Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (St, 27. 11. 2019 - 13:11)

Na OSACRu už tě to nebaví, protože tam nikdo tvé kydy už nečte. Ať tam vlezeš pod jakýmkoliv nickem, a žes jich tam už použil požehnaně, proto tě tam nazývají "multinick" tak tě až Lemmyho každý okamžitě pozná.

Rakato (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

Ty ses desocializoval sám, kolovrátkově opakující svou kreténskou matru o matrixu, takže teď jsi jen toxický odpad, který si zaslouží uklidit hluboko pod zem. Skřehotej si někde jinde to, co nikoho nezajímá; myšlenkově dezorientovaný pes patří na řetěz, aby nekazil ovzduší slušným lidem.

všechno má +- (Po, 25. 11. 2019 - 19:11)

Určitě je důležitá logika nebo filozofie pro toho, kdo má náboženství jen jako zábavu, hru. Ale pro lidi, co jsou na rozcestí, toto nestačí. Mně psali lidi, co také procházeli dekonverzí a děkovali mi ve své době za moje videa, kde jsem popisoval svoje zkušenosti z konkrétních církví, protože se s tím mohli ztotožnit. I pro ně bylo důležité, že věděli, že v tom nejsou sami. Že podobné zkušenosti mělo více lidí. Takže já uznávám filozofii, logiku, ale spíše pro ty, co do náboženství nikdy nespadli, a nebo už jsou daleko za vodou a můžou si dovolit ten přepych filozofovat. Je to jako s nemocemi. Když je nemoc v akutní fázi, potřebuje jiné léčení, než když už je v rekonvalescenci. A já si dobře pamatuji, že jsem v době své končící pobožnosti a začátku dekonverze měl období, kdy jsem hledal u ateistů pomoc a nebyl tam nikdo, kdo by mi něco mohl dát, páč tam nebyl ani jeden, který by znal reálie pobožného života a církví. Nebyl tam tehdy ani jeden dekonvertita. Jenom právě ti filozofové. Ale to už je jedno. Začíná to už být dávno. Čas všecko hojí. Pořád si ovšem myslím, že by o dekonvertitech mělo být třeba v televizi vysílání, pořad. Tak jako jsou třeba dokumenty o lidech, co přežili koncentrák. Nebo o lidech, co vyšli z drog. Pro mě byla dekonverze mnohem těžší než vystudovat VŠ. Stálo to mnohem více úsilí to vybojovat. Více času i pro všímání si různých detailů, které dělal mozaiku, kdy člověk pochopí, že náboženství je podvod. Ale už bych taková videa ani netočil. Nechal bych to mladším. Třeba Lukáš Balabán apod. Ten stále vysílá.

Rakato (Po, 25. 11. 2019 - 19:11)

Brzo ti v dekonverzi pomůže stát. Křesťan nebo ateista, všichni půjdeme na převýchovu, tak jako dnes Ujguři v Číně. To proto, že brzo se i u nás dostanou k moci debílci, vyznávající bezmeznou lásku ke každému zahraničnímu povaleči, rovnostářství, ale současně feminismus s nadvládou žen a menšin nad většinou, sociální dávky každému, kdo o ně požádá apod. Lidé s nesprávnými názory půjdou ze zákona do večerních škol, ti zatvrzelí do převýchovných táborů, kde se jim vysvětlí, co je správné si myslet. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tito lidé jsou dnes mimořádně verbálně agresivní, nesnášenliví, alergičtí na opačné názory, a až budou u moci, nebudou nás šetřit. Dnes se uhnízdili v Miliónu chvilek, v pražské kavárně, patří k nim zparchantělí umělci, nadace a humanitární spolky.

sardanapal* (Út, 26. 11. 2019 - 22:11)

A nakonec to všechno převálcují vyznavači Mohameda a ti zparchantělí umělci budou mezi prvními , kteří v kleče na koberečku omlátí své palice o zem ...

Tonda Vlas (Út, 26. 11. 2019 - 23:11)

Sarde, pleteš se, ono je tomu jinak-------------https://www.youtube.com/watch?v=3O_x8OLyRLc---Je to pravda---Pinochet hodně čet(l) ------ Ho Či Min, trochu míň

Zážitků mam (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

až moc, ale na osacru se řeší filosofické debaty a tam to není důležité. V kritice je hlavní logika a ne osobní zážitky

Multinick (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

Na vozíku jsem nikdy nebyl a jsem naprosto zdráv

Tony v tom pokračuje (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

Až nyní jsem měl čas si zapnout net a přečíst si reakce na video.Tony v tom pokračuje. Stále blábolí. Nikde jsem nepsal, že by mi Tony dělal návrhy sexuálního charakteru. To už je úplně absurdní. Dá se to vyvodit z mého videa. Můj přítel má 31 let a je štíhlý a není alkoholik. Co by mě asi tak mohlo lákat na 60 letém 120 kg alkoholově závislém strejdovi? Tento strejda mi ani žádné návrhy nedělal. Jen něco říkal, že někdy by přijel na severní Moravu, ale to jsem věděl, že to je praktický nesmysl. Na to musí mít obě strany zájem a ten jsem nikdy neprojevil. ------ V počátečním období, kdy jsem psal na KD, jsem byl ještě věřícím, nikdy jsem nic nepředstíral. Před dekonverzí jsem měl období náboženského vzplanutí. To trvalo asi rok. A to bylo právě v době, kdy jsem byl na KD. Takže ano, na KD mě znají ještě jako pobožného. Proto bych se někdy rád pobavil s těmi, co tam psali jako Karel, Spitfire, Wolfgang. Karel ví, že už nejsem pobožný, ti další dva to nevědí. Pokud ještě žijí. ----- Na osacr už nemám ban, ale nechodím tam, je tam nuda. Na gay serveru jsem nikdy bloklý nebyl. Tony si zase vymýšlí. Je nemocný. Z gay serveru jsem odešel sám, protože to jsou sluníčkáři a já jsem volil SPD, nepohodl jsem se nimi, ale ban jsem nedostal. - Toli z osacr není možná vůbec psycholog. Nikdy nedal žádný důkaz. Je mi jedno, co tam o mně píše. Taky ho znám z telefonu. Toli mi taky volal. V telefonu tvrdil, že má nějaké nadpřirozené zážitky. Na netu píše, že je ateista. Nemám rád lidi, co to hrají na obě strany. ---- Multinick taky píše protichůdné věci, ale u něho každý ví, že to je jenom jako a že to je jenom jeho hra. --- Proti Tonymu jsem jinak nic neměl, spíše mi ho bylo líto. V telefonu podle jeho hlasu mi ho bylo líto. Působil na mě jako troska. Alko troska, co se zadýchává. Bez výsměchu. Nemám nic proti lidem na okraji společnosti. I Ježíš měl údajně takové lidi rád a zastával se jich. Taky tak jednou můžu dopadnout. Píšu to pro ostatní, aby věděli, že je Tony nehodnověrný, nestálý, labilní, bez koncepce a trpící bájnou lhavostí. Ani neví, zda je nebo není pobožný. ---- Ale u multinicka by mě zajímalo, zda je nebo není postižený, nevím, zda má omezení hybnosti, ale jelikož nemá žádné zážitky z reálného života, tak jsem si celou dobu myslel, že je buď na vozíku nebo něco podobného. Pokud na vozíku není a může chodit, tak proč nikdy nikde nebyl? Kdyby byl, tak by psal jinak. Nějaké zkušenosti z práce by měl nebo z párty nebo z čehokoli. Ale on jen kopíroval něco z netu. Jako by neznal nic jiného než počítač. Nechci se s ním hádat. Třeba nikde nechodil, protože je jenom pohodlný a není postižený, nevím. Ty role ateista / křesťan / muslim střídá, páč je to součást jeho hry. To jsem pochopil. ---- No a nyní může opět Rakato nadávat Jehovovi. :-)

Tonda Vlas (Út, 26. 11. 2019 - 09:11)

Pokud jsi to nikdy nepsal, tak to někdo psal tvým jménem. Na OSACRu tvrdí, že nějaké nesmysly na Grano Salis psal pod tvým jménem multinick. Tomu bych docela věřil. Jemu je to podobné.

Ochlasto (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

Ochlasto tak nebreč, tebe má Tolíček na OSACRu taky za magora. Všichni se máme za magory vyjma těch, co se (dočasně) kámoší. Tak to chodí. Já myslím, že jsi tlustý opilec a píšu to snad někde? Ne, tak vidíš

Tonda Vlas (Út, 26. 11. 2019 - 09:11)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Rakato (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

Je to tady jako klub zhrzených panen. Pište si to raději do deníčku, a ne tady - koho zajímá, kdo komu z vás co udělal.

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Na OSACRu si o vás obou myslí své, to samé co já. Já bych si vás vůbec nevšímal, kdybyste mě tak uboze nepomlouvali. Ještě mě tu uboze pomlouvá Zkoumal ale u něho je to ze zcela jiných důvodů. Jako jetému cirkumfetišistovi mu vadím a chce mě svými pomluvami odsud vypudit jenže to se ten šašek počmáranej plete.

Matrix (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Taky i dneska když už píšu na Osacr, bráním v posstatě ty samé postoje v politice co ty. To si můžeš ověřit. Nedávno jsem tam dával odkaz na Richarda Lynna nebo Rushtona - rozdíly v IQ mezi rasami. A Petra Bakaláře.

Matrix (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Ale lidi jak Toli mi lezou krkem, nesnáším sluníčkáře. Umím psát jako sluníčkář, ale jen z legrace, nesnáším je...

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

On mě leze krkem taky, mnohokrát jsem mu tam napsal, že pokud on dělá psychologické posudky pro soud, který na jejich základech rozhoduje o dětech, že udělali kozla zahradníkem. Už tam radši skoro vůbec nechodím.

Matrix (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Doufám Jirko-Hvězdoune, že jsi také pochopil, že ty útoky na homosexuály byly ode mě tvrdá černohumorná legrace (mam takový humor) a víš, že když píšu zrovna jako ateista, jak je bráním. Viz, mé dřívější příspěvky na OSACRu

Matrix (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Samozřejmě to video mohl být matrix, ale budu věřit že ne :) srdcem :)

Matrix (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

No, teď u mě stoupnul Hvězdoun, že na to takto reagoval. Takže když nebude proti mě útočit, já proti němu také ne! A na tebe Ochlasto mam horší názory, že jsi takto otravoval Hvězdouna do telefonu.

Reklama

Přidat komentář