Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Z (Čt, 11. 2. 2021 - 10:02)

Z

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

Nebo vůbec nikdo, ten údajný Jakub, co mne tam láká, se stylem psaní vůbec neshoduje s klukem, kterého jsem si tu před lety hodně oblíbil, neví wo co go.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

To dává logiku viz.komunikace Libora a Tonyho

...... (Po, 25. 11. 2019 - 22:11)

Nebo sám autor Libor...

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 22:11)

A bude ve středu odpolene na nádraží v Mimoni?. Moc tomu nevěřím. Já už jsem starej vráščitej dědek a proto jsem zvědavej na toho Jakuba, co se z něho vyklube.

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 22:11)

A bude ve středu odpolene na nádraží v Mimoni?. Moc tomu nevěřím. Já už jsem starej vráščitej dědek a proto jsem zvědavej na toho Jakuba, co se z něho vyklube.

Klára (Po, 25. 11. 2019 - 20:11)

Nikolka přijde za chvíli ke mně a budeme se spolu tulit a spinkat. Už je to lepší. Jen taková blbá smutná nálada. Libor se mnou mluvil taky a hodně mně posílil a Miška taky, asi to ve mně spustily opravdu vzpomínky na chaloupku a léto s Miškou a ty neobyčejně krásné zážitky s ní a s Liborem a tam jsem už bulila včera v autě a měla ten stesk v sobě. Bude to dobrý. Děkuji.

Míla (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Klárko to už tak někdy bývá, prostě den -blbec a nakupí se melancholie i když je to třeba ze štěstí jako u tebe. Vyplakala ses z toho a vypovídala a jsi už u Nikolky v pelíšku a je vám všem nejlíp. V srdíčku máš Libora a Miška na tebe myslí a i další lidé třeba jako já. Tak ti posílám taky pohlazení na dobrou noc.

Miška (Po, 25. 11. 2019 - 19:11)

Píšu protože Klára je opravdu smutná a dovolila mi napsat, že prý dnes už ona nemůže. Plakala ale opravdu jen proto, že má depku z toho, že je kolem ní tolik dobrého a štěstí a že si to přece nezaslouží. Jako by mi přišlo na mysl, jestli někomu v posledních dnech třeba i neúmyslně ublížila a teď je jí to líto,ale přísahala že ne a ještě víc se rozplakala, že jí nevěřím. Jsem z toho smutná a plakala jsem pro ni taky. Zavoláme si nebo napíšeme ještě večer. Myslím,že občas má depku a jak jsem četla včera ,tak už to začalo tím odjezdem z chalupy. Možná si připomněla to hezké,co jsme tam spolu prožily a teď je jí to líto. Nevím, ale snad se to srovná.

Šišmiš (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Miško a ty bys byla ochotna čůrat s klukem? Klárka taky čůrá ,ale se svým. Jestli jsi volná?

Klára (Po, 25. 11. 2019 - 17:11)

Já vám všem moc děkuju, byla jsem se ségrou a u mamči a jsem nějaká rozhozená a jen se mi chce plakat a po všem se mi stýská. Ségra prý bude se mnou u mně na oplátku zase v pelíšku. Mamča je ze mně nešťastná a nechápe co se děje, prý jestli mi někdo neublížil ve škole , nebo jestli nejsem v tom a tak,ale nic takovýho. Jen mám v sobě nějakou lítost a bolest a nevím proč a chce se mi jen bulit a u někoho se schoulit a vyplakat se ze všeho. Nic se mi neděje,a přesto jsem taková.

Host (Po, 25. 11. 2019 - 18:11)

Někdy to je takový den. A pak se vyplavuje melancholie a nejlepší je se z toho vybulit nebo jít do hospody na jedno. Vezmi mámu a ségru a zajděte si na véču nebo někam. Tohle já znám taky a to už jsem hodně velkej dospělej chlap(41). Ty jsi moc čistá duše a tak moc zranitelná. Ty se do dnešní doby moc nehodíš. Ale přišel ti osudový kluk a to je to,co ti moc přeju. Takoví jako ty jsou lehce zranitelní a zneužitelní v životě. Tak se opatruj, a bude zase líp.

Klára (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

Takový všesdní a zase ušmudlaný den. Už jsem doma a ségra taky. Mamča chtěla, abych vyzvedla u ní v krámku nějaký věci pro známou a tak jsem šla jinudy a svou plnou pipinku vyčůrala u keře nedaleko pole. Nikdo nešel a tak to bylo vpohodě rychle venku a už jsme zase doma. Libor se na mně těší a přijede ve středu a půjdeme asi do toho nového domečku zvažovat, co a jak tam bude nového. On to plánuje vybavit novými věcmi a trochu zrekonstruovat a chce abych si k tomu já řekla svý jak by se mi to líbilo. Já mám stále ten problém v sobě, že si to nezasloužím,když jsem se na tom finančně nepodílela a jsem z toho nešťastná. Vím,že v naší třídě jsou některý holky, který by to braly jako samozřejmost a hned by byly povýšené jako zbohatlice, jenže já jsem nikdy s mamčou jsme nebyly moc bohatý a prostě je mi to líto,že nemůžu Liborovi finančne se rovnocenně na tom spolupodílet a on je tak hodnej až to není možný. My jsme se ještě vůbec nepohádali a jsme spolu až několik měsíců,přes půl roku skoro. Zase budu bulit, už to nejde, jsem nějaká smutná teď ty dny. Půjdu na Nikolkou jí to všechno říct

Martina (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

Klárko, ty jsi smutná i proto,že jsi šťastná a zamilovaná a že je ti to až líto jak je to krásný až neskutečný. Já ti to ze srdce přeju a vůbec se tím netrap. Já vím, že tohle podzimní inverzní počasí, kdy už je ve čtyři odpoledne tma, je depresivní,ale ty máš kolem sebe lásku a hodně lidí,co ti fandí a já se mezi ně taky řadím, tak se netrap pro něco hezkého. A kdyby to mělo být jinak a bylo tam něco ještě jiného,proč jsi smutná,tak ven s tím. Mamince, ségře, nejlepší kamarádce, Liborovi nebo i sem. Jsme při tobě.

Martina (Po, 25. 11. 2019 - 16:11)

KLára a Nikola ,ale i Míša jsou hodně holky křehký a cíťi. Taky mají být proč. Mělyodvahu sem se svěřit i za cenu posměšků od jiných. Proto je beru jako zraněné ale ne hloupé a nedospělé,

Delaj (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

si všichni z Tonyho srandu akorát

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 13:11)

Ten příběh se tu rozjel, než jsem si ho všiml.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 11:11)

Jen abyste nebyly vymyšlený všichni, včetně Kláry a Tonyho. Aděláte tady srandičky vymyšleným příběhem. Jenže,to by zase nebylo tak propracovaný. Nebo podle nějaké knihy.

Tonda Vlas (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Já vymyšlenej nejsem, jsem tu na doktorce už přes dvanáct let. Ve staré verzi jsem tu měl dokonce i svou fotku, jako ji mám i na mnohých jiných fórech.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 12:11)

Ano, omlouvám se.

Reklama

Přidat komentář