Reklama

Lízání

nadrženej (Čt, 22. 10. 2020 - 21:10)

Klárko (čti chlape) už sis pohonil z toho příspěvku?

Karel (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Moje žena má ráda když ji líži tak špičku jazyku střídavě zajíždím na poštěváčka a do močící dírky to se může slastí zbláznit až někdy vystřikne.

Janina (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Asi vas to nikoho moc nezajima ale stejne se musim pochlubit,to ze uz dokazu spolknout tu dobrotu a ze mi uz pomalicku zajizdi i do zadku,myslela jsem si ze to nikdy neudelam,mela jsem hemeroidy a tak jsem se bala ale je to fakt mistr,pomalicku,lehounce a uz tam byl a prirezel jak mlaticka,mela jsem asi orgasmus v zadecku,takovy pocit svedeni a lechtahi v konecniku a potom me naplnil az jsem normalne prdela nahlas,stydela jsem se ale rikal za jsem se uplne uvolnila a vytekal jsem ze zadecku,je to uzasne,zivot je krasny ale kratky...

karel holata (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

janino moc ti to přeju, protože to jsou nádherné zážitky. Také miluji když mohu ženu vylízat a uspokojit jazykem. Nechceš se mi ozvat na [email protected], pokecáme. Hezký víkend

Janina (Pá, 17. 4. 2020 - 19:04)

Ahoj tak jsem tady,musim se pochlubit,soused je vazne cislo,sedela jsem v kresle a on si klekl predemne,rozevrel mi stehna a rukama mi objal stehna a stahl trochu sponovky,nemohla jsem se ani hnout a lizal mne tak krasne ze jsem byla do peti minut,je to vazne zazrak,to co prozivam..

Cvok (Po, 10. 2. 2020 - 07:02)

Jo,preju ti to,ber ho vsemi deseti a zij zivot naplno,nema cenu vahat,zijeme jen jednou

Janina (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Dekuju za podporu,vmich letech je to pozehnani asi si myslim

Janina (Út, 18. 2. 2020 - 10:02)

Dekuju za podporu,vmych letech je to pozehnani asi si myslim

Janina (Po, 3. 2. 2020 - 13:02)

Dnes jsme to delali ve spodni mistnosti u mne doma a manzel lezi na hore a tel.ma hodne nahlas a uz skoro nechodi,tak nehrozi prekvapeni,pustila jsem ho do sebe aby se vystrikal do mne,ten pocit jsem uz zapomnela a dnes se mi vratil,mam pocit ze jsem dostala druhou sanci zit,je mi moc hezky a na stari vubec nemyslim,vidim jenom tu kladu jak se blizi k moji chuderce a potom mne puli jak orech,krasa holky..

Maser (Čt, 30. 1. 2020 - 11:01)

Dnes jsem us masiroval tri panicky,ale priznam se ze kdyz vidim tu vyholenou čarku tak mam co delat se udrzet,nektere jsou uz tak opraskle ze mi sami sahaji mezi nohy a rozeviraji se jak lasturky,tak potom nelizejte,to se fakt neda a jeste ta vune,tak to uz nemuzu a stoji mi jak topol,nevim kolik maseru se prizna ale ja jich znam dost a delame to vsichni.

Janina (Út, 28. 1. 2020 - 08:01)

Dekuji za nazor,bojim se ze ublizim tomu pro mne mladikovi ze prijde doba a mne to prestane bavit,ano,krasne lize a ja se snazim coz muzu mu vyhovet a chci ho taky kourit a polykat tu zivou vodu,uz mi neni nejmin tak jsem stastna a beru tuhle prilezitost s otevrenou neruci,cely zivot mi tohle chybelo...

Janina (Po, 27. 1. 2020 - 10:01)

Vim,jsem asi ze stare skoly ale holeni a lizani a koureni jsem nikdy nezazila,manzel to nevyzadonal a pritel taky ne az tenhle pan co by mohl byt muj syn tak kvuli nemu se holim uplne,lizani je strasne hezke a pomalu se dostavame i ktomu ze ho vezmu do ust,sice vubec nevim co s tim ale naucim se,do nedavna jsem vlastne penis v ruce nemnela,kdyz teda nebudu brat to ze jsem prebalovala syna,tak ztoporenyho jsem vlastne drzela poprve asi pred mnesicem,bylo to zvlastni ale hezke.

Janina (Po, 27. 1. 2020 - 06:01)

Vazeni,chtela bych se sverit,mam manzela,je nemocny a zly tak spime uz dlouho oddelene,potom jsem se zblizila s jednim legracnim muzem,docela si rozumime jenom se mi zda ze v sexu asi chybel kdyz to brali a je po operaci prostaty tak uz nic nebude a ja bych jeste chtela,a najednou se mi do cesty primotal chlap ktery umi snad vsechno,je legracni a sikovny a prislo k tomu ze jsme se zacali bavit o sexu,rekl mi ze miluje lizani a klekl si predemne,je pravda ze jsem se branila ale je proste sikovny a pri hlazeni se mu povedlo dostat ke kalhotkam a odhrnul je a liznul,to jsem uz nevydrzela a povolila nohy,neco tak krasneho jsem v zivote nezazila,nejdriv jsem litovala ze ksem podvedla muze i pritele ale dnes je vsechno jinak,tak sikovny jazyk jsem nikdy nezazila,je moc hodny..

Slávek (Po, 27. 1. 2020 - 17:01)

Vím,že je někdy dost těžké se pro člověka rozhodnout,která volba je vlastně ta správná.Ano,není asi žádoucí dělat věci za zády manžela,na druhé straně rozumím tomu,že lízání je pro ženu velice příjemná věc a že to potřebuje.Takže můj názor je takový,že sice tě ani nechválím,ale ani neodsuzuji.Prostě si chceš užívat života a tak by to mělo být.Pouze je třeba říci,že v ideálním případě by tě měl lízat a uspokojovat manžel,jenže životu neporučíš.Dělej jen tak,at' neubližuješ lidem kolem sebe.

Majo (Pá, 24. 1. 2020 - 13:01)

Jak vam chutna zensky vystrik,mne mooooc,nic lepsiho jsem nemnel.

Majo (Pá, 24. 1. 2020 - 12:01)

Ted jsem lizal sousedku a musim napsat ze je to starsi pani ale co ta proziva pri uz jenom doteku jazyka klitorisu,mam pocit ze vybouchne pri tom napeti a prirazeni mi na jazyk,a pri orgasmu vazne strikne,malo ale jo,citil jsem to a bylo to pro ni asi nejvic,je super.

Tamara (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Lizeme se s kamaradkou,milujeme nase stavicky,a kdyz prichazi křečovitě stahy v podbrisku,je to jako by mne nekdo lechtal ve vnitr,pocit blaha a potom takove vyprazdneni jakoby,no zkuste nekdo popsat orgasmus,a jeste kdyz holka vystrikne,to musi byt takova slava

Default User Image
Fanda (So, 23. 9. 2023 - 18:09)

Ahoj.  Vylížu Vás obě k orgasmu. Napiš co a jak kde. Fanda.704706525.

Tamara (Út, 26. 11. 2019 - 06:11)

Miluju lizani a sama taky lizu,hledani jasykem v kundicce a honeni postevacku a sani to udela kazdou

Honzis (St, 27. 11. 2019 - 11:11)

Tamaro díky, že jsi to takhle napsala.

Reklama

Přidat komentář