Reklama

jak sbalit ženu ve znamení štíra......???

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Taky pravda, jednu jsem znal, naštěstí nebyla moje a manžel to odnesl s plnou parádou.

Kuk27 (Ne, 1. 3. 2020 - 17:03)

Za mě jsou nejlepší holky v býku!!! Přesný opak šťírek. Dávají si odstup s předstíranou ignorací,..ty začátky se teda dost táhnou... ale když už vám uvěří, všechny role zvládnou( včetně postele) líp než by jste čekali.

Emil (Pá, 22. 11. 2019 - 18:11)

Štírku jsem sbalil tak,že jsem ji opil a byla hned svolná.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Ano, pokud si s tebou chce začít, tak rozhodně na nic nečeká jako jiné.

Štírka (Po, 2. 3. 2020 - 13:03)

A nač se má v životě čekat?

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

Asi na nic, ale byla to dobrá jízda, sice vysilující, ale dobrá. Rád zavzpomínám. Taky se tak odvazuješ?

Štírka (Po, 2. 3. 2020 - 14:03)

To se budeš muset zeptat partnerů se kterými Štírka něco měla,protože si to většinou nechává pro sebe.Co se týče soužití,určitě to není nic pro padavky.Ale pokud ti přece jenom na té záhadné dívce záleží,zkus to.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 15:03)

Tak už je to pryč skoro půl roku a mám beranku s inklinací k býku. Občas by z ní člověk vykvetl, ale zatím to přežívám, otázka jak dlouho. Chce vše hned, když ne tak to udělá sama a těch keců potom. Šuk taky hned když chce ona a nebo někdy týden ani ťuk. Tak trojky a grupáče skončily a divočení také. Je to úplně něco jiného. Snad víš, jak jsi vášnivá, jak sleduješ jiné a hodnotíš, jak by jsi si s nimi užívala, možná líp než s tím současným atd? Zažil jsem to a taky, jak s kamarády probírala sex a uspokojení, prostě se na toto téma v pohodě otevřeně bez studu a zábran bavila. Masakr. Samozřejmě z toho kluci byli celí nadržení. S holkama to probírala taky. Některé holky co znám by to z pusy nevypustili. Klidně se mnou začala šukat i před nimi a po několika takových epizodách, když okoukla, jací jsou, tak je vtáhla do akce a bylo jí jedno, jestli to byl kamarád nebo kamarádka. Tím nechci pomlouvat a nebo kritizovat, byla to prostě skvělá jízda, která taky docela rychle skončila. Hlavně se neženit, to by mě ještě o vše obrala.

Štírka (Čt, 21. 11. 2019 - 10:11)

Muži prý pro nás Kočky udělají cokoli.

Štírka (St, 20. 11. 2019 - 17:11)

Chlapci a teď vytvořit atmosféru,ne jenom tím penisem.

Štírka (St, 20. 11. 2019 - 16:11)

Já jsem z Frýdlantu v Čechách, to je na opačným konci. 13.11.2000

Hvězdář (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

Já jsem 5.9.1997. Setkání mohu,přijedu.

Štírka (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Já te ale neznám,napiš něco o sobě a pak se rozhodnu

Karel (St, 20. 11. 2019 - 08:11)

Byli jsme na zábavě v létě a já tam sbalil hezkou kočku a byli jsme se projít a tak byla nějaká pusa a ona byla vcelku hodně nabuzená a chtěla to a tak jsem ji to udělal hned v nejbližším možném místě u rybníka, nebyli naštěstí komáři a hned jsme se vášnivě milovali. Ona ještě předtím potřebovala šíleně chcát a vůbec jí to bylo jedno,nechala si stáhnout ode mne kalhotky a normálně chcala proudem u mně na zem a já byl k neudržení. No jestli na to Jindřiško vzpomínáš stejně jako já, pamatuješ letos v létě na Branžeži? Že jsi štírka jsi mi řekla až po sexu,ale bylo to Boží.

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Ano, s ničím se nemažou. Teď uzavřu tu kupu mých reakcí tím, že jsem jednu taky poznal a masakr. Dlouho to ale nevydrželo. Byly to jen časy divokého sexu a potom náhlý rychlý rozchod z její strany. Začala hrkat s jiným. Klasika u nich.

Štírka (St, 20. 11. 2019 - 12:11)

Však jsem říkala,že to začalo oslovením.

Hvězdář (St, 20. 11. 2019 - 13:11)

Oslovuji tě,chtěla bys to se mnou zkusit? Jsem z Českého Krumlova

Budka (St, 20. 11. 2019 - 09:11)

No ty vole, to bych chtěl prožít,asi si ho budu muset vyhonit. To je kláda teda.

tvl (St, 20. 11. 2019 - 05:11)

Tak to je fakt síla, na čem lidi jedete.

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 01:11)

Štírka nekoketuje jako jiná znamení, ale poznáte podle očí a gest zda má o vás zájem. Nepitvoří se. Její vystupování bývá chladné. Má ráda muže co ji převyšují intelektem, anebo jsou aspoň rovnocenní. Je to pro ní výzva. Na sladké řeči a romantické pohnutky obvykle nereaguje a ani to nemá ráda. Takže ji oslovte a pozvete na drink či kávu bez zbytečných okolků. Buďte přímý a na nic si nehrajte - odradí jí to. Pokud ji budete lhát prokoukne vás dřív, než začnete. Štíři sou přímý, takže svůj názor nebo postoj řeknou na tvrdo a jasně. Nehrajte si s ní. Hodně úspěchů přeji. Štír je vším co si jen můžete přát a nebo tím nejhorším peklem, kterým nechcete projít, Je to jen na vás. Sex miluje a často chodí až za hranice.

Reklama

Přidat komentář