Reklama

Proč je každá ženská děvka?

Návštěvník II (Pá, 22. 11. 2019 - 11:11)

Protože je vychcaná mrcha,která naopak prachy podlým způsobem vytahá z chlapa a dělá ještě ze sebe chudinku!!! Vlastní zkušenost.

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 11:11)

Proč je každá ženská děvka? Protože dá za prachy každému.

luci (Pá, 22. 11. 2019 - 13:11)

Pravda je , že každá dá , ale ne každému a ne vždycky . Zrovna tak to není vždycky o penězích , ale znám takovou , která je vdaná a dává za peníze i cizím . Ale to už je o prostituci vdaných žen .

D (Pá, 22. 11. 2019 - 18:11)

Nevím. Pochybuji, že všechny ženské mají rády sex. Některé jistě odpuzuje, takže kopulace s nimi by byla možná jen násilím a proti jejich vůli. Nedivil bych se třeba, kdyby si taková Matka Tereza Kalkatská či abatyše Hildegarda nikdy s nikým nezapíchaly...

luci (Pá, 22. 11. 2019 - 22:11)

Zdání mnohdy klame . I když asexuální typy skutečně existují , ale mnohdy ne tam , kde bychom to předpokládaly .

Josífek (Čt, 21. 11. 2019 - 00:11)

Přesně .Neviděl bych to tak černě to je prostě život

TN (St, 20. 11. 2019 - 21:11)

jsou to zlatokopky. Nakopat je do prdele, děvky vychytralý:

luci (St, 20. 11. 2019 - 23:11)

No , co sis vzal , to ,máš . Ale když jsou děvky , musí být děvkaři .

Zeknov59@gmail… (Po, 21. 10. 2019 - 10:10)

Dobrý den občanstvo. Tady vidím a čtu. Je úžasné, jak si každý dle své libosti vysvětluje proč? Jak jednoduché. Chlapci byli malí, když žena zahla kramle. To víte, že jsem hledal. Nenašel. Hoši už jsou muži a ví co jsou baby zač. Také hledali a nenašli. Samá kurva, takže, sečteno a podtrženo. Jste špatný projekt, který je dobré ukončit. A láska? Vy vůbec nevíte, co tady blabolite. Existuje ale Vy ji nejste schopni vidět. Proto je na této planetě mezi Vámi bordel. Planeta biofarma a střelnice. Sežer nebo budeš sežrán.

: ) (Čt, 22. 6. 2017 - 18:06)

Ano, pak by z ní byl...Amen. Timto povazuji diskuzi za uzavřenou, protože otázka byla odpovězena.

Waltr (Čt, 22. 6. 2017 - 18:06)

Ma kundu, kdyby mela kokot...Ano, pak by z ní byl kurevník.

protože (Čt, 22. 6. 2017 - 18:06)

Ma kundu, kdyby mela kokot tak už není děvka.

NN (Čt, 22. 6. 2017 - 17:06)

Tak třeba, že ta žena chce...spíš obšťastněná.... čím víc tím líp

JJ (Čt, 22. 6. 2017 - 17:06)

Po 15 letech manželství mi...Ženský jsou totální kurvy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rt (Pá, 22. 6. 2018 - 16:06)

Že se někdo pozná v tom co...Je vidět, že ty otravu mozku nemáš. Asi už od brzkého mládí jsi impotentní, co?

Co (Pá, 22. 6. 2018 - 15:06)

Že se někdo pozná v tom co...sis to vzal za ženu?

Petr (Pá, 22. 6. 2018 - 15:06)

Kde chybi fakta a argumenty,...Že se někdo pozná v tom co napíšu, za to ovšem nemůžu... Ale dle toho co bylo napsáno, sem řekl to,na čem trvám. Lidé jsou stále víc nechutnejsi, a ještě to dávají na odiv... Já k se říká :příliš mnoho sexu, způsobuje banální otravu mozku.

Je (Pá, 22. 6. 2018 - 09:06)

Jo ženský jsou divný a...moc dobře, že se nehodláš rozmnožovat.

kašlete na žens (Pá, 22. 6. 2018 - 09:06)

Jo ženský jsou divný a hlavně vypočítavý. Nemám rád ženský. Jsou to krávy. Chlap ji uhání, dvoří se ji, snaží se ji dobýt, pozve ji na rande, na večeři, vyvíjí úsilí pro to aby ji získal, aby ho ta ženská nakonec ve finále odkopla a řekla mu čau. A nic z toho. Já jsem ještě na učnáku takhle jednu dívku uháněl. Ona jen nečinně přihlížela, šla se mnou na tu večeři, pozval jsem ji do kina, na diskotéku a teprve když k "tomu" mělo dojít, mi ta kráva řekla, že o mě nestojí. V tu chvíli bych ji dal do držky. Ale jen jsem ji v klidu řekl " dobře, jak chceš"... a od té doby jsem s ženskýma skončil. Je to už 22 let. Když makám v práci a nedostanu výplatu, to bych ještě ustál, ale když se tady dlouhé týdny snažím sbalit ženskou a ona mě řekne - je konec, tak mají u mě všechny ženský nadosmrti utrum a budu raději sám. Svého frantu budu mít klidně jen na čurání. Je mi to fuk. At si ty krávy oplodňuje třeba nějaký zakrslý milionář, nebo cizinec a uplete jim děcko a ať si to živí, aby nechcíplo hlady. Nepotřebuju ženskou. Uvařím si sám vyperu si sám a večer jdu do hospody

Pro petra (Pá, 22. 6. 2018 - 01:06)

tohle může říct jen...Kde chybi fakta a argumenty, nastupuji urazky. A z nechuteho trubce se stava jeste nechutnejsi bl.bec. :-D

Reklama

Přidat komentář