Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 20:11)

Ne tak docela. Pro chcavku se změní hlavně to, že nebude moci chodit sem na tuto diskuzi pomlouvat Arianu. V base jí zatrhnou i ten pitný režim, tolik vody tam nedostane. Takže bude chlastat vodu ze záchodu, aby hodně pila.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 20:11)

Jdu jednat. Ať se sem vloží klidně policie já s tím problém nemám. PČR by si úchyly a pedofily měla hlídat. Najdou tu zajímavou sbírku po tobě cos tu napáchal. Jak chceš!!!

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 21:11)

No tak utíkej a udávej Chcavko :-)))) Pak kdo je tady estébák :-))) Žádné pedofilní příspěvky sem nikdo nepíše, takže máš smůlu a ostrouháš ty chcavá obludo.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 18:11)

Heléééé estébák ožil :-DD

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 14:11)

Máš s Květou dvojdomek nebo jí šukáš, že jí tak urputně hájíš a oháníš se nesmyslnými zákony, které se nevztahují na tuhle diskusi? Tak dělej!!!! jména místo chcavek. Kdo kdy sem píše, data narození, bydliště!!!! nebo běž do hajzlu a dej týhle diskusi pokoj. Máš tam jiná témata. Vlasta Plamínek. Anie kartářka, atd.atd. nebo o incestu kde se můžeš ohánět zákonem a právem ty ubožáčku.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 21:11)

Vih 64. Jsi skvělá. +- 800 litrů, máš? Ok.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Tohle zkoušela mrdka Kristelová co píšeš. A hovno. Ostuda pro ní. Lidi odešli tehdá maximálně s přestupkem a někteří ještě obvinili jí. Ta zkoušela stejný metody tahat z lidí prachy. eSTÉBÁKU posílám k řešení printscreeny. Tvé co tu píšeš a všem nám nadáváš a vyhrožuješ..

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 21:11)

Ale hovno ty estébáku. Jestli Květa nemá prachy ať je vydělává na nebohých lidech ne na nás. A ano je to trestný. Nadáváš nám tu všem od rána do večera. A vyhrožuješ, A to nemluvím ty neustálé močové exhibice co tu jedeš a jinde na diskuzích. Takže první kdo byl měl mít problém si ty A taky že budeš. Říká ti něco vrchní soudce Václav Vejvoda a státní zástupce Ladislav Heřman? mně jo. Starý kontakty se na takový zmrdy hodí.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Ty se budeš soudit s několika diskutujícími co tě tu oslovují Chcavko? Tak to hodně štěstí. A za co vlastně? Jestli oslovení chcavka je trestné, tak oslovení zmrd je trestné taky :-))))

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Dobrá. Já Tě varovala. Nebudu tu dále diskutovat s tebou. Ona si to Květa podruhé rozmyslí. Přeji FÚ hodně úspěchů.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 22:11)

Květa Jarošová má špičku mezi účetními. Tak jí bonzni, bude prdel.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

Jasná věc. Je to obyčejnej člověk, jenže si myslí že sežrala ubožačka šalamounovo hovno. Já jí klidně za uši dám.

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Neodpověděla jsi. Za to se vlastně budeš soudit se skupinou lidí, které tě tu oslovují Chcavko?

* (Po, 25. 11. 2019 - 10:11)

Není tady žádná skupina. Je tady jen jeden psychopat a to jsi ty!! Magore!!!

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 11:11)

Ty chuděro. Kolikrát jsi už dneska chcala???

Návštěvník (Ne, 24. 11. 2019 - 23:11)

To ti vyprávět nebudu. Bohužel tvé jednání a trollení zde odnese Květa. Ale patrně si to tak chtěl. Já vím čím můj den zítra začne. Více bez komentáře.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 22:11)

Prdek, to neodnese Květa, ale ty, která jí tu vulgárně nadávala a zesměšňovala její osobu. Když nerozumíš právu....šetři. Budeš to potrřebovat.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

Jo. To taky používala Kristelová. Každýmu napsala ať šetří..stejné praktiky i zde. Totál vygumovanej mozek si.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

Květu nikdo zesměšňovat nemusí. Ta to dělá sama. Vypisuje ty své story na FB a pak se diví, že z ní mají lidi prdel. Může si za to sama a to že nemá sebereflexi je její problém. Ne Náš. Běžný člověk nevypisuje na FB jak si zašukal jaký to bylo atd. ještě si živě pamatuju co vyváděla na FB za Toma. To bylo i vyhrožování sebevraždou těhotenství a story o šukání každý den. Kdo chce kam....

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 23:11)

A nebude to tím, že nemá žádné skutečné kamarádky? Že se potřebuje vypisovat na FB o takových intimnostech, které se na FB nedávají.

Reklama

Přidat komentář