1229 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Prima adopce (anonym)
Ahoj, jsi těhotná a nemůžeš si dítě z jakéhokoliv důvodu nechat? Jsme zajištěný manželský pár (37 a 34 let) , který je ve šťastném svazku již 12 let jenomže nemůžeme mít vlastní miminko. Moc bychom si přáli prostřednictvím příme adopce poskytnou milujúci a bezpečný domov plný smíchu a rodinného zázemí holčičce, která by pro nás byla splněným snem. Vše potřebné zařídíme. Vzdálenost není problém. Prosím ozvi se nám na rodinapromiminko@gmail.com
29. Červenec 2019 - 12:38
Elisabet (anonym)
Zdravím, jsem tu nová a zajímalo by mě jak postupovat při přímé adopci. Děkuji
30. Červenec 2019 - 20:29
Elisabet (anonym)
Odpověď na Zdravím, jsem tu nová a
Napište mi na email adopcatko@seznam.cz.Poradim,máme ji za sebou.
30. Červenec 2019 - 20:40
Rodina (anonym)
Odpověď na Zdravím, jsem tu nová a
Ahoj, mohu se zeptat, zda hledáš dítě k adopci nebo zda dítě čekáš ?
31. Červenec 2019 - 13:28
Marie (anonym)
Hledáme maminku ,která se nedokáže postarat o své miminko a hledá rodiče, kteří se o drobečka postarají. Jsme připraveni majkaterezie@seznam.cz
6. Srpen 2019 - 19:33
Štěstí (anonym)
Dobrý den jsme manželský par ,který po neúspěšném IVF ,chce naplnit své srdíčka dětským smíchem . A otevřít náruči malému štěstí . Hledáme Maminkj která by chtěla dát miminko do přímé adopce . E-mail : dudlik1234565@seznam.cz
8. Srpen 2019 - 4:06
Manželé (anonym)
Velice rádi bychom do naší rodiny přivítali ještě jedno dítko a tak se stali tou uplnou velkou rodinou po které jsme vždy toužili, ale bohuzel nemohu mít vlastní děti.... Pokud si z jakéhokoliv důvodu nemůžete nechat miminko, ozvěte se. Rádi na vše odpovíme a domluvíme se osobně. S jednou přímou adopci už zkušenosti máme, takže víme co a jak ;-) email: hledamematku@seznam.cz
27. Srpen 2019 - 22:06
luci (anonym)
Odpověď na Velice rádi bychom do naší
Velice chvályhodné a lidské , ale zjistěte si informace o rodičích děcka . Geny se nezapřou a nevděk světem vládne , někteří "dobří" lidé navíc rádi dítěti které už chápe prozradí , že není vaše vlastní . Moje kolegyně s tím měla velký problém. Každý dobrý skutek bývá po zásluze potrestán.
27. Srpen 2019 - 23:09
Manželé (anonym)
Odpověď na Velice chvályhodné a lidské ,
Nehodláme dítěti lhát o původu, narození atd. Vztah se buduje na pravdě a důvěře. No a geny. .. ,prvně si zjistěte jak fungují . :-)
28. Srpen 2019 - 19:14
Manželé (anonym)
Nehodláme dítěti lhát o původu, narození atd. Vztah se buduje na pravdě a důvěře. No a geny. .. ,prvně si zjistěte jak fungují . :-)
28. Srpen 2019 - 19:16
Prima adopce (anonym)
Hledáme miminko nebo miminka. Více na dvojkyprimo@post.cz
4. Září 2019 - 8:49
Domov pro tebe (anonym)
S partnerkou bychom rády k sobě přijaly miminko cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv důvodu nebudete moct o miminko starat, ozvěte se na email domovprotebe@centrum.cz. Více informací emailem.
7. Září 2019 - 18:17
Hledá se malé kůzle (anonym)
Hledá se malé kůzle, které ještě nevykouklo na tento svět. Čekáme na tebe a tak, až to tvoje máma bude číst, tak ji řekni, aby napsala na email: domovprotebe@centrum.cz nebo napsala SMS na 732 122 322. Těšíme se!
12. Září 2019 - 19:18
Obrázek uživatele Steve
Steve
Luci, o genech to vůbec není ... sám jsem osvojen a nemám s tím zásadní problémy. Jinak od školkového věku znám pravdu. Podotýkám že nejsem cikán - u těch to je asi jak říkáš.
13. Září 2019 - 14:40
Domov pro tebe (anonym)
Dobrý den, rády bychom daly rodinu miminku cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv duvodu nebudete moct o miminko postarat, ozvěte se na email domovprotebe@centrum.cz.
18. Září 2019 - 15:50
Marie (anonym)
Pomužeš nám?Manzele s dobrým zázemím ale své deti mít nemuzeme. I mi jako mnoho dalších tu,čekáme na miminko ktere bychom si primou adopci vzali domu.Nastavajici maminko napiš nám. pomuzesnam@email.cz
22. Září 2019 - 22:25
Jitka (anonym)
Dobry vecer..S pritelem hledame slecnu zenu ktera ceka miminko a nemuze si ho nechat.Muze se ozvat na email jitaslapakova@seznam.cz Prosim jen vazne zajemce
23. Září 2019 - 20:30
Domov pro tebe (anonym)
Dobrý den, rády bychom daly rodinu miminku cestou přímé adopce. Pokud víte, že se z jakéhokoliv duvodu nebudete moct o miminko postarat, ozvěte se na email domovprotebe@centrum.cz.
25. Září 2019 - 9:33
Dita (anonym)
Moc by jsme chtěli holčičku.Email novarodina@post.cz. Nehledá tu někdo pro ni rodinu? Jestli ano,ozvěte se nám.
1. Říjen 2019 - 15:43
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, s mojí manželkou hledáme děťátko k přímé adopci, protože nechceme, aby skončilo v kojeneckém ústavu, ale u dvou milujících lidí, kteří se nemohou dočkat vlastního miminka. Bohužel jsme už byli nuceni jít třikrát na potrat a poslední potrat byl opavdu ošklivý i tím, že manželku málem stál život. Já 33 let a moje manželka 26 let jsme dva zodpovědní lidé, kteří mají práci a vlastní dům a jediné co nám schází ke štěstí je mít kolem sebe drobotinu. Nyní se snažíme vyřídit adopci, protože by jsme chtěli jedno až dvě děti do své péče a udělat pro ně všechno :-)  Pokud se s námi bude chtít někdo setkat nebo si o tom více promluvit tak se mi prosím ozvěte na e-mail lukas.suchy1986@gmail.com Přeji příjemný den Lukáš 
10. Říjen 2019 - 8:40
Andrea (anonym)
Mám dotaz,chtěli bychom s přítelem miminko do přímé adopce. Jak to prosím funguje bez úřadů
11. Říjen 2019 - 6:59
Andrea (anonym)
Mám dotaz,chtěli bychom s přítelem miminko do přímé adopce. Jak to probíhá bez úřadů prosím napište mi na email. a.s.na@email.cz
11. Říjen 2019 - 7:06
Domov pro tebe (anonym)
11. Říjen 2019 - 11:21
Petra 001 (anonym)
Odpověď na Dobry den,prosim je tu nejaka
Dobrý večer Lucie ještě hledáte pro své dítě dobře rodiče.jsme pár který je po 4 pokusech na ivf a nedaří se nám otěhotnět mě je 28 let a mému příteli 32 let jestli je to aktuální napište na můj email play-boy-240@centrum.cz
17. Říjen 2019 - 20:05
Najdeme te? (anonym)
Prijmeme holcicku primou adopci. Kontakt: novarodina@post.cz
18. Říjen 2019 - 23:13
baraV (anonym)
Dobrý den. Máte zamražená embrya na klinice asistované reprodukce a neplánujete už další děti? Nelze je oficiálně darovat neplodnému páru? Nechcete je nechat zničit? Ráda bych je adoptovala a odnosila si je. Děkuji. vasikovi@post.cz
24. Říjen 2019 - 23:36
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mám pocit, že je to vždy
Ne,dítě nemusí ani na šest týdnů do kojenaku,ale je třeba souhlas biologické matky i osvojitelů,toto řeší FOD,Fond ohrožených dětí, i když státní legislativa vše ztěžuje a jsou případy,kdy dítě muselo do kojenaku,i když rodiče a osvojitele byli dohodnutí,zadejte si FOD a přečtěte si X příběhů na toto téma. Doufám,že česká legislativa konečně umožní hladký průběh přímé adopce a nebude vše jen komplikovat.
19. Listopad 2019 - 15:48
Elen (anonym)
Přijmeme od studentky-zdravé, děťátko- chlapečka. Jsme zajištěný pár-normální, a rádi bychom v hezkém milujícím prostředí vychovali človíčka. Formality vyřídíme a dárkyni se odměníme. Kontakt : 773 931 O55. Napište prosím SMS. Děkuji
23. Listopad 2019 - 21:11
Darina (anonym)
Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,formou přímé adopce , rádi dali domov miminku, o které se nemůžeš starat z jakéhokoli důvodu. Jsme manželé již 6 let spolu již 12, oba 31let, bohužel všechny pokusy mít miminko jinak, selhaly. Prosím pokud hledáš budoucí milující rodiče ozvy se :)darinavlasakova@seznam.cz
25. Listopad 2019 - 21:16
Domov pro tebe (anonym)
26. Listopad 2019 - 19:40

Stránky

Přidat komentář