Reklama

Děti a punčocháče.

T (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Tak co že používají dětské punčocháče a občas mají i pleny to přeci není zakázáno prostě jim je dají a když mají i dětskou obuv prestige a noseji je lépe než ostatní značky mají je nejradši Já jsem dospělý a také mám nejradši obuv prestige v čísle 39 ale normálně mám 42 ale vejdu se do 39 že je mám o 3 čísla menší nedělám s toho žádnou vědu. Punčocháče a funkční Kalhoty a obuv prestige se k sobě dobře hodí ale i s plenkami když mám epilepticke záchvaty tak se pomocuji jde to samo od sebe.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Další retard.

(Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

Dáváte dětem punčocháče a nebo radši noseji funkční prádlo nebo spodky. My osobně dětem dáváme punčocháče jsou to zmrzlici a my rodiče to samé také je nosíme jinak z baráku nevylezeme punčocháče žáciname nosit od října do konce dubna ale nikdy i v květnu ale záleží jak kdy. Naše děti je nosí i doma jen tak ale nikdy i na spaní je mají. Hlavně je také chtějí mít třeba i přes léto ve stanu plus mají ještě něco jiného dává se to batolatum a malim dětem mezi nožky jednorázové pleny jinak neusnou jsou line v noci jíti na záchod do lesa či přírody tak to dělají do plinek a většinou dostanou ráno čisté plínky bez punčocháču en kraťasy a plínky jednorázové a jsou spokojeni celý den když se jde na celo denní výlet tak musíme brát jak plínky tak vlhčené ubrousky a přebalovaci podložky aspoň dvě dětem je 4 a 8 let malimu jsme dávali pliny kvůli tomu že se pomocoval a vydel to ten starší tak je chtěl také mít tak jsme to jednou zkusili a vždy celé letní či jarní prázdniny nosí plenky chtěl to on tak to má ale občas ho dáváme i na nočník prostě to chtěl tak to bude podle nás a oba dva dostávají i dudlíky. Aby se mezi sebou nervali nebo nepostuchovali mají je na řetízek u sebe tak kdykoliv si je mohou dát větší ho stále plival s pusy že dudlík nechce ale my jsme mu řekli že nebude dostávat ani plenky a to se najednou odbočil že plenky chce ale dudlík nechce tak jsme použili lepící pásku a měl ho celý den a aby si vzlikl na dudlík tak dostal krupicnou kaši jak si poručil ale pomoci kojenecké láhve a bylo kouknu na brasku jak používá dudlík a kojeneckou lahev...... Na venek mají jednorázové plenky a na doma jim žena dává látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a bodycka dnes je mám nastarost já tak je musím dát obou látkové pleny plus co k tomu patří a jednomu musím dát plenky hned jelikož se pokadil do trenek samozřejmě že ten větší tak jsem mu poručil vysvlect do naha na posteli už je připravena přebalovací podložka a zrovna mu sundavam punčocháče a posrane trenky a je málo posranej tak to zvládne jenom namocena látkova plenka a mladší bratr my připravuje 4 látkové pleny a přesně jednorázové pleny zvolím kombinaci plenek a budu dávat jenom bavlněné punčocháče a pak půjde na řadu ten druhý už mám oba dva prebaleny najedli se s kojeneckých lahví a jsou v postelych koukají na pohádku a po pohádce oba dudlíky a spát teď už tam jdu vypnout telku tak kluci vemte si oba dva dudlíky a spát ve 22:00 hodin vás skotroluji jestli spíte plus ještě vaše pleny vám skotroluji ale vaše zabali by mělo stačit do rána a v 6 hodin budíček musím vás odplenkovat a umýt aby jste do školky a školy šli v čistých punčocháčích malymu dám na punčocháče dětské leginy a možná i vloznou plenku a druhému asi to samé pak se obujete své prestige dětské a hezky půjdete s malým jdu do školky já a velký se odvede sám.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Mít retardované děti je neštěstí.

OOOOo. (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Poviem ti to musí byť strašné. Potom sa nesmieš čudovať, že to niekomu potom v hlave zaškrípe. Ale keby to ukázal psychiatrovi, určite by to bolo na invalidný dôchodok.

Luboš (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

Petříka se musím zastat, alespoň píše k tématu Děti a punčocháče. Co vy dva experti to tu převádíte? Že na Slovensku nosí někteří dospělí muži punčocháče? Myslíte se, že to tu někoho zajímá? A co ty oooo, to po takových příspěvcích, které jsi připsal Petříkovi asi přímo paseš, když je údajně tak dobře znáš. A tady děláš strašně chytrého.

seter (Po, 2. 12. 2019 - 21:12)

Takéto "skvelé" prispevky akurát odtradia tých ktori by možno napísali niečo normálne. Pančucháče sú teraz pre mňa dennou samozrejmosťou a už prišli na rad aj tie hrubšie. Dnes ma potešil prvý sneh.

OOOOo. (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

Teraz neviem, ktoré mysliš?

Petřík (So, 23. 11. 2019 - 11:11)

V zimě jsem jako dítě nosíval punčocháče do školy i já. Je to už dávno, bylo to 70. letech. Asi v devíti letech se mi stallo toto: Několik dětí se mi chtělo pomstít za to, že jsem na jednoho kluka něco řekl. A tak mě o přestávce odtáhly dozadu za lavice, tam mě povalily na zem a nemilosrdně mě lechtaly, Vyhrnuly mi svetr a košili a lechtaly mě na holém těle no a taky mi zuly bačkory a já měl punčocháče, tak mě přes ně lechtaly na nohách. Jenže více to lechtá naboso…a tak ze mě rychle stáhly kalhoty i punčocháče a pak mi zlechtaly bosý nohy. Já jsem vřískal, tekly mi slzy, jak už jsem se nemohl smát, ale taky mě to vzrušilo, nejvíc ta chvíle, když mi stahovaly punčocháče. Zažil jsem svůj první suchý orgasmus.

OOOOo. (Po, 2. 12. 2019 - 11:12)

Máš mizernou fantázii. Tenhle článo jsem čet na mnoha jiných stránkach, jen konec příběhu je vždy jiný. Nekdy sa pomočíš na záchodě, v parku, ve třídě, nebo ve sklepě. Teď je to orgasmus. Když chceš, aby tě nekdo lechtal, zajdi do eroťáku, tam ti slečny profesionálky udělají pomyšlení.

Nikto (Čt, 21. 11. 2019 - 13:11)

Nebuďte na seba zlí! Každý ma právo na vlastný spôsob vyjadrovania sa.

Dospělí (Po, 18. 11. 2019 - 15:11)

Já nosím punčocháče každé ráno a žádné spodky vůbec neberu prostě jsem si na punčocháče už zvykl jako děcko jsem je nosival hodně až teď do dospělosti je začínám nosit od září do května ale záleží na počasí.

Berty (Po, 18. 11. 2019 - 03:11)

Sedím v strážnej kukani. Pred chvíľou sa kolega vrátil z obchôdzky a šiel sa na chvíľu natiahnuť. Hoci nie je veľká zima vrátil sa premrznutý. Keď sa obúval všimol som si, že pod nohavicami nemá nič iba ponožky. V tejto ročnej dobe je už riziko chodiť bez spodného oblečenia. Minulý rok som od manželky pod stromček dostal teplé pančucháče. Keď som si ich obliekal spomenul som si ako som v detstve dennodenne naťahoval pančušky na seba a mama dávala pozor, či si ich obliekam. Nikdy nezabudla poznamenať: A nie že ťa napadne si ich vyzliecť. Najviac mi vadilo nosiť ich do školy, lebo na začiatku zimnej sezóny boli tí čo prišli do školy v pančuškách terčom posmechu. Nosiť ich von mi nevadilo, skôr naopak. Vzal som si ich radšej ako spodky, alebo tepláky. Povedal by som, že spodky som nenávidel. Boli to také hrubé, neforemné gače. Človek sa v nich potil a oni sa lepili na telo, bránili v pohybe, vyliezali z ponožiek, no proste hnus. Spodky mi kúpila mama asi v druhej, alebo tretej triede. Vzal som to normálne a ráno som si ich vzal do školy. Keď som prišiel domov, tak som sa spýtal mamy, či nemôžem radšej nosiť pančušky. Popísal som jej ako som sa cítil v tých Cgečkách. Mama súhlasila a povedala, že mi ich kúpila len preto, že som špekuloval s pančuškami a s holým zadkom jej behať po svete v takej zime nenechá. Pančušky som nosil do konca ZDŠ. Na strednej škole som býval na internáte. Mama sa ma spýtala, čo mi má kúpiť na zimu pod nohavice. Usúdil som, že lepšie budú spodky, veď aj tak ich nebudem nosiť iba na cestu z domu do školy a na cestu domov. Na izbe v internáte sme bývali 4 chalani, do školy sme nemali ďaleko, tak sme chodili s "holým zadkom" ako hovorievala moja mama. O takomto čase v tej dobe už býval sneh a teploty ráno klesali hodne pod 0. Ako to býva dnes, tak aj v minulosti cestárov vždy prekvapil sneh a tak to bolo aj v novembri toho roku. Autobusy meškali a meškala aj mestská doprava. Ja som do školy dochádzal vlakom. Hoci vlaky meškali nebol príčinou ich meškania sneh a v tú nedeľu večer sa stalo, že ja som na izbu prišiel ako prvý. Prezliekol som sa už do pyžama, ľahol do postele a počúval tranzistor. Asi po polhodine prišiel spolubývajúci, ktorý bol na izbe vždy prvý. V predsieni zavesil kabát a vyzul sa. Na nohách mal prezuvky bežne nazývané šľapky. Sadol si na posteľ, vyzul hrubé ponožky, ale nohy neostali bosé a ja som zbadal niečo. čo som ešte minulý rok nosil do školy, vyzeralo to ako pančucháče. Nohavice si vyzliekol a čuduj sa svete nohy zrazu ostali holé. Snažil sa nenápadne z nohavíc niečo vybrať a strčiť to do skrine. Ja som mu povedal, aby si pančucháče zavesil na radiátor vedľa ponožiek, nech vyschnú. On sa začal brániť, že to mu nanútila mama kvôli tej fujavici. Povedal som mu, že ja som pančucháče nosil ešte minulý rok a iba toho roku som začal nosiť spodky, lebo som si myslel, že to na internáte nikto nebude nosiť. Ďalší dvaj prišli ako vždy spolu. Jeden, keď zbadal na radiátore pančušky sa potešil a povedal: Som rád, že nie som jediný v pančuškách. Ukázalo sa, že iba ja sám som bol v spodkoch. Bolo to v podstate posledný krát čo som mal na sebe spodky. Teda okrem vojny.

Vilém (Út, 19. 11. 2019 - 22:11)

Sám nedá smysluplnou větu, ale remcat bude. Nedělej si z toho nic. Píš dál.

Berty, (Po, 18. 11. 2019 - 05:11)

pod kolkymi menami tu pises svoje pancuchove pribehy?Pravda si na ne zatazeny.

Berty (St, 20. 11. 2019 - 01:11)

Čo ťa je po tom. Keď sa ti to nepáči, tak to nečítaj. Teba iste zaujímajú stolárske práce. Preto chodievaš na web o pančucháčoch.

seter (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

Pani skúste sa venovať súčasnosti nie stále skloňovať minulosť. Ja pancuchace nosím teraz pomaly už denne. Ak som dlhšie von tak 40-70 Den inak bežne 20 Den. Mimochodom Berty asi ťa tie príbehy zaujímajú keď sem chodíš.

Old school (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

A ty si v súčasnosti ešte dieťa? Názov témy totiž znie "Děti a punčocháče." a teda to, že sa diskutujúci vracajú do čias svojej mladosti je úplne legitímne.

K2kamarat (Po, 11. 11. 2019 - 20:11)

Okrem nás dvoch ešte dvaja chlapci a traja mali dnes na tv spodky ostatný nič. Zatiaľ.

K2 (Ne, 10. 11. 2019 - 16:11)

Ani veľmi nie.

Reklama

Přidat komentář