Reklama

masturbace ve škole

Zdeněk (Ne, 24. 11. 2019 - 18:11)

tak se měj a snad zase někdy pokecáme. pěkný večer a úspěšný vstup do nového týdne :)

Kamča (Ne, 24. 11. 2019 - 18:11)

Jo dík, čau

Radek (So, 23. 11. 2019 - 07:11)

Tak jak to vypadá, Kamči. Už to máš za sebou, nebo tě to teprve čeká? Pomučila sis prstíkem místečko v rozkroku? Ten tvůj ukazováček toho už musí mít za sebou. Pracoval už dneska v sobotu?

Kamča (So, 23. 11. 2019 - 19:11)

Nemám to za sebou. Odpoledne jsem se jenom podráždila. Vypadalo to že to neustojím, ale přinutila jsem ukazováček aby po ní přestal kmitat. Zítra ráno už to ale nevydržím. Ráda to tak natahuju, ale ne vždy se mi to podaří.

Fion (So, 23. 11. 2019 - 17:11)

Radku, nevotravuj furt s těma dotazy. Kamča se musela nejdřív trochu prospat; slíbila přece, že dneska napíše.

Zdeněk (Pá, 22. 11. 2019 - 17:11)

to by si poznala podle toho, kdyby to nastalo. Jestli by byla nějaká reakce tvého těla.

Anonym (Čt, 21. 11. 2019 - 19:11)

já se takhle vůbec netajně poprvé udělal před ségrou. Mně bylo třináct a jí jedenáct a jednou mně přistihla při tom jak si s ním hraju a pak chtěla abych jí to ukázal jak se to u kluků dělá. Já se styděl,ale asi po měsíci naléhání jsem si ho vyhonil před ní na posteli postříkal jsem si povlečení. Byla z toho trochu vyděšená ale líbilo se jí to, asi to vykecala,protože později přišla s kamarádkou a chtěly abych jim to ukázal jak to dělám znovu,ale to jsem už nemohl. Před ségrou klidně,ale před cizí holkou jen s ní v soukromí. Už je tomu přes deset let, takový byly první moje opravdovější sexuální poznávací výzkumy. Klasický sex jsem měl poprvé až v šestnácti.

Vládík (Čt, 21. 11. 2019 - 17:11)

v sedmičce jsem se jednou schoval s kámoškou ve škole v místnosti vedle kotelny a ona chtěla vidět jak si ho vyhoním. K sexu nedošlo,ale chtěl jsem jen aby si vyhrnula sukni a dala kalhotky trochu dolů aby viděl její buchtičku celou. Za chvilku jsem už to vystříkal na zem a ona mi ho chtěla u toho držet

Majo (St, 20. 11. 2019 - 10:11)

Honim si i ted,v kancelari pod stolem,proti mne u stolu pracuje pani a nic netusi a jestli jo tak ji to asi nic nedela

Majo (St, 20. 11. 2019 - 10:11)

Cukani,sorry

Matt (Út, 19. 11. 2019 - 21:11)

Osobně si myslím, že to zkusilo asi dost lidí.

Kamča (Út, 19. 11. 2019 - 19:11)

Jenom jednou jsem si to ve škole udělala. Bylo to v osmičce, při hodině, pod lavicí. Prostě jsem si po ní přejížděla prstem až už to nešlo zastavit. Seděla jsem tenkrát sama, avšak pokud by vedle byla spolužačka, tak by to určitě poznala. Sice jsem jen ze dvakrát vzdychla, ale asi by jí to neušlo. Jsem na onanii závislá a dodnes to dělám už jenom doma.

Radek (Út, 19. 11. 2019 - 23:11)

Tos potom byla až do konce vyučování mokrá? Jak moc vytečeš a kolik ti je?

Kamča (St, 20. 11. 2019 - 05:11)

Nesnáším když bych měla zůstat po tom mokrá. Tehdy jsem si o přestávce sundala aspoň kalhotky a těšila se domů na koupel. Vyteču asi tak normálně a po vánocích mi bude 17.

Radek (St, 20. 11. 2019 - 10:11)

Kamčo, teď když je ti tedy 16, tak jak často onanuješ? A co kámošky ve třídě. Bavíte se spolu o sebeuspokojování a podobných věcech?

Kamča (St, 20. 11. 2019 - 14:11)

Holky si toho řeknou taky dost, ale zas jinak než kluci. Ti mají pořád jenom ten sex. Vidím to na svém mladším bráchovi. Já mám jenom jednu dobrou kamarádku, je teda na jiné škole a jí řeknu vlastně úplně všechno, a ona mě taky. Co se týče těchto věcí, tak úplně normálně se bavíme o onanii, o tom jak to dělat, jak je to nejlepší, prostě řekneme si ty největší intimnosti. Vím, že ona je do mě zamilovaná ale zůstáváme jen u takových drobných něžnůstek.

Radek (Čt, 21. 11. 2019 - 05:11)

Kamčo a jak často si to teda děláš ty? Používáš k tomu něco? A s kámoškou jste se ještě spolu neuspokojovali?

Kamča (Čt, 21. 11. 2019 - 14:11)

Od mala jsem si to dělala snad každej den, ale teď se snažím jenom tak třikrát týdně. Prostě abych si to užila. Dělám to výhradně prstama teda hlavně ukazovákem. Ten to zvládne nejlíp. S kámoškou jsme tak daleko zatím nedošly.

Zdeněk (Čt, 21. 11. 2019 - 17:11)

Kamčo a kdy si si to dělala naposledy? a načapal tě někdy někdo?

Kamča (Čt, 21. 11. 2019 - 20:11)

Asi ve třinácti mě ráno načapala máma. Byla jsem teda částečně přikrytá ale viděla, že ruce mám mezi nohama. Hrozně jsem se tenkrát styděla a nezapomenu na to dodnes. Naposled jsem teď byla hotová v úterý v noci. Zítra to ještě vydržím a těším se na sobotní ráno.

Reklama

Přidat komentář