dělat jenom před ní a často se přidala. I mne silně vzrušovala. Nahá byla úžasná. Byla velice vnadná.
31. Prosinec 2019 - 23:22
Petra (anonym)
Mně moje sestra 12 vyprovokovala včera abych si to přes ní udělal v posteli a já jsem to udělal, ona se koukala a když jsem už skoro byl a ona to viděla, dala mi pod něj obě dlaně a já jí to do nich nandal a měla je plný, pak jsem si hrál s její píčkou a za pár minut vykřikla a byla mokrá
1. Leden 2020 - 10:04
Marika (anonym)
Moje kamarádka pomáhá synovi od 8let synovi s onanií,prý je potřeba přetahovat předkožka přes žalud.Nyní je mu už 13 let ale dělá to stále, moc se mu to líbí a sám to vyžaduje.Vždy se mu postaví a vystříkne sperma. Já jsem měla možnost to u ní vidět,to by mě nevadilo,ale oba u toho byli nazí. Proto se chci zeptat,máte s tím také zkušenosti ?
15. Leden 2020 - 12:14

Stránky

Přidat komentář